PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@esem91 ten w żółtej kamizece i dwóch stojących plecami wyglądają, jakby odtwarzali mema ze Spider-manami xd https://petapixel.com/assets/uploads/2022/02/Spiderman-No-Way-Home-Meme-Cartoon-800x734.jpg
0
@Popitek12 bo Anita nie śpiewa już, że zamigotał świat tysiącem barw
1
@takisobiektos xD
1
@blakkudium e ja wiem? Takie w stylu retro
2
@Luciano99 ja jadłem tylko te od Kłebonafide, ale ogólnie to wolę tradycyjne, nie te lodowe.
1
Tego się w telewizji nie spodziewałem. Leciał na Polsacie jakiś odcinek programu typu Trudne Sprawy. Cały odcinek córka myślała, że ojciec zdradza matkę, a okazało się, że ojciec jest furasem, jeździ na konwenty itd., a matka o tym wie xD I tłumaczyli tej córce, co to są furasy, że ojciec ma w sobie "pierwiastek zwierzęcy" xD Córka nie zaakceptowała ojca i się wyprowadziła xd
3
Powiedzmy, że im wierzę xd Obejrzałem specjalnie teraz skrót, żeby to sobie porównać
2
@draxidox hahaha, a miałem tu pisać, że jestem ciekawy czy platforma znajdzie sposób, żeby powiązać Nawrockiego idącego na marszu z wczorajszymi racami na stadionie
3
Nie da się zrobić gorszych frytek niż te z KFC
1
@suszini chore to, powodzenia.
0
@suszini i jak się to skończyło? O ile oczywiście chcesz się tym dzielić
1
@prodigy w sumie to nie, bo wojuje tutaj przedstawiciel płci męskiej. Co więcej, płeć żeńska w tym wątku zgadza się z tym, co napisałem
0
@Tridente2015 no i pomnik pewnie po taniości albo wcale go nie będzie, tak jak Laporta miał podpisać Messiego.
1
Dajcie mi już CATa i dajcie mi już remake koszulki 05/06 z Ronaldinho na plecach
2
@MYTO xd aż tak to nie
3
@pluszek jakiś typ z Lewicy wicepremierem, Czarzasty marszałkiem xD Nie na taki rząd głosowałem i za dwa lata na pewno to naprawię.
2
@pluszek temu nawet obciętego grzyba musieli na drodze postawić xD
2
@pluszek marsz na cmentarz tych, którzy krzywdzili ten naród, jest sensowny, ale marsz w Warszawie jest obrzydliwy, bo yyy race i szedł w nim prezydent. Czego nie rozumiesz? Tu chyba nawet Lis sobie powiedział w głowie "ja pier...." xd
0
@RafiVeB mnie tylko zastanawia, w imię czego to, bo typ brzmi, jakby mu jego baba sprawdzała komentarze.
0
@RafiVeB a myślisz, że doczekałem się odpowiedzi na mój komentarz wyżej, w którym wstawiłem link do artykułu, który mówi, że najnowsza akcja "Jestem tatą" "stygmatyzuje kobiety"? xD Co prawda nie od niego, ale również cicho.
2
@Karol145 mam odpowiadać na "temat przemocy wobec mężczyzn nie jest tak ważny, bo przypadków jest znacznie mniej"? Przecież na taki idiotyzm nie da się odpowiedzieć, bo już wiem, z kim mam do czynienia.
0
@Karol145 "faceciku". Niezły burdel w głowie.
2
@Karol145 ty nie widzisz, jak obrzydliwe jest to, co piszesz?
@RafiVeB tak naprawdę to ustawiam sobie avatary piłkarek, bo marzę o tym, żeby je lać.
0
@Karol145 a teraz wskaż mi, gdzie mówię, że tak nie jest. Z Twojego komentarza natomiast wynika, że skoro znacznie mniej mężczyzn pada ofiarą przemocy domowej, to nie warto poruszać tego tematu. I przez to właśnie statystyki samobójstw są, jakie są. Z tymi avatarami to niezły odlot swoją drogą. Nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie, jaki tok rozumowania zaszedł w Twojej głowie. Chyba że wymyśliłeś sobie, że popieram przemoc domową, bo śmiałem skrytykować film, to szacun.
0
@Karol145 wszystko ok?
1
@JimMorrisonFCB wolałbym po prostu jeden odcień czerwonego i jeden niebieskiego. No i odrobinę szersze te pasy.
4
Pewnie się przyzwyczaimy, ale dla mnie za dużo namieszane. Wystarczyło zrobić prosty remake 06/07 @blakkudium
2
@Filipem bo Iga jest bardziej uśmiechnięta, żeby nie powiedzieć fajno*olacka
2
@maroon to prawda, już od samego permbana na reddicie czuje się zdrowszy
1
@krycha2201 może kiedyś, bo Schuchardt to jeden z moich ulubionych aktorów