0

@AlexDark00 miałem nic nie pisać, bo nie tego dotyczy mój post, ale: chłopie xd

0

@Barcanajlepszyteam przecież wiadomo, że "stygmatyzowałby kobiety", "pokazywałby nieprawdę", "tak nie wygląda rzeczywistość, bo w rzeczywistości to mężczyźni..."

1

@gumaz czy ktoś musi zginąć, żeby ktoś wreszcie zabrał się za myśl..., a nie, czekaj. Giną cały czas i najwyraźniej wszystko jest w porządku

1

@Barcanajlepszyteam taki film nie powstanie, bo kobiety wyszłyby chyba na ulicę, jeśli oburzenie u nich budzi choćby taka kampania, jaką opisałem komentarz wyżej.

2

@Comentateiro przecież ja nie twierdzę, że nie ma problemu przemocy domowej. Wskazuję tylko na przesadzoną reakcję, bo jak po seansie 365 dni każdej Polce, która obejrzała film wydawało się, że zasługuje na Massimo czy jak mu tam, tak po Domu dobrym każdej chyba wydaje się, że jest traktowana jak główna postać kobieca z tego filmu. Spójrz sobie jaka jest reakcja kobiet jak tylko pojawi się jakaś kampania dla mężczyzn https://kobieta.wp.pl/znani-ojcowie-w-ogniu-krytyki-kampania-jestem-tata-podzielila-7219352892447680a

0

A gra ktoś w Dispatch? Na początku nie byłem przekonany, bo to bardziej serial niż gra, ale poczytałem pozytywne recenzje, dostałem kilka polecajek i póki co dobrze się bawię. Jedynie cena mogłaby być niższa, bo udział gracza w tej grze jest dość znikomy

0

@tadzik447 tylko partii PTiK brakuje

0

@AlphaNumeric a do treści filmiku się odniesiesz?

2

@Filipem biorę dla siebie

0

@macio_944 podejrzewam, że spora część tego, co jest wliczane w statystyki przemocy wobec kobiet zdarza się rownie często wobec mężczyzn, tylko policja padłaby na ziemię, gdyby facet zgłosił "przemoc finansową" albo że "żona mówi, że mało zarabiam".

Poza tym, nikt nie neguje tych danych, ale nadal jest to nieproporcjonalne do nagonki na mężczyzn jaka się dzieje po tym filmie

3

@clyde niektóre poje... do tego stopnia, że biorą Schuchardta za postać, którą grał xD

14

@ProMILs Polka tego rodzaju dostanie film o motywie piekła kobiet albo o motywie typu 365 dni i nic więcej jej nie trzeba

12

@clyde w to jestem w stanie uwierzyć. Było się obracać w towarzystwie typu @Kessie ?

60

Widzę, że Polki tłumnie ruszyły do kin na "Dom dobry", który opisuje całkowicie skrajny przypadek i w mediach społecznościowych nagle okazuje się, że 10 na 10 Polek doświadcza dokładnie tego samego i jest lanych do nieprzytomności, sądząc po ogromie komentarzy "to dosłownie o mnie" xD A jak widzę, że ktoś próbuje odpierać ataki na wszystkich mężczyzn, to lecą komentarze typu "uderz w stół", "prawda boli". Zadanie wykonane, wojna płci w narodzie podtrzymana.

1

@Tasde wiem, że to zj*b, ale tak szczerze, to przysrywanie się do jego wyglądu jest totalnie na siłę xd

2

@gumaz mojego kebaba robią Polacy

2

@fart oglądałeś przed chwilą Fakty? xD Sam miałem o tym pisać

0

@krycha2201 ja tak ogólnie, bo natrafić u niego na komentarz niezwiązany z polityką to jak trafić w totka.

1

@blakkudium jedyne co mi się podoba, to odcienie bienieskiego i czerwonego. Ogólnie w tym sezonie celuję w dwie koszulki. Trójkę z Raphinhą z tyłu i remake 05/06

2

@KamQiX @LeszekFCB XD matko

1

@LeszekFCB a co to w ogóle jest za logo ten kwadrat

3

@Borneo ja mam tylko jedno pytanie. Co tacy najwierniejsi żołnierze jak Ty otrzymują w zamian od partii, której tak fanatycznie bronią?

0

Wsiadam do tego pociągu

0

@KrychaFCB co więcej, znajdziesz Polaków, którzy tego chcą xD

0

5

O, na TVP1 zaczyna się właśnie Przełęcz ocalonych

1

Ponad 30 tysięcy paczkomatów InPost w Europie Zachodniej i według strony InPostu żadnego w Szkoplandii. Kto by się spodziewał?

1

@fcbarcafan19 jak to Polak tworzy

2

@NeroTFP1 uwielbiam go, ale nawet dla niego nie przemogłem się, żeby obejrzeć One Battle After Another. Śmierdzi mi ten film jakąś propagandą polityczną, a do tego na zwiastunach jest dość nieciekawy.

5

@blakkudium czyli nikomu już nie może być zimno, nawet w Stoke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?