PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
O, na TVP1 zaczyna się właśnie Przełęcz ocalonych
1
Ponad 30 tysięcy paczkomatów InPost w Europie Zachodniej i według strony InPostu żadnego w Szkoplandii. Kto by się spodziewał?
1
@fcbarcafan19 jak to Polak tworzy
2
@NeroTFP1 uwielbiam go, ale nawet dla niego nie przemogłem się, żeby obejrzeć One Battle After Another. Śmierdzi mi ten film jakąś propagandą polityczną, a do tego na zwiastunach jest dość nieciekawy.
5
@blakkudium czyli nikomu już nie może być zimno, nawet w Stoke
0
@norbi77 a to ja nie wiedziałem, że podczas marszu wykrzykiwał hasła. Jeśli tak, brawo dla pana prezydenta.
0
@norbi77 jakim tonem ma do żołnierzy mówić prezydent? Tonem Biedronia mówiącego do swojej żony w sypialni? Tonem Trzaskowskiego z pamiętnego wystąpienia "hej brygada" niczym na wiejskiej dyskotece?
2
@Unbe ratusz poda, że nikt nie przyszedł
1
Ciekawostka z książki o Lewym: mało brakowało, a dziś bramek dla Barcy nie strzelałby Robercik, a Arnoldzik
0
Legia? TOP. Może i wysłaliśmy ci wadliwy produkt, ale za to damy ci malutki kod rabatowy jeśli zdecydujesz się znowu nam zapłacić xD
4
Dobrze, że o memy nie zapytali
4
Ale trafił się dialog reportera Republiki z młodą dziewczyną:
- co to znaczy dla ciebie być patriotą?
- no mieszkamy w tej Polsce, to wypadałoby być patriotą. Yyy, nie wiem, jak to wytłumaczyć
- a co sądzisz o suwerenności, bo (coś tam)
- nie wiem xD
1
@tomek8756 myślę, że marsze zwykłych Polaków odbywają się w mniejszych miastach. Marsze odbywające się w Warszawie są przesiąknięte polityką. No bo ja bym poszedł w tym marszu Narodowym, ale czy to jest miejsce na sranie na Tuska albo okrzyki Republika! albo je*** TVN? xd
3
@RosjaninBut ja tylko pocjongnoł
0
xD idzie reporter Republiki, podchodzi do kobiety z orłem na koszulce i mówi do niej "o, tutaj pani z orłem na piersi i to dosłownie"
7
W takie pierd... to już nie uwierzę.
2
@Katalończyk 99 kiedyś była zabawa. Były flagi, były fajerwerki, czapeczki, wszystko
3
Rok 2025, adblocka potrzeba nawet do książek
https://zapodaj.net/images/243ff0ecec69f.png
0
Czy Heweliusz już obejrzany?
6
@Comentateiro jak dla mnie potrzeba takiego oszołoma spoza stylu, kiedy styl nie działa
1
Ten UFL w sumie fajny jak na darmową grę. Nie jest tak toporny jak eFootball. Wiadomo, że wiele animacji, licencji itd. brakuje, ale tu jednak budżet robi różnicę. Ale są różne eventy. @Kgorecki2500
5
@BORO_12 jakiś napastnik strzeli ileś goli, przy**ią się do Lewego. Lewy strzeli ileś goli, przy**ią się do innego napastnika. Serio to musi tak działać?
0
@Barcanajlepszyteam mówisz, że Stachurskiej nie wystarczył jakiś tam piłkarzyk bez wykształcenia?
0
@ali3gator w książce chyba o tym nie będzie szczegółów
0
Lewy się strasznie wygłupił tym kupionym dyplomem. Przecież widać, że to inteligentny gość po tym, jak zapierdziela w różnych językach. Ciekawe, kto mu podsunął ten debilny pomysł.
1
Nie no to trzeba mieć pecha xD
2
Olmo to zaraz u mnie dołączy do de Jonga i Ferrana jeśli chodzi o czołówkę wkur... mnie piłkarzy.
1
Z innych wiadomości, Boca Juniors prowadzą już 2-0 xd
0
Na meczu Boca z River już dymy
0
Ale Celta ma śmieszną trybunę za bramką Szczęsnego XD