5

O, na TVP1 zaczyna się właśnie Przełęcz ocalonych

1

Ponad 30 tysięcy paczkomatów InPost w Europie Zachodniej i według strony InPostu żadnego w Szkoplandii. Kto by się spodziewał?

1

@fcbarcafan19 jak to Polak tworzy

2

@NeroTFP1 uwielbiam go, ale nawet dla niego nie przemogłem się, żeby obejrzeć One Battle After Another. Śmierdzi mi ten film jakąś propagandą polityczną, a do tego na zwiastunach jest dość nieciekawy.

5

@blakkudium czyli nikomu już nie może być zimno, nawet w Stoke

0

@norbi77 a to ja nie wiedziałem, że podczas marszu wykrzykiwał hasła. Jeśli tak, brawo dla pana prezydenta.

0

@norbi77 jakim tonem ma do żołnierzy mówić prezydent? Tonem Biedronia mówiącego do swojej żony w sypialni? Tonem Trzaskowskiego z pamiętnego wystąpienia "hej brygada" niczym na wiejskiej dyskotece?

2

@Unbe ratusz poda, że nikt nie przyszedł

1

Ciekawostka z książki o Lewym: mało brakowało, a dziś bramek dla Barcy nie strzelałby Robercik, a Arnoldzik

0

Legia? TOP. Może i wysłaliśmy ci wadliwy produkt, ale za to damy ci malutki kod rabatowy jeśli zdecydujesz się znowu nam zapłacić xD

4

Dobrze, że o memy nie zapytali

4

Ale trafił się dialog reportera Republiki z młodą dziewczyną:

- co to znaczy dla ciebie być patriotą?
- no mieszkamy w tej Polsce, to wypadałoby być patriotą. Yyy, nie wiem, jak to wytłumaczyć
- a co sądzisz o suwerenności, bo (coś tam)
- nie wiem xD

1

@tomek8756 myślę, że marsze zwykłych Polaków odbywają się w mniejszych miastach. Marsze odbywające się w Warszawie są przesiąknięte polityką. No bo ja bym poszedł w tym marszu Narodowym, ale czy to jest miejsce na sranie na Tuska albo okrzyki Republika! albo je*** TVN? xd

3

@RosjaninBut ja tylko pocjongnoł

0

xD idzie reporter Republiki, podchodzi do kobiety z orłem na koszulce i mówi do niej "o, tutaj pani z orłem na piersi i to dosłownie"

7

W takie pierd... to już nie uwierzę.

2

@Katalończyk 99 kiedyś była zabawa. Były flagi, były fajerwerki, czapeczki, wszystko

3

Rok 2025, adblocka potrzeba nawet do książek
https://zapodaj.net/images/243ff0ecec69f.png

0

Czy Heweliusz już obejrzany?

6

@Comentateiro jak dla mnie potrzeba takiego oszołoma spoza stylu, kiedy styl nie działa

1

Ten UFL w sumie fajny jak na darmową grę. Nie jest tak toporny jak eFootball. Wiadomo, że wiele animacji, licencji itd. brakuje, ale tu jednak budżet robi różnicę. Ale są różne eventy. @Kgorecki2500

5

@BORO_12 jakiś napastnik strzeli ileś goli, przy**ią się do Lewego. Lewy strzeli ileś goli, przy**ią się do innego napastnika. Serio to musi tak działać?

0

@Barcanajlepszyteam mówisz, że Stachurskiej nie wystarczył jakiś tam piłkarzyk bez wykształcenia?

0

@ali3gator w książce chyba o tym nie będzie szczegółów

0

Lewy się strasznie wygłupił tym kupionym dyplomem. Przecież widać, że to inteligentny gość po tym, jak zapierdziela w różnych językach. Ciekawe, kto mu podsunął ten debilny pomysł.

1

Nie no to trzeba mieć pecha xD

2

Olmo to zaraz u mnie dołączy do de Jonga i Ferrana jeśli chodzi o czołówkę wkur... mnie piłkarzy.

1

Z innych wiadomości, Boca Juniors prowadzą już 2-0 xd

0

Na meczu Boca z River już dymy

0

Ale Celta ma śmieszną trybunę za bramką Szczęsnego XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?