PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ci co robili pułapkę ofsajdową na połowie boiska XD
1
Szczęsny już nic nigdy nie obroni xD
1
Mareczek, ja cię bronię jak mogę, ale nie dawaj oponentom takich argumentów
0
Kurde, ledwo, ale jest xd
0
A ja se oglądam mecz w czeskiej telewizji, hehe
0
@BorzyKrzys wczoraj na Eleven chciałem obejrzeć włoską, to na jednej połowie kanałów leciały jakieś programy, a na drugiej Bayern i BVB
1
@Kgorecki2500 ja właśnie pobieram UFL xd
1
@blakkudium nie no, oni to robią od wielu sezonów. W sensie podawanie numerami
2
Mamy listopad, a Barca i Nike nadal nie wydali najlepszej koszulki z całej kolekcji, bo nie i ch...
3
@blakkudium czy oni kiedyś przestaną podawać skład w taki upośledzony sposób?
1
Dziś na TVP1 o 20:25 premiera serialu pt. Czarna śmierć
Serial w reżyserii Kuby Czekaja, którego akcja rozgrywa się we Wrocławiu dotkniętym epidemią ospy prawdziwej w 1963 roku. Produkcja łączy elementy thrillera medycznego, historii szpiegowskiej i dramatu o uniwersalnym, współczesnym przesłaniu.
0
Szybciej z tym meczem
9
To Celta dzisiaj zagra jakby od tego meczu zależało istnienie ich klubu
0
@clyde nie wszystkich stać na sprzęt do gier i na same gry. Lubię też oglądać jak ktoś gra w grę, w którą sam grałem i widzieć, w jaki sposób reaguje na historię na przykład. Czasami też się nie chce po prostu samemu w coś grać. Do tego tak jak wyżej, raczej oglądam dla streamera niż dla tego, w co gra.
23
Gol kolejki
https://x.com/messiah_07/status/1987232380029952216
1
@Radzio_94 o co chodzi nagle z arabskim perfumami?
1
@JanuszKorwinMikke byłem za, ale z Rashforda też się cieszę. Na szczęście nie Williams.
1
Dobra, ale ostatnia odpowiedź jest interesująca. Oby
0
@Czyhrynski tej Barcy już nie ma i nie będzie
3
Właśnie kończę wywiad u Rymanowskiego. Mnie ta rozmowa zachęciła do przeczytania książki, tym bardziej że Lewy jednak zabiera w niej głos. Niektóre fragmenty sugerują, że Lewy jak chce, to potrafi być skurczysynkiem, tylko pytanie, ile w tym wszystkim prawdy, bo jestem w stanie uwierzyć, że Kucharski mógłby powiedzieć tam cokolwiek. Ciekawe, czy Lewy to przeczyta i czy książka będzie miała wpływ na najbliższe zgrupowanie, skoro już wiadomo, że gówniarze sobie memy z Anką wysyłali itd. Natomiast wywołuje u mnie trochę dziwne uczucie to, że autor opowiada historyjki, które zazwyczaj słyszy się jedynie przy stole rodzinnym i takie, o których Lewy sam nie wiedział, bo o ile dobrze pamiętam, to autor przypomina Lewemu choćby imię dziadka od strony ojca.
18
Vinicius jest Floydem piłki nożnej i nie mówcie mi, że nie. Jeden to ćpun i kryminalista, drugi ma totalnie obrzydliwy charakter na boisku. To nie są ludzie, którzy powinni być twarzami walki z rasizmem.
4
@pluszek ciekawe, czy Michał z liceum filmowego o tym wie, że napisał. Ogólnie uważam, że takie filmiki od premiera byłby fajne, gdyby nie biła od nich całkowita sztuczność. Podobnie u Trzaskowskiego.
0
@Dankho94isback nie zapominaj o tym, że Realowi wolno, bo 15 Lig Miszczuw, ale jak inne drużyny świętują wygraną przeciw nim, to mają kompleks.
8
@TR3YWAY Steve Irwin (Modrić) w dżungli
1
Zawodnik Unionu był na spalonym o wielkość haluksa w lewej stopie.
0
Potężny Union strzela bramkę malutkiemu Bayernowi.
A jednak już kradną terroryści z Monachium
1
Historia przyjaźni Messiego i Cristiano @Popitek12
https://www.instagram.com/p/DOlTiO-Eo2z/
2
Została mi godzina, ale mogę powiedzieć, że fajna rozmowa i w sumie zachęcająca do kupna książki. Sam Lewandowski też zabiera w niej głos, z tego co mówi autor. Lewy na pewno potrafi być skurczysynkiem.
https://www.youtube.com/live/FkMGsC8vF3k
Linki do transmisji archiwalnych takie są :/
0
Ja tę książkę kupię i przeczytam, bo LaBotiga ma fajny zestaw, ale śmierdzi mi ta książka próbą ośmieszenia Lewego i nie wiem, czy to słuszne, że jest tu tak reklamowana. Ale wiadomo, współpraca. Tylko żeby kiedyś Lewy Wam wywiadu nie odmówił.
2
@tomek8756 ratio mojego prezydenta na premierze rządów bezprawia. Pięknie.