2

Ci co robili pułapkę ofsajdową na połowie boiska XD

1

Szczęsny już nic nigdy nie obroni xD

1

Mareczek, ja cię bronię jak mogę, ale nie dawaj oponentom takich argumentów

0

Kurde, ledwo, ale jest xd

0

A ja se oglądam mecz w czeskiej telewizji, hehe

0

@BorzyKrzys wczoraj na Eleven chciałem obejrzeć włoską, to na jednej połowie kanałów leciały jakieś programy, a na drugiej Bayern i BVB

1

@Kgorecki2500 ja właśnie pobieram UFL xd

1

@blakkudium nie no, oni to robią od wielu sezonów. W sensie podawanie numerami

2

Mamy listopad, a Barca i Nike nadal nie wydali najlepszej koszulki z całej kolekcji, bo nie i ch...

3

@blakkudium czy oni kiedyś przestaną podawać skład w taki upośledzony sposób?

1

Dziś na TVP1 o 20:25 premiera serialu pt. Czarna śmierć

Serial w reżyserii Kuby Czekaja, którego akcja rozgrywa się we Wrocławiu dotkniętym epidemią ospy prawdziwej w 1963 roku. Produkcja łączy elementy thrillera medycznego, historii szpiegowskiej i dramatu o uniwersalnym, współczesnym przesłaniu.

0

Szybciej z tym meczem

9

To Celta dzisiaj zagra jakby od tego meczu zależało istnienie ich klubu

0

@clyde nie wszystkich stać na sprzęt do gier i na same gry. Lubię też oglądać jak ktoś gra w grę, w którą sam grałem i widzieć, w jaki sposób reaguje na historię na przykład. Czasami też się nie chce po prostu samemu w coś grać. Do tego tak jak wyżej, raczej oglądam dla streamera niż dla tego, w co gra.

23

1

@Radzio_94 o co chodzi nagle z arabskim perfumami?

1

@JanuszKorwinMikke byłem za, ale z Rashforda też się cieszę. Na szczęście nie Williams.

1

Dobra, ale ostatnia odpowiedź jest interesująca. Oby

0

@Czyhrynski tej Barcy już nie ma i nie będzie

3

Właśnie kończę wywiad u Rymanowskiego. Mnie ta rozmowa zachęciła do przeczytania książki, tym bardziej że Lewy jednak zabiera w niej głos. Niektóre fragmenty sugerują, że Lewy jak chce, to potrafi być skurczysynkiem, tylko pytanie, ile w tym wszystkim prawdy, bo jestem w stanie uwierzyć, że Kucharski mógłby powiedzieć tam cokolwiek. Ciekawe, czy Lewy to przeczyta i czy książka będzie miała wpływ na najbliższe zgrupowanie, skoro już wiadomo, że gówniarze sobie memy z Anką wysyłali itd. Natomiast wywołuje u mnie trochę dziwne uczucie to, że autor opowiada historyjki, które zazwyczaj słyszy się jedynie przy stole rodzinnym i takie, o których Lewy sam nie wiedział, bo o ile dobrze pamiętam, to autor przypomina Lewemu choćby imię dziadka od strony ojca.

18

Vinicius jest Floydem piłki nożnej i nie mówcie mi, że nie. Jeden to ćpun i kryminalista, drugi ma totalnie obrzydliwy charakter na boisku. To nie są ludzie, którzy powinni być twarzami walki z rasizmem.

4

@pluszek ciekawe, czy Michał z liceum filmowego o tym wie, że napisał. Ogólnie uważam, że takie filmiki od premiera byłby fajne, gdyby nie biła od nich całkowita sztuczność. Podobnie u Trzaskowskiego.

0

@Dankho94isback nie zapominaj o tym, że Realowi wolno, bo 15 Lig Miszczuw, ale jak inne drużyny świętują wygraną przeciw nim, to mają kompleks.

8

@TR3YWAY Steve Irwin (Modrić) w dżungli

1

Zawodnik Unionu był na spalonym o wielkość haluksa w lewej stopie.

0

Potężny Union strzela bramkę malutkiemu Bayernowi.
A jednak już kradną terroryści z Monachium

1

Historia przyjaźni Messiego i Cristiano @Popitek12
https://www.instagram.com/p/DOlTiO-Eo2z/

2

Została mi godzina, ale mogę powiedzieć, że fajna rozmowa i w sumie zachęcająca do kupna książki. Sam Lewandowski też zabiera w niej głos, z tego co mówi autor. Lewy na pewno potrafi być skurczysynkiem.
https://www.youtube.com/live/FkMGsC8vF3k

Linki do transmisji archiwalnych takie są :/

0

Ja tę książkę kupię i przeczytam, bo LaBotiga ma fajny zestaw, ale śmierdzi mi ta książka próbą ośmieszenia Lewego i nie wiem, czy to słuszne, że jest tu tak reklamowana. Ale wiadomo, współpraca. Tylko żeby kiedyś Lewy Wam wywiadu nie odmówił.

2

@tomek8756 ratio mojego prezydenta na premierze rządów bezprawia. Pięknie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?