0

Komentarz usunięty

2

10

@marcin62 ogólnie USA reprezentuje wszystko, co najgorsze w ludziach.

0

@zadafcb niesamowite to jest

0

Kurcze, zapomniałem w tym roku o moim halloweenowym avatarze, ale nic straconego

1

@blakkudium ale low effort xD

1

@Fantastyczny Chłopiec niesamowity nick :D

4

Od jutra tak

0

@tomek8756 UPK - Uśmiechnięty Port Komunikacyjny

3

Jutro Znachor z 82 roku cztery razy w telewizji

3

@ranger3120 ja tak często orzechów nie jem, to wytrzymam.

4

@Eklerek powiedz jej, że wielu takich, co myślało, że zdąży, już się nigdzie nie spieszy na cmentarzu.

1

@Popitek12 kobiety lubią pomarańcz. Bądź jak Trump albo Breakker

3

Ktoś miał niezły plan z tymi pinezkami w cukierkach w tamtym roku. W tym roku szataniści chodzą po domach w większości pod z opieką gorących mamusiek z okolicy

18

@misterio w nagrodę dostał swoje zdjęcie czy co xD

2

@VeB 1899 ja tylko chcę, żeby Eleven wykupiło całą LaLigę.

3

@Comentateiro nie da się ciemniej niż brak LM przez 10 lat, wyprzedanie połowy klubu i stadion wiecznie w budowie

1

@draxidox to całe po to jest sekta nie mniejsza niż pisowska. Tylko im się wydaje, że są moralnie wyżej. Coś źle powiesz, to od razu się rzucają, że jesteś pisowcem, ruskiem i w ogóle

7

Czuję, że to ten, co najbardziej kopał się po czole, czyli Ferran

1

@Sulimo zgadzam się.

2

@Kozinho. proszę bardzo

5

@Kozinho. tylko omasty se daj. Z omastą lepsze je.

1

@blakkudium tamte to bardzo lubiłem. Musze gdzieś dorwać na vinted. Tu mi się wydaje, że nawiązują do wyjazdówek 95-97, szczególnie z tymi czerwonymi akcentami.

1

@blakkudium miało być nostalgicznie, a niby do czego ta nostalgia się odnosi xd Ani to wyjazdówka

0

Czyta ktoś Herculesa Poirot? Jakie części polecacie z mrocznym, okołohalloweenowym klimatem? Oprócz Wigilii Wszystkich Świętych

11

To, że Yamal swoim stylem życia sobie nie pomaga to jedno, ale to, że środowisko madryckie się go po prostu boi i próbują go zniszczyć to drugie.

3

@Popitek12 tylko nie oglądaj tutoriali Cristiana Ronalda

2

@blakkudium fajne, ale te z MŚ miały niesamowitą aurę jak dla mnie, dlatego ją kupiłem

1

@macio_944 wszystko byłoby pięknie, gdyby nie ta przeklęta zmiana czasu

7

Ogólnie to bardzo lubię końcówkę roku. Przez cały październik spooky gloomy klimacik, różne halloweenowe eventy w grach, potem samo Halloween. Następnie Wszystkich Świętych. Lubię wtedy przejść się wieczorem na cmentarz na wojskowe pomniki. Ma to swój klimat, a w radio leci audycja z utworami artystów, którzy odeszli. Następnie 11 listopada, czyli coroczny rozpierdziel Warszawy, ale także polskie klasyki w telewizji, jak Znachor. Dalej to już wlatuje klimat przedświąteczny zakończony świętami i Nowym Rokiem oraz TOPem Wszech Czasów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?