PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10 a nie wiem, jakoś dziwnie nazywać stadion imieniem żyjącego człowieka
1
@NeroTFP1 mnie np. dziwi, że on podważa a często też znieważał klub, któremu tu wszyscy kibicują, ligę, w której gra klub, któremu wszyscy tu kibicują i najlepszego zawodnika, który grał w klubie, któremu wszyscy tu kibicują, a niektórzy i tak wyjdą i powiedzą "mA pRaWo, DoCeNiAjMy, żE mOgLiŚmY gO oGlĄdAĆ
1
@Antimadridista_WR jasne, że się odbędzie. Ale bez Laporty
2
@Bzyczekk taa, bo akurat to jest to, co decyduje, że gra żyje xd
5
Szanowny Fanie Pierdku.
1
@Kgorecki2500 ja np. lubię grać Ludwiczkiem Giulym
1
@blakkudium koszulka ok, ale czemu spodenki takie xd
0
@Fc112 że to i tak wyjdzie pobugowane i pewnie słabo zoptymalizowane, choćby nie wiadomo ile razy przekładali.
0
@Fc112 XD on nie wie
10
Łatwiej strzela się gole LaLidze niż Ekstraklasie.
2
@NeroTFP1 jaki sens w ogóle mają obietnice? Ani prezydent bez rządu nie jest ich w stanie zrealizować, ani rząd bez prezydenta
0
@Kibol_83 no i co, PSG? W Anglii go zabiją
14
A potem wyjdzie tu jeden z drugim "obiektywny" z tekstem, że powinno się go szanować, bo "takich jak on i Messi już nie będzie" xD
3
@Kessie od dziś zacznę śledzić padlową karierę Kelly Piquet
0
@adamek20151 Lee Je-no, znany zawodowo jako Jeno, jest południowokoreańskim raperem i piosenkarzem. Jeno rozpoczął karierę jako dziecięcy model komercyjny. Został odkryty przez SM Entertainment w wieku trzynastu lat.
1
@Zelazny_Mike to ten od Uderz w puchara?
5
To grajmy wysokim i remisujmy prawie przegrywając xd
0
@clyde aha a czemu
2
@Fake69 albo zażąda wielkiej kasy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ładnie klepią chłopaki, brawo
0
Tu jeszcze coś będzie xd
23
Haha Wojti uśmieszek i gitara XDD Jak Pedro
0
Nie no faul chyba XD
0
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
0
Pewnie skończy się wyrzyganym 4:3 dla nas, ale czy kogoś to usatysfakcjonuje
2
Ferran Torres: "Myślę, że zaczynamy odnajdywać Barçę z zeszłego sezonu"
0
A gdyby tak posiać w tramwaju żyto?
0
hahahaha jak sobie pyknął, szacunek
1
XD przysrał w środek i zadowolony