0

@Lionel_Messi10 a nie wiem, jakoś dziwnie nazywać stadion imieniem żyjącego człowieka

1

@NeroTFP1 mnie np. dziwi, że on podważa a często też znieważał klub, któremu tu wszyscy kibicują, ligę, w której gra klub, któremu wszyscy tu kibicują i najlepszego zawodnika, który grał w klubie, któremu wszyscy tu kibicują, a niektórzy i tak wyjdą i powiedzą "mA pRaWo, DoCeNiAjMy, żE mOgLiŚmY gO oGlĄdAĆ

1

@Antimadridista_WR jasne, że się odbędzie. Ale bez Laporty

2

@Bzyczekk taa, bo akurat to jest to, co decyduje, że gra żyje xd

5

Szanowny Fanie Pierdku.

1

@Kgorecki2500 ja np. lubię grać Ludwiczkiem Giulym

1

@blakkudium koszulka ok, ale czemu spodenki takie xd

0

@Fc112 że to i tak wyjdzie pobugowane i pewnie słabo zoptymalizowane, choćby nie wiadomo ile razy przekładali.

0

@Fc112 XD on nie wie

10

Łatwiej strzela się gole LaLidze niż Ekstraklasie.

2

@NeroTFP1 jaki sens w ogóle mają obietnice? Ani prezydent bez rządu nie jest ich w stanie zrealizować, ani rząd bez prezydenta

0

@Kibol_83 no i co, PSG? W Anglii go zabiją

14

A potem wyjdzie tu jeden z drugim "obiektywny" z tekstem, że powinno się go szanować, bo "takich jak on i Messi już nie będzie" xD

3

@Kessie od dziś zacznę śledzić padlową karierę Kelly Piquet

0

@adamek20151 Lee Je-no, znany zawodowo jako Jeno, jest południowokoreańskim raperem i piosenkarzem. Jeno rozpoczął karierę jako dziecięcy model komercyjny. Został odkryty przez SM Entertainment w wieku trzynastu lat.

1

@Zelazny_Mike to ten od Uderz w puchara?

5

To grajmy wysokim i remisujmy prawie przegrywając xd

0

@clyde aha a czemu

2

@Fake69 albo zażąda wielkiej kasy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ładnie klepią chłopaki, brawo

0

Tu jeszcze coś będzie xd

23

Haha Wojti uśmieszek i gitara XDD Jak Pedro

0

Nie no faul chyba XD

0

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

0

Pewnie skończy się wyrzyganym 4:3 dla nas, ale czy kogoś to usatysfakcjonuje

2

Ferran Torres: "Myślę, że zaczynamy odnajdywać Barçę z zeszłego sezonu"

0

A gdyby tak posiać w tramwaju żyto?

0

hahahaha jak sobie pyknął, szacunek

1

XD przysrał w środek i zadowolony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?