PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 a co tym razem?
2
Dziwne to uczucie gry po 18. Dopiero teraz się zaczyna LM tak naprawdę xd
1
@macio_944 znaczy odnosiłem się też do tej symulki Casado. Po takim wyniku o grze nikt nie będzie pamiętam
38
Błagam, niech teraz Winicjusz wyjdzie i powie: "6-1 z Olympiacosem? Zobaczymy, czy z nami strzelą chociaż połowę"
3
Tak szczerze to wstyd jak ch... ten mecz xd
0
Kochany Ferminek, brawo
0
xD karny z tego będzie
1
@Popitek12 pan Lopez
3
Co niektórzy chcieli się Fermina pozbyć to ich xd
3
Luźno Balde na bramce
1
A bo to już mecz xd
0
@Roobo mi się wydaje, że Snickers też coś kombinował z gramaturą. Ostatnio kupiłem, patrzę i myślę, co to takie małe
1
Boczek po kolędzie
2
@lajcior co to, typowy skład klubu z Ekstraklasy?
0
Planuję sobie zrobić maraton halloweenowych odcinków specjalnych z dowolnych seriali/sitcomów/kreskówek. Podajcie jakieś tytuły, może być cokolwiek.
8
"vamos" - słowo najwyraźniej pochodzące z języka madryckiego
3
@JimMorrisonFCB @kubix05 @poskus a w tym miesiącu będzie jeszcze rocznica All that you can't leave behind, jednego z moich ulubionych albumów U2, chyba top 2 właściwie.
1
@maroon otóż nie, ludzie to robili z poważną miną
https://s-trojmiasto.pl/zdj/c/n/9/3118/573x0/3118963-Trojmiejskie-restauracje-zmieniaja-nazwe-pierogow-ruskich-na-pierogi-ukrainskie.webp
Inni zmieniali nazwę na pierogi "z serem i ziemniakami", więc odpada.
A w Trójmieście tak xD
https://s-trojmiasto.pl/zdj/c/n/9/3118/1080x0/3118961-Trojmiejskie-restauracje-zmieniaja-nazwe-pierogow-ruskich-na-pierogi-ukrainskie.webp
0
@maroon w paru knajpkach widziałem, jak robili fikołki, że w menu były pierogi ruskie przekreślone i napisane ukraińskie xd Psychiatryk
4
@Rifek widzę czarnego, odruchowo chwytam za portfel.
1
@MessiForeverTheBest to było udawane czy ludzie rzeczywiście szli tam przyznawać się do zdrad i innego gówna dla paru złotych?
1
@partymaker 399, ale sprzedałem używanego Dualsense, bo miałem dwa
0
@partymaker a pad, którego teraz zamówiłem nie może latać, za ładny
0
@marcin62 no właśnie. Teraz kupuję tanie horrory indie :D
2
@Kgorecki2500 to nie o to chodzi. Rzygam tą grą xd
3
Nie ulegnę i nie kupię fify, nie ulegnę i nie kupię fify.
3
@AlphaNumeric jakich praw nie macie?
@July_6_BcN tu akurat rozumiem, bo rozwodów jest mnóstwo, a ze związku partnerskiego łatwiej wyjść.
Ja ogólnie nie jestem przeciwko związkom partnerskim, ale bawi mnie pisanie "elgiebete nie ma praw". Nie ma dokładnie takich samych praw, jak para heteroseksualna, która nie ma ślubu.
0
@tomek8756 ta, niech w wieku 40 lat jeszcze idą na emeryturę.
0
@tomek8756 nie wiem, co wy macie do jesieni. Przecież to, co jest teraz, czyli słońce i lekki chłód to piękna pogoda, szczególnie na spacer. Tylko zmiana czasu jest do dupy.
0
@clyde a ja to w ogóle pierwsze co, to wyłączam komentarz, żeby tylko stadion słyszeć