PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@partymaker 399, ale sprzedałem używanego Dualsense, bo miałem dwa
0
@partymaker a pad, którego teraz zamówiłem nie może latać, za ładny
0
@marcin62 no właśnie. Teraz kupuję tanie horrory indie :D
2
@Kgorecki2500 to nie o to chodzi. Rzygam tą grą xd
3
Nie ulegnę i nie kupię fify, nie ulegnę i nie kupię fify.
3
@AlphaNumeric jakich praw nie macie?
@July_6_BcN tu akurat rozumiem, bo rozwodów jest mnóstwo, a ze związku partnerskiego łatwiej wyjść.
Ja ogólnie nie jestem przeciwko związkom partnerskim, ale bawi mnie pisanie "elgiebete nie ma praw". Nie ma dokładnie takich samych praw, jak para heteroseksualna, która nie ma ślubu.
0
@tomek8756 ta, niech w wieku 40 lat jeszcze idą na emeryturę.
0
@tomek8756 nie wiem, co wy macie do jesieni. Przecież to, co jest teraz, czyli słońce i lekki chłód to piękna pogoda, szczególnie na spacer. Tylko zmiana czasu jest do dupy.
0
@clyde a ja to w ogóle pierwsze co, to wyłączam komentarz, żeby tylko stadion słyszeć
2
Pina wie, że jest koszmarem.
1
@Popitek12 ale ile tam samoopalacza idzie
13
@Kgorecki2500 Sekretynka
0
@takisobiektos nie widziałem chyba bardziej żałosnej próby wyłudzenia kupna premium
0
Wam też youtube ostatnio chodzi jak totalne gówno nawet bez włączonego Adblocka?
1
@Kgorecki2500 no chyba że to jakiś wyjątek, bo w Barcy osobę na to stanowisko wybierają głosujący, ale nie wydaje mi się.
0
Jedna uwaga. W języku polskim kluby mają prezesów. Prezydent to kalka lub fałszywy przyjaciel. Laporta też nie jest prezydentem. Całych mediów w Polsce nie zmienię, może chociaż tutaj się uda.
1
Leci pierwsza kolejka Kings League. Jest Yamal
https://www.twitch.tv/kingsleague
5
Ronaldo podpina się pod tego oszołoma, żeby o nim ciągle mówili w internecie xd
0
A tak mi się wyświetliło na twitterze @Popitek12
1
Antony Matheus dos Santos - 2 puszki Żubra
Anti - 90 mln
Anthony Matthew Santosgham - 150 mln
0
@Gall La Rambla to społecznościówka w sumie
9
Naprawdę ciężko o bardziej obrzydliwych ludzi komentujących politykę w internecie niż ta grupa. Październik jest miesiącem świadomości raka piersi, a prezydentowa spotkała się z amazonkami. PS. zobaczcie sobie zdjęcie postującej w odpowiedziach xd
3
@wyrek lubię Woodstock, wspieram WOŚP, cenię Owsiaka za to, ile zrobił dla Polski, ale brzydzę się tym, że stał się maskotką jednej strony politycznej, tak samo jak tym, że pis zamazywał serduszka w swojej telewizji.
3
Siedzi se Trump z Zełeńskim i mówi, że gdyby nie ich pomoc, to Putin by zajął Kijów w 10 dni xd
0
@Laminedependencia jak ona tak wygląda w makijażu, to strach pomyśleć jak bez. A może w sumie lepiej, bo makijaż ma tragiczny, o ile to nie filtr.
5
@draxidox mój prezydent
0
@clyde "mówią płonie Stodoła, płonie aż strach..."
6
@Kazragore no nie, to jest beznadziejny przykład. Sztuczne futro nadal wygląda jak futro, tylko nie masz świadomości, że zdarto je z ŻYWEGO zwierzęcia, abyś mógł je sobie nosić. Mięso jest podstawowym pokarmem człowieka i żadne kiełbaski roślinne tego nie zastąpią.
0
@clyde no i teraz musisz opowiedzieć xd
1
@clyde dla mnie fajna płytka, nie tak dobra jak Pokolenie Końca Świata, ale może niepotrzebnie porównuję. Jeszcze się zastanawiam, czy w środę jechać na koncert, bo bilet mam.