0

@Who_you_mam nie wiem o czym mówisz

1

@addept liga siódemek stworzona przez Pique

5

Newsik dla @Redakcja

5

Ale jajca, Lewandowski wszedł w Kings League

2

@Tasde @Vegeta88 @Gaucho ale trochę szacunku.

21

Wiecie, co mnie szokuje za każdym razem jak sobie o tym przypomnę?
To, że Aguero grał dla Barcelony

1

@Encore na twitchu Izaka albo Kings League

2

Losują grupy MŚ w Kings League i Izak będzie przemawiał xd

1

@blakkudium spoko logo wybrali. Chyba z najnowszej płyty

0

@zadafcb aa xd

0

@zadafcb na Smackdown takie coś było?

1

@Kgorecki2500 to tak sobie na tym zachodzie poradzili, że co pół roku rząd zmieniają?

0

@tomek8756 "Izrael popełnia samobójstwo", to mi się podoba

0

@Ojciec5tkidzieci u mnie choćby w Netto. W Żabkach też

1

@Ojciec5tkidzieci dalej można je kupić, fromage też

6

Mam jakiś sentyment do tej ekipy młodych z okolic sezonu 14/15, jak Rafa, Deulofeu, Jonathan dos Santos, Montoya itd. I czasami spojrzę jak sobie radzą

1

@maroon pośmialim się, pojedlim, wszystko działo się nad rzeką i koniec

1

Miewam dziwne sny. Ale że we śnie będę siedział z Putinem przy jednym stole i śmiał się z naszej lewicy, to tego bym się nie spodziewał. Mam nadzieję, że nie sprzedałem Polski.

7

Dziś premierę ma horror pt. "Bye Sweet Caroline".
Gra stylizowana na klasyczne filmy animowane


@Kgorecki2500 @macio_944 @marcin62 @clyde

1

@macio_944 mi się podobało, że można sobie pospacerować w Lądku Zdrój

2

Dziś czuję się Nowozelandczykiem

0

@gorgota mi to np. się odechciało grać po tygodniu, bo powychodziło tyle dobrych gier, że szkoda czasu na to

4

Tylko że to ty sam powiedziałeś "lecimy do Miami" gruby durniu

2

Borsuk frunie nad elektrownią.

0

@Schoogs na razie mam 18 godzin i jest fajnie

1

Dziś dowiedziałem się, że powstała kontynuacja Znachora i jest to piękny news. Mowa o książce oczywiście.

1

@JimMorrisonFCB ja np. lubię Put out the fire

0

@mordini123 a co z DAZN?

0

@mordini123 Disney wykupił praca do UWCL czy co?

1

@Eklerek i fajnie, ale już widziałem jakiegoś pajaca prosa czy tam streamera z Polski piszącego, że serwery itd to wymówki, bo ja widać się da. Fajnie, tylko że dla tego chłopa Fifa to całe życie i praca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?