PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Who_you_mam nie wiem o czym mówisz
1
@addept liga siódemek stworzona przez Pique
5
Newsik dla @Redakcja
5
Ale jajca, Lewandowski wszedł w Kings League
2
@Tasde @Vegeta88 @Gaucho ale trochę szacunku.
21
Wiecie, co mnie szokuje za każdym razem jak sobie o tym przypomnę?
To, że Aguero grał dla Barcelony
1
@Encore na twitchu Izaka albo Kings League
2
Losują grupy MŚ w Kings League i Izak będzie przemawiał xd
1
@blakkudium spoko logo wybrali. Chyba z najnowszej płyty
0
@zadafcb aa xd
0
@zadafcb na Smackdown takie coś było?
1
@Kgorecki2500 to tak sobie na tym zachodzie poradzili, że co pół roku rząd zmieniają?
0
@tomek8756 "Izrael popełnia samobójstwo", to mi się podoba
0
@Ojciec5tkidzieci u mnie choćby w Netto. W Żabkach też
1
@Ojciec5tkidzieci dalej można je kupić, fromage też
6
Mam jakiś sentyment do tej ekipy młodych z okolic sezonu 14/15, jak Rafa, Deulofeu, Jonathan dos Santos, Montoya itd. I czasami spojrzę jak sobie radzą
1
@maroon pośmialim się, pojedlim, wszystko działo się nad rzeką i koniec
1
Miewam dziwne sny. Ale że we śnie będę siedział z Putinem przy jednym stole i śmiał się z naszej lewicy, to tego bym się nie spodziewał. Mam nadzieję, że nie sprzedałem Polski.
7
Dziś premierę ma horror pt. "Bye Sweet Caroline".
Gra stylizowana na klasyczne filmy animowane
@Kgorecki2500 @macio_944 @marcin62 @clyde
1
@macio_944 mi się podobało, że można sobie pospacerować w Lądku Zdrój
2
Dziś czuję się Nowozelandczykiem
0
@gorgota mi to np. się odechciało grać po tygodniu, bo powychodziło tyle dobrych gier, że szkoda czasu na to
4
Tylko że to ty sam powiedziałeś "lecimy do Miami" gruby durniu
2
Borsuk frunie nad elektrownią.
0
@Schoogs na razie mam 18 godzin i jest fajnie
1
Dziś dowiedziałem się, że powstała kontynuacja Znachora i jest to piękny news. Mowa o książce oczywiście.
1
@JimMorrisonFCB ja np. lubię Put out the fire
0
@mordini123 a co z DAZN?
0
@mordini123 Disney wykupił praca do UWCL czy co?
1
@Eklerek i fajnie, ale już widziałem jakiegoś pajaca prosa czy tam streamera z Polski piszącego, że serwery itd to wymówki, bo ja widać się da. Fajnie, tylko że dla tego chłopa Fifa to całe życie i praca.