1

@JimMorrisonFCB ja np. lubię Put out the fire

0

@mordini123 a co z DAZN?

0

@mordini123 Disney wykupił praca do UWCL czy co?

1

@Eklerek i fajnie, ale już widziałem jakiegoś pajaca prosa czy tam streamera z Polski piszącego, że serwery itd to wymówki, bo ja widać się da. Fajnie, tylko że dla tego chłopa Fifa to całe życie i praca.

1

@Majkel34 nasza kochana władza pogrozi mu paluszkiem, o ile w ogóle

1

@Aragorn33 czyli lewica staje się tym, z czym miała walczyć w tej walce "dobra ze złem". Kto by pomyślał

0

@Starrk no ja do wyboru PiS ręki nie przyłożę. A kto z kim się będzie układał, to na to nie mam już wpływu.

16

"Wiceministra" nazywająca obywateli ciemnotą, proszę państwa. Na szczęście jeszcze tylko dwa lata i po "oświeconych" zostanie wspomnienie.

0

@nioton cóż, każdy z Wieniawą xd

1

@Kgorecki2500 dubibng tam fajny jest

5

@Rastafarnianin
deportacja inżynierów i ukraińskich nierobów, Poland
"TY RASISTO, NAZISTO I KSENOFOBIE"

deportacja polskich nierobów, Holland
"hyhy brawo Holandia, je... Polaczków, REFUGEES WELCOME"

No i niech deportują. My też mamy prawo. Ciekawe czy tam też mają taką Ostaszewską i Kurdej-Szatan.

1

@RinooniR nasza władza przyjmie go z otwartymi rękoma.

1

@lajcior rosół i boloneza

3

@vangoor swoją drogą to niebywałe, że Wieniawa aktorsko nadaje się jedynie do roli prostytutki. Może to jej stan umysłu.

0

@draxidox w Warszawie stabilnie

1

@MYTO to już rok jak uniknęliśmy władzy totalnej sprzyjającej wszystkim, tylko nie Polsce.

1

@D10SLEO a to była druga wersja

2

"To pani ojciec, profesor Rafał Wilczur" (1937)
"Proszę państwa, Wysoki Sądzie, to jest profesor Rafał Wilczur" (1981)
"Jestem Maria Jolanta Wilczurówna, a to jest mój ojciec" (2023)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@norbi77 a widzisz, a dla mnie jak odnawiać, to właśnie tak. Bałem się mocno, że to zepsują, a tymczasem oni pozmieniali parę rzeczy, a i tak wyszło dobrze. Choć wersja z 80 któregoś nadal ulubiona.

1

@MesQueUnClub_87 a to walka jest zdecydowanie na plus. Nie lubię soulslajków, więc chociaż w Yotei ustawiłem trudny poziom i jest fajne wyzwanie czasami. Do tego nowe mechaniki jak rzucanie upuszczoną przez wroga bronią

1

@MesQueUnClub_87 pograłem chyba z 10 godzin na razie i jak dla mnie warto. Zależy, na czym Ci zależy, bo to ogólnie jest Tsushima z paroma uprawnieniami i nowinkami.

1

@MesQueUnClub_87 kolejno:
Kingdom Come 2 - super, ale nie przeszedłem jeszcze, bo za długie.
Wukong - bardzo dobry, aż chciało się grać.
Silent Hill f - konkretny, mocny klimat, ale poczekałbym na promocję.
Alan Wake 2 - znudził
Cronos - obywatelski obowiązek
Indiana - bardzo przyjemna gra
Hellblade - nie grałem
DL - nie wiem, no ale w końcu to też Polaki.

Ja bym chyba zaczął od Wukonga

2

@macio_944 nikt tego filmu nie robił z myślą o Oscarze. Ludzie mieli gadać i, niestety, gadają. Zarobek będzie. Dopiero teraz zwróciłem uwagę, jak chamsko skopiowali slogan filmu Miasto 44 - "Miłość w czasach apokalipsy"

2

Kobieta mówi w Milionerach, że jak do 10 doda się cztery zera, to wychodzi 10 tysięcy xd

10

@tomek8756 to "przejdźmy na Ty" za Borkiem mówiącym, że nie pamięta żeby byli na "ty" to jest coś cudownego

1

Zaraz na Polsacie Znachor z 2023 roku

4

Komentarz usunięty

2

@blakkudium aha, ubolewamy nad tym, ale pozwolimy xD Niczym malowanie kredą na ulicy

0

@Schoogs najlepsza zabawa jest podczas rozpalania ogniska i pieczenia ryby :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?