PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale podanie Olmooo
1
Ale te podwójne bandy reklamowe to patola xd Jedna wielka reklama
0
@Kgorecki2500 nie karm kota mlekiem
0
@4drian0 ta ławka to wyłącznie wina Rashforda
1
@DonCarletto żona Flicka niech lepiej szykuje słodkie ziemniaczki
1
Busquets zakończy karierę
71
@addept BREAKING NEWS: zawodnicy popełniają błędy
0
@fantasyoosh gratuluję
3
@tomek8756 do kogo w ogóle trafia taki przekaz?
0
@ProMILs wadą jest jakiekolwiek poparcie lewicy
1
@Eklerek nie no, tak to nie mam, ale przycina mi zawsze początek meczu. I praktycznie nie mogę znaleźć nikogo poniżej 30 pingu
1
@pride1899 xD do Bobka tylko z szacunkiem, żaden Lewandisney
1
@DragonxNF a właśnie książkę planuję przeczytać
2
@directedbyfcb ta, coś było z aktorem Drake'a. Ale jaką to nostalgię wywołuje
2
@directedbyfcb no, też bym sobie obejrzał :D I Drake'a & Josha
3
Tylko mi nie mówcie, że jedna z tych czarnych to Sam
0
@Ojciec5tkidzieci o, nie wiedziałem, że to już wyszło. Zwiastun w kinie przykuł moją uwagę i chciałem obejrzeć. Chyba nadal to zrobię, ale widzę, że to kolejna ekranizacja, której twórcy mają za nic materiał źródłowy
1
@JimMorrisonFCB w związku ze zwolnieniem Kimmela różni ludzie, w tym aktorzy (jak np. aktorka z She-Hulk) wzywają do anulowania subskrypcji xd
0
Ale że środowisko lewicowe obróci się przeciwko Disneyowi i będzie wzywało do bojkotu platformy i jej produktów, to tego chyba nie było w żadnym bingo. No ale jak Disney zwalniał Ginę Carano za jej poglądy, to było super.
0
@kuz TTBZ było fajnym programem, dopóki lewactwo go nie dopadło i tylko czorni mogą się przebierać za czornych
0
@Nazio_87 dzisiaj tłok jest pewnie, ale to i tak nie usprawiedliwia takiej prędkości. Ja na PC
0
Nieźle się ta fifa pobiera 3MB/s
1
@Kgorecki2500 ja kupiłem EA Play Pro xd
3
@blakkudium kiedy po meczu z Interem widziałem go płaczącego, od razu wiedziałem, że muszę zostać jego żołnierzem.
0
Po prostu wiedziałem, że to Ferranowiec napisał xD
1
@RosjaninBut niech go spytają, czy żona Biedronia nie potrzebuje zabiegów
2
@Kengo dla mnie Cubarsi to Longbottom
1
Ale mnie cieszą te brameczki Rashforda
0
Oho, Torresa ukłuli przed meczem. Zaraz dwie brameczki
1
Znowu można bronić Marcusa