1

@SelloutCrowd tak źle to nie, ale za dobrze też nie jest

7

Oby to nie był sezon, w którym bramkarz będzie niesamowity, a reszta zespołu nie dowiezie

0

Marcusik weź, bo niedługo nie będę miał cię jak bronić przed przeciwnikami

2

Pięknie jest mieć bramkarza

1

A więc jednak, Ultimate Scream wraca

0

@Aragorn33 przecież wykorzystanie tego fragmentu w takim programie jest jednoznaczne z drwinami ze śmierci tego Kirka, głupiego udajesz?

@Karol145 za długo kolegę czytam na tym forum, żebym nie wiedział, że jest lewicowcem.

0

@Aragorn33 sami mu się wystawili, zachowując się jak podludzie, więc do kogo pretensje? Wystarczyło nie drwić z publicznego zabójstwa, ale to chyba przerasta lewicowców.

0

@tomek8756 czyli Braun jest żydem, który widzi i krytykuje to, co robią żydzi. Tym bardziej brawo! Btw. trochę vibe tych Amerykanów, co jak im test pokaże 2% pochodzenia włoskiego, to nazywają się "Italian American"

0

@Aragorn33 czyli dalej nie rozumiesz różnicy między konsekwencjami prawnymi, które grożą za wstawienie mema w UK, a zwykłymi konsekwencjami, z którymi spotykają się tacy pajace jak Kimmel w USA. Kpienie sobie ze śmierci tamtego gościa oraz sugerowanie, że należał on do MAGA, tak jak jeden tutaj odklejony użytkownik też sugerował, było żałosne i tyle. Po Kimmelu.

1

@Aragorn33 wolność słowa według lewicy jest wtedy, kiedy można cieszyć się ze śmierci męża i ojca dwójki dzieci poprzez postrzelenie. Zrozumiano. No i można, chyba że to UK, to nie możesz nawet wysłać mema antyimigranckiego na twitterze. Wydajecie się też nie rozumieć różnicy między konsekwencjami prawnymi a zwykłymi. Pracodawca może nie chcieć mieć nic wspólnego z tak obrzydliwymi ludźmi.

1

@Aragorn33 satyryk śmiejący się tylko z jednej strony nie jest satyrykiem, a maszyną propagandową. Fajnie, że paru ludzi poniesie konsekwencje swoich słów w ostatnim czasie. South Park, kiedyś wyśmiewający wszystkich obecnie też stał się monotematyczny do porzygu.

2

@Lanosss a co mu Haaland odpowiedział? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Hellrider oho, wycie lewicowców w USA, bo ludzie spotykają się z konsekwencjami swoich działań. Bardzo odważne te wszystkie Kimmele, którzy potrafią szydzić tylko z jednej strony

0

@Ryse tylko że EA Play daje ci 10 godzin i koniec. W EA Play Pro możesz grać cały miesiąc i dostaniesz bonusy za wersję Ultimate

0

@Eklerek co? To już 100 zł kosztuje?

0

@BorzyKrzys dawno w kinie czy na yt nie widziałem tak nieinteresującego zwiastunu, a jak widzę tę girlbossową Murzynkę w ciąży to za każdym razem mam ochotę wykąpać oczy. No i Metacritic, serio?

0

W sumie to dajcie ten Izrael na MŚ. W łeb od każdego i potężne gwizdy przez cały mecz. Pięknie by było

1

@blakkudium oby normalna cena, a nie po 1000 ileś. Świetna, ale ciekawe, czy tylko nadruk Ronaldinho będzie czy dowolny. Ja bym wziął Bellettiego.

0

@maroon aha, to nieźle xd

0

@Eklerek aplikacja przeglądarkowa do zarządzania Ultimate Team. Zawsze rusza kilka dni wcześniej niz gra

0

@maroon ani jedno, ani drugie nie kojarzy się z kryminalistami

2

@Eklerek dzisiaj web app, a mnie to kompletnie nie rusza. Coś się zmienia

11

Ponoć dziecko ma na imię Tomasz

1

@macio_944 dwie gorące dyskusje w jednej, sprytnie

0

@Kgorecki2500 założę się, że są ludzie, którzy myślą zarost=kryminalista, jak z tatuażami xd A zarost/broda to odpowiednik makijażu :D

1

@Kgorecki2500 ja teraz Plusa na miesiąc kupiłem żeby zagrać w MK1 i coś innego przy okazji. to np. xD https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP1063-CUSA16027_00-0000000000000000

3

@Konradowskyy chłopie, ale ty próbujesz uciekać od tematu i to do tego strasznie nieumiejętnie xD Nadal czekam, aż pokażesz mi jakieś pomniki, murale i ogólnie cokolwiek, bo to, że ludzie sobie gadają to jedno, ale to, co zrobiono po śmierci tego ćpuna, to drugie.

40

@Konradowskyy pamiętam, jak prawica stawiała temu policjantowi pomniki, malowała murale, poświęciła mu cały ruch, otrzymywał on minuty ciszy w Parlamencie Europejskim i zaczęto klękać na meczach. A nie, czekaj, to robili lewicowcy po śmierci ćpuna, który na szczęście już nie chodzi po tej ziemi, bo kolejna bezbronna kobieta mogła zginąć na przykład jadąc do domu.

50

@Konradowskyy a ja mam to gdzieś, ale bawi mnie poczucie lewicowców, że stoją po dobrej stronie. Gówno prawda. Ostatnie dni pokazały, ilu jest wśród jej wyborców obrzydliwych, zepsutych ludzi.

58

@Konradowskyy lewica zrobiła zbawiciela i męczennika z ćpuna i kryminalisty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?