PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 ale o co ci chodzi, skoro próbujesz mi udowodnić, że mój telefon się nagrzewa podczas ładowania indukcyjnego, a jest dokładnie odwrotnie? xD Szybkie ładowanie niby nie jest szkodliwe dla baterii? Idąc tym tokiem, najlepiej w ogóle nie ładować telefonu, bo za ileś lat będzie się szybciej rozładowywał xd
0
@MesQueUnClub_87 ale ja się nad niczym nie zastanawiam, bo czuję czy mój telefon jest nagrzany czy nie, kiedy zdejmuję go z ładowarki.
0
@partymaker ładowarka indukcyjna to 2 w 1, bo jak potrzebujesz szybko naładować, to wystarczy odpiąć kabel i podłączyć bezpośrednio telefonu
0
@MesQueUnClub_87 no nie wiem. Moja ładowarka chłodzi telefon podczas ładowania.
0
@Ku84fcb chyba La Boqueria. Różne owocki, warzywa, mięso i nie tylko tam mają.
1
@MesQueUnClub_87 a jeszcze bardziej polecam ładowarkę indukcyjną, o ile telefon ma tę fukcję.
7
Żeby nam się atmosfera w szatni nie rozj... przez dwóch szczypiorów, a konkretnie przez ich baby.
4
@Aragorn33 ta, Polskę trzeba będzie usunąć, bo milion Ukraińców wyjedzie xD Jeszcze o tych pielęgniarkach wspomina, co gówno rozumieją po polsku. Ale żeś fajnowarszawiaka wstawił.
1
@Filipem dosłownie nikt nie wątpi w jego klasę piłkarką. Ludzie jedynie obawiają się, że to się może szybko skończyć.
6
Ogólnie bez paniki, bo sezon jest długi, ale w normalnym klubie po takim sezonie trener dostałby wszystko, czego sobie zapragnie i czego mu brakowało do całkowitego sukcesu. Flick dostał Garcię, ale:
- stracił najlepszego obrońcę i nie dostał zastępstwa, bo jakoś to będzie
- Robercik jest niestety starszy o rok, a próby zastąpienia go Torresem wywołują co najwyżej zażenowanie
- nie wierzę, że Raphinha powtórzy poprzedni sezon, bo to był kosmos, ale życzę mu tego
- do tego dojdą jakieś kontuzje i inne czary
0
@alone49 ale mi chodzi o to, że bylibyśmy dodatkowo zajechani
1
Popsuliście nam początek roku szkolnego
1
Strach pomyśleć, jak wyglądalibyśmy grając w KMŚ xD
0
@JohnKennedy dziękuję
1
Nasz Gumbau nam walnie na 2-1 i elo xD
2
Coś czuję, że zesramy się w tym sezonie bez Inigo. Szkoda, że on nam taki numer wywinął, ale nie sprowadzić nikogo za niego to patologia.
1
Friendship ended with Wojteczek
Now Joanek is my best friend
0
Kounde z Garcią to po łbie za dzisiejszy mecz powinni dostać
0
@Cules69 może się nauczyć
0
No to teraz się weźcie do roboty
0
Co robi dzisiaj Garcia xD
2
Fajne zmiany, lecimy
2
Śmierdzi 1-1, więc pewnie zaraz 0-2
0
@Kazragore poczekajmy na Lukaku
0
@mordini123 a co to będzie? Bo ani Raw, ani Smachdown
1
O cholera, jak Yamal sam siebie koronuje, to już grubo jest :D
0
Dobrze, bo Yamal już tę piłkę tracił
0
Dawać Robercika na boisko na karnego
3
Christensen zdecydowanie może nam zastąpić Inigo, ale to jego zdrowie
4
Rashford i Lewy w drugiej albo zamieszki