0

@MesQueUnClub_87 ale o co ci chodzi, skoro próbujesz mi udowodnić, że mój telefon się nagrzewa podczas ładowania indukcyjnego, a jest dokładnie odwrotnie? xD Szybkie ładowanie niby nie jest szkodliwe dla baterii? Idąc tym tokiem, najlepiej w ogóle nie ładować telefonu, bo za ileś lat będzie się szybciej rozładowywał xd

0

@MesQueUnClub_87 ale ja się nad niczym nie zastanawiam, bo czuję czy mój telefon jest nagrzany czy nie, kiedy zdejmuję go z ładowarki.

0

@partymaker ładowarka indukcyjna to 2 w 1, bo jak potrzebujesz szybko naładować, to wystarczy odpiąć kabel i podłączyć bezpośrednio telefonu

0

@MesQueUnClub_87 no nie wiem. Moja ładowarka chłodzi telefon podczas ładowania.

0

@Ku84fcb chyba La Boqueria. Różne owocki, warzywa, mięso i nie tylko tam mają.

1

@MesQueUnClub_87 a jeszcze bardziej polecam ładowarkę indukcyjną, o ile telefon ma tę fukcję.

7

Żeby nam się atmosfera w szatni nie rozj... przez dwóch szczypiorów, a konkretnie przez ich baby.

4

@Aragorn33 ta, Polskę trzeba będzie usunąć, bo milion Ukraińców wyjedzie xD Jeszcze o tych pielęgniarkach wspomina, co gówno rozumieją po polsku. Ale żeś fajnowarszawiaka wstawił.

1

@Filipem dosłownie nikt nie wątpi w jego klasę piłkarką. Ludzie jedynie obawiają się, że to się może szybko skończyć.

6

Ogólnie bez paniki, bo sezon jest długi, ale w normalnym klubie po takim sezonie trener dostałby wszystko, czego sobie zapragnie i czego mu brakowało do całkowitego sukcesu. Flick dostał Garcię, ale:
- stracił najlepszego obrońcę i nie dostał zastępstwa, bo jakoś to będzie
- Robercik jest niestety starszy o rok, a próby zastąpienia go Torresem wywołują co najwyżej zażenowanie
- nie wierzę, że Raphinha powtórzy poprzedni sezon, bo to był kosmos, ale życzę mu tego
- do tego dojdą jakieś kontuzje i inne czary

0

@alone49 ale mi chodzi o to, że bylibyśmy dodatkowo zajechani

1

Popsuliście nam początek roku szkolnego

1

Strach pomyśleć, jak wyglądalibyśmy grając w KMŚ xD

0

@JohnKennedy dziękuję

1

Nasz Gumbau nam walnie na 2-1 i elo xD

2

Coś czuję, że zesramy się w tym sezonie bez Inigo. Szkoda, że on nam taki numer wywinął, ale nie sprowadzić nikogo za niego to patologia.

1

Friendship ended with Wojteczek
Now Joanek is my best friend

0

Kounde z Garcią to po łbie za dzisiejszy mecz powinni dostać

0

@Cules69 może się nauczyć

0

No to teraz się weźcie do roboty

0

Co robi dzisiaj Garcia xD

2

Fajne zmiany, lecimy

2

Śmierdzi 1-1, więc pewnie zaraz 0-2

0

@Kazragore poczekajmy na Lukaku

0

@mordini123 a co to będzie? Bo ani Raw, ani Smachdown

1

O cholera, jak Yamal sam siebie koronuje, to już grubo jest :D

0

Dobrze, bo Yamal już tę piłkę tracił

0

Dawać Robercika na boisko na karnego

3

Christensen zdecydowanie może nam zastąpić Inigo, ale to jego zdrowie

4

Rashford i Lewy w drugiej albo zamieszki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?