4

@Kgorecki2500 mój prezydent

2

@Safrani jeszcze to, że nie można usunąć metody płatności bez dodania nowej to jest jakieś nieporozumienie.

7

@Kgorecki2500 odbija ludziom i tyle. Ciekawe, że ludziom odbiło w tym temacie akurat, jak Ruscy napadli na Ukrainę, a przez tyle lat nikogo to nie obchodziło.

1

@blakkudium kurcze, nie pozwalali Kante chodzić w tym Ittihad? Biedaczek

0

Ale bramka Nico Paza, matko

1

@Safrani ludzie będą mniej jeść, żeby móc kupować tyle samo alkoholu co do tej pory. Na bank to ograniczy spożycie xd

0

Haha ale sędzia się darł do mikrofonu xD

0

Co ta obrona Como zrobiła, że chłop przez prawie całą połową nikogo nie miał przed sobą xd

1

@Kgorecki2500 w tym temacie to my się nigdy nie zgodzimy xd

0

@VegetaPolska ale ja już z trzeci raz będę grał w trójkę. Mi akurat całościowo podobała się ta gra, mimo że taka sobie z niej Mafia.

5

Dziś chyba będzie koniec Mafii 2 i jechana będzie od razu Mafia 3. Jedno jest pewne. Lokalizacji gazetek w tej grze się nie zapomina

4

@Popitek12 widziałem to. Utylizacja, bo prędzej czy później to zwierze kogoś zabije.

0

@szefo po prostu czaj się na Vinted. Fejka łatwo odróżnić:

Najłatwiej na pierwszy rzut oka odróżnić po tym, że mają one metki przy kołnierzu, a nie tak jak oryginał, przy rękawie. Zawsze warto poprosić o zdjęcie metki wewnętrznej z kodem produktu i wpisać w google. Cena też wiele mówi, bo nikt nie sprzeda tej koszulki za 100 zł. Chyba że jakaś niesamowita okazja się trafi. No i herb. Chinole nie potrafią dobrze zrobić herbu Barcelony.

0

@D10SLEO to chyba nie chodzi o tv, bo zdarzały się mecze, w których dobór strojów był tragiczny, tylko o system spalonego itd.

25

@JohnKennedy wolałbym sam wyjść na rower niż oglądać, jak inni jeżdżą. Swoją drogą, skąd to zamiłowanie do pedałów?

2

@Kessie ostatnio w żabce zaszalałem i kupiłem Warkę Strong wiśniową.

3

Jeśli chodzi o ten sezon, to nie mam w sumie wielkich oczekiwań, choć pewnie te oczekiwania wzrosną im dalej zajdziemy. Każde trofeum będzie miłą niespodzianką. Wszyscy się wzmocnili, a my? Wzmocniliśmy bramkę Garcią i uzupełniliśmy atak Rashforedm, ale jest to nieporównywalne z osłabieniem w postaci straty Martineza i udawaniem, że jest git. Araujo dostał pierwszy skład za nic, a wszyscy wiemy, że to tylko kwestia czasu, zanim porobi błędy kosztujące nas wszystko. Błędy się zdarzały i będą zdarzać, słabsze mecze też, ale tym razem może nie będzie miał kto nas ratować. Nie chodzi o czarnowidzenie po dwóch meczach, bo może się rozegrają, tylko branie pod uwagę całą sytuację zespołu.

0

@Derpowsky Orłowski miał rację, bo liga wrzucają stroje do jakiegoś ujowego programu, który twierdził, że nasz pomarańcz jest zbyt podobny do bordowych pasów Levante. Idiotyzm, ale to nie opinia Orłowskiego.

1

Dawaj karnego gnoju

0

Ludzie, gdzie jest obrona?

1

jezusmaria Pedri, co za gol

0

@Derpowsky on mówił o trzecim komplecie z tego sezonu

1

Bliżej do 3-0 niż do 2-1 xd

2

@kuz ten karny to zero kontrowersji. Kontrowersją to było nieodgwizdanie go nam w meczu z Realem.

1

@ptrx jak się wkur... na ten burdel to po sezonie sam odejdzie.

13

Może i szwagry nie mogą zarejestrować Flickowi składu, ale za to odebrali mu najlepszego obrońcę i nie sprowadzili nikogo w jego miejsce.

0

Atak dno, obrona dno, ale lecimy dalej. Bobek na ratunek

1

@mekston kiedyś legenda fify

0

Toście Balde pochwalili xd

0

Karny z tego będzie xd

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?