PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kgorecki2500 mój prezydent
2
@Safrani jeszcze to, że nie można usunąć metody płatności bez dodania nowej to jest jakieś nieporozumienie.
7
@Kgorecki2500 odbija ludziom i tyle. Ciekawe, że ludziom odbiło w tym temacie akurat, jak Ruscy napadli na Ukrainę, a przez tyle lat nikogo to nie obchodziło.
1
@blakkudium kurcze, nie pozwalali Kante chodzić w tym Ittihad? Biedaczek
0
Ale bramka Nico Paza, matko
1
@Safrani ludzie będą mniej jeść, żeby móc kupować tyle samo alkoholu co do tej pory. Na bank to ograniczy spożycie xd
0
Haha ale sędzia się darł do mikrofonu xD
0
Co ta obrona Como zrobiła, że chłop przez prawie całą połową nikogo nie miał przed sobą xd
1
@Kgorecki2500 w tym temacie to my się nigdy nie zgodzimy xd
0
@VegetaPolska ale ja już z trzeci raz będę grał w trójkę. Mi akurat całościowo podobała się ta gra, mimo że taka sobie z niej Mafia.
5
Dziś chyba będzie koniec Mafii 2 i jechana będzie od razu Mafia 3. Jedno jest pewne. Lokalizacji gazetek w tej grze się nie zapomina
4
@Popitek12 widziałem to. Utylizacja, bo prędzej czy później to zwierze kogoś zabije.
0
@szefo po prostu czaj się na Vinted. Fejka łatwo odróżnić:
Najłatwiej na pierwszy rzut oka odróżnić po tym, że mają one metki przy kołnierzu, a nie tak jak oryginał, przy rękawie. Zawsze warto poprosić o zdjęcie metki wewnętrznej z kodem produktu i wpisać w google. Cena też wiele mówi, bo nikt nie sprzeda tej koszulki za 100 zł. Chyba że jakaś niesamowita okazja się trafi. No i herb. Chinole nie potrafią dobrze zrobić herbu Barcelony.
0
@D10SLEO to chyba nie chodzi o tv, bo zdarzały się mecze, w których dobór strojów był tragiczny, tylko o system spalonego itd.
25
@JohnKennedy wolałbym sam wyjść na rower niż oglądać, jak inni jeżdżą. Swoją drogą, skąd to zamiłowanie do pedałów?
2
@Kessie ostatnio w żabce zaszalałem i kupiłem Warkę Strong wiśniową.
3
Jeśli chodzi o ten sezon, to nie mam w sumie wielkich oczekiwań, choć pewnie te oczekiwania wzrosną im dalej zajdziemy. Każde trofeum będzie miłą niespodzianką. Wszyscy się wzmocnili, a my? Wzmocniliśmy bramkę Garcią i uzupełniliśmy atak Rashforedm, ale jest to nieporównywalne z osłabieniem w postaci straty Martineza i udawaniem, że jest git. Araujo dostał pierwszy skład za nic, a wszyscy wiemy, że to tylko kwestia czasu, zanim porobi błędy kosztujące nas wszystko. Błędy się zdarzały i będą zdarzać, słabsze mecze też, ale tym razem może nie będzie miał kto nas ratować. Nie chodzi o czarnowidzenie po dwóch meczach, bo może się rozegrają, tylko branie pod uwagę całą sytuację zespołu.
0
@Derpowsky Orłowski miał rację, bo liga wrzucają stroje do jakiegoś ujowego programu, który twierdził, że nasz pomarańcz jest zbyt podobny do bordowych pasów Levante. Idiotyzm, ale to nie opinia Orłowskiego.
1
Dawaj karnego gnoju
0
Ludzie, gdzie jest obrona?
1
jezusmaria Pedri, co za gol
0
@Derpowsky on mówił o trzecim komplecie z tego sezonu
1
Bliżej do 3-0 niż do 2-1 xd
2
@kuz ten karny to zero kontrowersji. Kontrowersją to było nieodgwizdanie go nam w meczu z Realem.
1
@ptrx jak się wkur... na ten burdel to po sezonie sam odejdzie.
13
Może i szwagry nie mogą zarejestrować Flickowi składu, ale za to odebrali mu najlepszego obrońcę i nie sprowadzili nikogo w jego miejsce.
0
Atak dno, obrona dno, ale lecimy dalej. Bobek na ratunek
1
@mekston kiedyś legenda fify
0
Toście Balde pochwalili xd
0
Karny z tego będzie xd