PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Fajnie, bo rzadko używamy tego koloru. Ostatnio chyba w sezonie 16/17
2
@Popitek12 oglądanie kompilacji porażek CM Punka i Cristiana Ronalda na komputerze
2
@Filipem więcej, ona się tu prawie rozpłakała. Dziennikarz to jakiś debil, żeby nie było. Trzeba było mu jakąś ripostę dać, żeby się zesrał.
1
@Mezocyklon87 brakuje tam Kurdej Szatan i Ostaszewskiej
0
Tylko Legia może nas godnie kompromitować w Europie, czy jakoś tak
1
@Criss18Barca oglądałem chyba coś podobnego w Katastrofach w przestworzach. Chłop robił akrobację, nie podniósł maszyny i rozpierdzielił się na drodze @JimMorrisonFCB
8
Robi wrażenie, aż przypomnisz sobie, że przez Tebasa Villarreal poleci 7,5 tysiąca kilometrów grać mecz "u siebie" z Barceloną
1
@Bocheno1 Nicka Woltemade
0
@JohnKennedy no ja myślałem, że on w Bayernie wylądował xd
1
A Newcastle właśnie sobie zapłaciło 85+5 milionów euro za chłopa, co strzelił 12 goli w Bundeslidze
1
Ciekawe z kim tam Real w lidze gra po meczu w Kazachstanie
1
Pięknie nam Kaka podgrzał kulki
0
Theo Walcott to gdzieś gra jeszcze? Lubiłem go
2
@Salchent zobaczymy jak Olmo znowu wypadnie z gry
0
@D10SLEO kto łyka taki przekaz?
5
@Hshdhrhdh już słychać wycie grubych Szanikł
0
Niedziela, 21:30, Eleven Sports
Chyba moja ulubiona kombinacja na mecze Barcy. No może 20 byłaby lepsza
15
@blakkudium jeszcze luźno o północy na cały regulator xD
5
@macio_944 ten artysta przeszedł tu tylko w jednym celu. W sumie dziwne, że dalej może pisać
3
@macio_944 w sensie United jest po prostu słabe, a kibicować słabym to nie wstyd
0
@Cukson lepszy skład
11
To wygląda gorzej niż murawa mojego trzecioligowego zespołu XD
1
@Safrani Lewica o 7% za dużo
0
@norbi77 jak przechodziłem pierwszy raz, to wszystko to mi zrekompensował klimacik
0
@Kgorecki2500 właśnie teraz skończyłem. Zastanawiam się, czy grac dodatki, czy od razu trójkę
0
@AlphaNumeric Nie, nie uważam. Pozdrawiam cieplutko.
0
@Aragorn33 Ukraińcy swojego sprzętu nie mają, a na tę zabawę nikt mu a kredyt nie da
2
Komentarz usunięty
0
@Aragorn33 Nawrocki jak nigdy ma teraz szansę powiedzieć: "w żadne pozwy się nie będę bawił" i ukr ma przesrane
2
@Comentateiro po prostu czasami łudzę się, że są kwestie, w których niemożliwe jest nie mówić jednym głosem.