2

Fajnie, bo rzadko używamy tego koloru. Ostatnio chyba w sezonie 16/17

2

@Popitek12 oglądanie kompilacji porażek CM Punka i Cristiana Ronalda na komputerze

2

@Filipem więcej, ona się tu prawie rozpłakała. Dziennikarz to jakiś debil, żeby nie było. Trzeba było mu jakąś ripostę dać, żeby się zesrał.

1

@Mezocyklon87 brakuje tam Kurdej Szatan i Ostaszewskiej

0

Tylko Legia może nas godnie kompromitować w Europie, czy jakoś tak

1

@Criss18Barca oglądałem chyba coś podobnego w Katastrofach w przestworzach. Chłop robił akrobację, nie podniósł maszyny i rozpierdzielił się na drodze @JimMorrisonFCB

8

Robi wrażenie, aż przypomnisz sobie, że przez Tebasa Villarreal poleci 7,5 tysiąca kilometrów grać mecz "u siebie" z Barceloną

1

@Bocheno1 Nicka Woltemade

0

@JohnKennedy no ja myślałem, że on w Bayernie wylądował xd

1

A Newcastle właśnie sobie zapłaciło 85+5 milionów euro za chłopa, co strzelił 12 goli w Bundeslidze

1

Ciekawe z kim tam Real w lidze gra po meczu w Kazachstanie

1

Pięknie nam Kaka podgrzał kulki

0

Theo Walcott to gdzieś gra jeszcze? Lubiłem go

2

@Salchent zobaczymy jak Olmo znowu wypadnie z gry

0

@D10SLEO kto łyka taki przekaz?

5

@Hshdhrhdh już słychać wycie grubych Szanikł

0

Niedziela, 21:30, Eleven Sports
Chyba moja ulubiona kombinacja na mecze Barcy. No może 20 byłaby lepsza

15

@blakkudium jeszcze luźno o północy na cały regulator xD

5

@macio_944 ten artysta przeszedł tu tylko w jednym celu. W sumie dziwne, że dalej może pisać

3

@macio_944 w sensie United jest po prostu słabe, a kibicować słabym to nie wstyd

0

@Cukson lepszy skład

11

To wygląda gorzej niż murawa mojego trzecioligowego zespołu XD

1

@Safrani Lewica o 7% za dużo

0

@norbi77 jak przechodziłem pierwszy raz, to wszystko to mi zrekompensował klimacik

0

@Kgorecki2500 właśnie teraz skończyłem. Zastanawiam się, czy grac dodatki, czy od razu trójkę

0

@AlphaNumeric Nie, nie uważam. Pozdrawiam cieplutko.

0

@Aragorn33 Ukraińcy swojego sprzętu nie mają, a na tę zabawę nikt mu a kredyt nie da

2

Komentarz usunięty

0

@Aragorn33 Nawrocki jak nigdy ma teraz szansę powiedzieć: "w żadne pozwy się nie będę bawił" i ukr ma przesrane

2

@Comentateiro po prostu czasami łudzę się, że są kwestie, w których niemożliwe jest nie mówić jednym głosem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?