0

@Cule1234 coś krótko trwał ten związek

3

@blakkudium to by się nie wydarzyło, gdybyśmy ich nie zniszczyli 2-0. Chłopak teraz na każdym meczu będzie płakał :D

6

Komentarz usunięty

4

@macio_944 nazwałbym go Rogogon

3

@Kgorecki2500 Putin jest jak cebula

1

Nowa giereczka z serii Black Myth (Wukong) zapowiedziana. Fajnie!

11

Dzięki Bogu Rodri zdobył Złotą Piłkę. Ale i tak obrzydliwe jest to, jak blisko wygranej była ta kreatura.

0

@4drian0 Stray x Cronos. Zagranie w każdą grę Blooberków to obowiązek

2

Ale cienki ten gamescom na razie

0

Laminek dostał Funko Popa

0

@Limaker były lepsze, ale dla mnie jako fana gradientu na koszulkach to must have

0

Jakbym tak chciał kupić to, co w tym sezonie Barcelona wydała, to jakieś 2 tysiące by poszły. Stadionowa domówka z personalizacją, stadionowa wyjazdówka z personalizacją, stadionowa trójka z personalizacją, trójka przedmeczowa, czarna treningówka, brzoskwiniowa (?) treningówka. Niesamowita kolekcja jak dla mnie.

1

@Kgorecki2500 no się chłop nie wysilił z tłumaczeniem xD

2

@Borneo ale ty jesteś przykry chłopie xd Tomasz Lis naszej strony

0

Barcelona naprawdę chce żebym zbankrutował w tym sezonie. Praktycznie każda koszulka, od treningowej, przez przedmeczową, kończąc na meczowych, jest warta kupna

0

@Slot Varius Manx widzę że tylko jedną swoją piosenkę zaśpiewał

1

@Andi18 tak, ale pytanie, czyja to wina, że nas tam nie ma

1

@Andi18 ale to w końcu nikt nas nie zaprosił, czy nasze debile się nie dogadali między sobą i teraz przerzucają winę?

0

@Slot która konkretnie?

2

Ponoć do Putina dzwonią na spotkaniu xd

4

@Kgorecki2500 idę sprawdzić czy to wygodne

4

W normalnej Polsce to by było tak:
Spotyka się Tusk z Nawrockim:
- Donny, ja biorę na siebie pajaca Trumpa, a Ty bierzesz na siebie pajaców z Unii, git?
- git Charlie.
*długi uścisk zakończony pocałunkiem w policzek*

0

Za 5 minut pewnie koniec spotkania

0

@MichuZ44 e tam LaLiga. Najważniejsze, że zadebiutował jako zawodnik Barcelony na polskiej ziemi.

6

@draxidox Sikorskiemu tylko parę dni zajęło, żeby stał się dla mnie kompletnym zerem. Do niedawna jeszcze żałowałem, że to nie on startuje do wyborów, tylko Trzaskowski.

1

Czy dzisiaj pierwsza godzina PPV Trump vs. Zelenski 2 będzie darmowa jak poprzednio?

0

Nie czytałem jeszcze dziś nic o polityce. Czy najważniejsi przedstawiciele państwa wyrazili swoje obawy/opinie/oburzenie z powodu braku zaproszenia na spotkanie w Waszyngtonie? Czy jest fajnie?

2

Może i jestem naiwny, ale wydaje mi się, że to nasi musieli coś odje... między sobą, że nikt do Waszyngtonu nie poleci. I mam nadzieję, że tak było, a nie że kolejny raz pokazano nam, gdzie nasze miejsce, a my za jakiś czas krzykniemy "ja chcę jeszcze raz" jak Osioł.

6

No i "Mafia: Dawne strony" ukończona. Krótka, przyjemna gra ze świetnym klimatem i angażującą historią. Polecam zagrać, a ja teraz wyruszam do Lost Heaven @Kgorecki2500

2

@Kgorecki2500 to spotkanie to się skończy po 5 minutach coś czuję

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?