1

Co, Richarlison znowu walnął nożyce?

3

A mówta co chceta, ale bez Bobka to nie to samo

1

@macio_944 jezu, tu faktycznie będzie 0-2 xd

0

Dawaj Markusiku kochany

2

Nawet do strojów nam się przyje...

1

Rashford za Ferrana, raz

2

Dobrze, że Raphinha nie dostał czerwonej, bo Rashford by już pewnie nie pograł

27

RMTV pełnometrażowy film nagra po tym meczu

0

A Fermin z Gavim to się lali w końcu? xd

2

@macio_944 FT 0-2 xd

1

To nie od tego sezonu sędziowie mieli być na mikrofonie?

2

"Paluszek i główka to szkolna wymówka"

0

Rashford na boisko

0

O cholera, najlepszy trener w historii reprezentacyjnej piłki na trybunach

3

Ale zabombił Ferran xd

1

Zaraz, czemu my do uja gramy w koszulkach z tamtego sezonu?

0

Chcę taką koszulkę Mallorki

0

O, Pablo Torre xd

0

@directedbyfcb ale nie pytam o sezon 29/30

0

W ogóle gdzie w końcu będziemy grać u siebie? xD Montjuic czy Estadi Johan Cruijff

1

@Herato brzmi jak Beckham

0

@RivaldoVitorBorba a panu Walczakowi co się stało?

1

@Bolton teraz nawet numerów nie podają xd

10

Skład dalej nie jest podawany w ludzkiej kolejności xD To chyba przerasta Sarę

4

Oby Rash w podstawie na 9

0

Fajnie się wyniki EPL ułożyły póki co. 0-0, 1-0, 2-0, 3-0. Wolves dzisiaj czwórkę wrzucają

6

@ViscaelBarca2007 mój cichy ulubieniec z obecnego składu

1

"Nie ustaliliśmy jeszcze jak procentowo podzielimy Ukrainę"

0

0

Ale wodę leje Putain

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?