PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co, Richarlison znowu walnął nożyce?
3
A mówta co chceta, ale bez Bobka to nie to samo
1
@macio_944 jezu, tu faktycznie będzie 0-2 xd
0
Dawaj Markusiku kochany
2
Nawet do strojów nam się przyje...
1
Rashford za Ferrana, raz
2
Dobrze, że Raphinha nie dostał czerwonej, bo Rashford by już pewnie nie pograł
27
RMTV pełnometrażowy film nagra po tym meczu
0
A Fermin z Gavim to się lali w końcu? xd
2
@macio_944 FT 0-2 xd
1
To nie od tego sezonu sędziowie mieli być na mikrofonie?
2
"Paluszek i główka to szkolna wymówka"
0
Rashford na boisko
0
O cholera, najlepszy trener w historii reprezentacyjnej piłki na trybunach
3
Ale zabombił Ferran xd
1
Zaraz, czemu my do uja gramy w koszulkach z tamtego sezonu?
0
Chcę taką koszulkę Mallorki
0
O, Pablo Torre xd
0
@directedbyfcb ale nie pytam o sezon 29/30
0
W ogóle gdzie w końcu będziemy grać u siebie? xD Montjuic czy Estadi Johan Cruijff
1
@Herato brzmi jak Beckham
0
@RivaldoVitorBorba a panu Walczakowi co się stało?
1
@Bolton teraz nawet numerów nie podają xd
10
Skład dalej nie jest podawany w ludzkiej kolejności xD To chyba przerasta Sarę
4
Oby Rash w podstawie na 9
0
Fajnie się wyniki EPL ułożyły póki co. 0-0, 1-0, 2-0, 3-0. Wolves dzisiaj czwórkę wrzucają
6
@ViscaelBarca2007 mój cichy ulubieniec z obecnego składu
1
"Nie ustaliliśmy jeszcze jak procentowo podzielimy Ukrainę"
0
Ten precelek fajny
https://x.com/Footy_Headlines/status/1956489607031193779
0
Ale wodę leje Putain