PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MonteChristo no jak łupiesz na cały regulator, to co się dziwisz xd Sam jakiś czas temu byłem u sąsiadów, kulturalnie poprosiłem i chyba przenieśli sprzęt do innego pomieszczenia. Po zakupie sprzętu pora wyciszyć mieszkanie. Uszanuj to, że Twojej muzyki chcesz słuchać tylko Ty.
3
@Consigliere to on jest tą klątwą
1
@Frimpong to go portugalski Deus nie zrozumiał
4
@Frimpong czy on się modli po arabsku? xD
4
Niech ten Pena odejdzie w końcu do chu...
7
@Encore co się z Edersonem stało xD I kim jest pulpecik po prawej? To ten Uzbek?
1
@Popitek12 jeszcze tylko Punk w łeb jutro :/
2
@Michael24 tutaj trochę przypomina sezon 06/07
16
@Hshdhrhdh będzie coś o alfonsie i oszukanych wyborach
0
Zauważyli, co się sprzedaje. Tylko że jak będziemy mieli co drugi sezon koszulkę pół na pół albo czarną wyjazdówkę, to się przeje
2
@gmdfk stroje akceptuje jakiś idiotyczny program, który zdecydował, że nasz pomarancz będzie mieszał się z czerwonymi pasami Levante
0
Ale ta nowa plakietka KMŚ jest okropna
2
@heniusss Jakby powiedział "Bakham" to by mu uznali :v
1
w ogóle muszę zacząć oglądać ten program
7
@misterio ale to jest dziwne. Ewidentnie znają piłkarzy, a chłop potknął się na takim Beckhamie xd
5
Kurcze, tego Roony'ego to się trochę nie mogę doczekać
1
@Popitek12 a, to
2
@Popitek12 jak Ty coś powiesz Popitek, to aż laczki wirują
1
@Popitek12 ten dodatek Blood coś tam?
0
@AlphaNumeric też, ale tu mi bardziej chodziło o zimowo-świąteczny klimat
3
Zima w Mafii 2 to chyba najlepiej zrobiona zima w historii gier. Ale to ma klimacik. Później choćby Max Payne
0
@clyde wszyscy, co nagrywają featy z Darią Zawiałow. No i Pezet za piosenkę ze Szroeder xd
1
@Popitek12 ale tylko jak nałoży samoopalacz
2
@macio_944 dla mnie to mógłby skończyć karierę w Barcy, oczywiście z coraz większym ograniczeniem roli, ale pewnie skończy się na tej Arabii, bo takim zawodnikom jak on rola jokera nie pasuje i nie przystoi
1
@Kgorecki2500 fajnie masz :D Tylko wszystkie gazetki zbierz
0
@gorgota zgoda. Bardzo lubię trójkę, bo ma niesamowity klimat i dobrze się gra, ma też mocne momenty fabularne (jak rozmowa księdza z Lincolnem), ale jak mówisz, to nie Mafia. Mówię o momencie od 5:30
Za każdym razem idą ciary, jak Lincoln mówi: "you taught us kids to turn the other cheek, not fight back. Problem is, that don't work. Not in the real world", a w tle leci Steppenwolf - Desperation
0
@Kgorecki2500 pierwszy raz?
0
Komentarz usunięty
6
Właśnie pierwszy raz kończę Mafię 1 i poszły teraz ciary, jak nie wiem. Spoiler (choć to stara gra) w odpowiedzi https://zapodaj.net/images/ef107d1da043f.png @Kgorecki2500 @macio_944 @clyde @marcin62 @4drian0
1
@Kgorecki2500 bo niedługo otwierają chyba, to się spróbuje