3

@MonteChristo no jak łupiesz na cały regulator, to co się dziwisz xd Sam jakiś czas temu byłem u sąsiadów, kulturalnie poprosiłem i chyba przenieśli sprzęt do innego pomieszczenia. Po zakupie sprzętu pora wyciszyć mieszkanie. Uszanuj to, że Twojej muzyki chcesz słuchać tylko Ty.

3

@Consigliere to on jest tą klątwą

1

@Frimpong to go portugalski Deus nie zrozumiał

4

@Frimpong czy on się modli po arabsku? xD

4

Niech ten Pena odejdzie w końcu do chu...

7

@Encore co się z Edersonem stało xD I kim jest pulpecik po prawej? To ten Uzbek?

1

@Popitek12 jeszcze tylko Punk w łeb jutro :/

2

@Michael24 tutaj trochę przypomina sezon 06/07

16

@Hshdhrhdh będzie coś o alfonsie i oszukanych wyborach

0

Zauważyli, co się sprzedaje. Tylko że jak będziemy mieli co drugi sezon koszulkę pół na pół albo czarną wyjazdówkę, to się przeje

2

@gmdfk stroje akceptuje jakiś idiotyczny program, który zdecydował, że nasz pomarancz będzie mieszał się z czerwonymi pasami Levante

0

Ale ta nowa plakietka KMŚ jest okropna

2

@heniusss Jakby powiedział "Bakham" to by mu uznali :v

1

w ogóle muszę zacząć oglądać ten program

7

@misterio ale to jest dziwne. Ewidentnie znają piłkarzy, a chłop potknął się na takim Beckhamie xd

5

Kurcze, tego Roony'ego to się trochę nie mogę doczekać

1

@Popitek12 a, to

2

@Popitek12 jak Ty coś powiesz Popitek, to aż laczki wirują

1

@Popitek12 ten dodatek Blood coś tam?

0

@AlphaNumeric też, ale tu mi bardziej chodziło o zimowo-świąteczny klimat

3

Zima w Mafii 2 to chyba najlepiej zrobiona zima w historii gier. Ale to ma klimacik. Później choćby Max Payne

0

@clyde wszyscy, co nagrywają featy z Darią Zawiałow. No i Pezet za piosenkę ze Szroeder xd

1

@Popitek12 ale tylko jak nałoży samoopalacz

2

@macio_944 dla mnie to mógłby skończyć karierę w Barcy, oczywiście z coraz większym ograniczeniem roli, ale pewnie skończy się na tej Arabii, bo takim zawodnikom jak on rola jokera nie pasuje i nie przystoi

1

@Kgorecki2500 fajnie masz :D Tylko wszystkie gazetki zbierz

0

@gorgota zgoda. Bardzo lubię trójkę, bo ma niesamowity klimat i dobrze się gra, ma też mocne momenty fabularne (jak rozmowa księdza z Lincolnem), ale jak mówisz, to nie Mafia. Mówię o momencie od 5:30



Za każdym razem idą ciary, jak Lincoln mówi: "you taught us kids to turn the other cheek, not fight back. Problem is, that don't work. Not in the real world", a w tle leci Steppenwolf - Desperation

0

@Kgorecki2500 pierwszy raz?

0

Komentarz usunięty

6

Właśnie pierwszy raz kończę Mafię 1 i poszły teraz ciary, jak nie wiem. Spoiler (choć to stara gra) w odpowiedzi https://zapodaj.net/images/ef107d1da043f.png @Kgorecki2500 @macio_944 @clyde @marcin62 @4drian0

1

@Kgorecki2500 bo niedługo otwierają chyba, to się spróbuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?