14

Ale polityka jest kur... obrzydliwa xd Znowu oglądam ten TVN24 i jest jakiś gościu z rządu chyba. Redaktorka pyta, czy rząd poprze ustawę Nawrockiego zrównującą symbole banderowskie z nazistowskimi:

- my przygotujemy własną ustawę!!!

Za chwilę w tej samej kwestii albo w kwestii 800+ redaktorka mówi, "czyli zgadzają się państwo z prezydentem":

- to prezydent zgadza się z nami!!!

Przecież oni nigdy nie przyznają się do tego, że mają punkty wspólne albo że druga strona ma rację w jakiejś kwestii, choćby chodziło o to, że Marian Paździoch to pospolita menda i wrzód za zdrowym organizmie narodu.

2

@macio_944 "no to se jeszcze poczeka"

1

@tomek8756 a o co chodzi?

6

@Jakchcesz jeśli podważanie zaufania do Unii przez jej idiotyczne pomysły i do rządu przez jego nieudolność, a także zauważanie tego, jaki syf powoduje nielegalna imigracja na zachodzie oraz tego, jak Ukraińcy panoszą się w Polsce, to ruska narracja, to może ja jestem Ruskiem?

1

Tomasz Lis dzisiaj z ofensywą na Twitterze xD Chyba poszedł rozkaz

0

@pikass14 ten? https://zapodaj.net/images/aaef016c72e66.png Jestem na 7 odcinku, to jeszcze gra

0

@pikass14 jak na imię?

2

Chwalił się tu ktoś, że był w The Floor? Ciekawe, czy to ziomeczek od nas
https://zapodaj.net/images/b8d73620d5a33.png

1

@Kgorecki2500 ja już kończę i od razu trójka

0

@Murazor tacy jak wy informują, że sfałszowano wybory, bo wam się wynik nie podoba xd

1

@Kgorecki2500 dwójka to jest odświeżona tylko z nazwy

1

@NeroTFP1 najbardziej to właśnie Klenczona lubił. Ostatnio Czerwone Gitary grały u mnie i chciałem go zabrać, ale powiedział, że nie chce, bo tam już mało kto został z oryginalnego składu

4

@urbipl Ćwiąkała niech coś o Como nagra, a nie się bierze za politykę.

1

@NeroTFP1 mój dziadek :D

1

@blakkudium ten pozytywny raport to pewnie takie 3 z minusem xd

7

@tomek8756 to jasne. Winni są biali mężczyźni.

11

@urbipl i co nam zrobią? Zakazać tego gówna w Polsce natychmiast. Rząd na pewno nie będzie miał do tego jaj, ale prezydent powinien przedstawić taki projekt jak najszybciej.

0

@Mokaczino @Murazor @Karol145 macie zbiorową psychozę. Czasami mam wrażenie, że tacy jak Wy bardzo by chcieli, żeby Rosja rzeczywiście stanęła u naszych bram, żebyście mogli powiedzieć swoje "a nie mówiłem"

1

@Karol145 "A jak ty chcesz aby Ukraina miała łączność?" nie wiem, niezbyt mnie obchodzi internet obcego kraju.

4

@Kgorecki2500 szkoda

17

Zaczyna się smród, ale nietrudno było to przewidzieć

0

Daliby mecz Barcy

4

@Kgorecki2500 mój prezydent

2

@Safrani jeszcze to, że nie można usunąć metody płatności bez dodania nowej to jest jakieś nieporozumienie.

7

@Kgorecki2500 odbija ludziom i tyle. Ciekawe, że ludziom odbiło w tym temacie akurat, jak Ruscy napadli na Ukrainę, a przez tyle lat nikogo to nie obchodziło.

1

@blakkudium kurcze, nie pozwalali Kante chodzić w tym Ittihad? Biedaczek

0

Ale bramka Nico Paza, matko

1

@Safrani ludzie będą mniej jeść, żeby móc kupować tyle samo alkoholu co do tej pory. Na bank to ograniczy spożycie xd

0

Haha ale sędzia się darł do mikrofonu xD

0

Co ta obrona Como zrobiła, że chłop przez prawie całą połową nikogo nie miał przed sobą xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?