PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Ale polityka jest kur... obrzydliwa xd Znowu oglądam ten TVN24 i jest jakiś gościu z rządu chyba. Redaktorka pyta, czy rząd poprze ustawę Nawrockiego zrównującą symbole banderowskie z nazistowskimi:
- my przygotujemy własną ustawę!!!
Za chwilę w tej samej kwestii albo w kwestii 800+ redaktorka mówi, "czyli zgadzają się państwo z prezydentem":
- to prezydent zgadza się z nami!!!
Przecież oni nigdy nie przyznają się do tego, że mają punkty wspólne albo że druga strona ma rację w jakiejś kwestii, choćby chodziło o to, że Marian Paździoch to pospolita menda i wrzód za zdrowym organizmie narodu.
2
@macio_944 "no to se jeszcze poczeka"
1
@tomek8756 a o co chodzi?
6
@Jakchcesz jeśli podważanie zaufania do Unii przez jej idiotyczne pomysły i do rządu przez jego nieudolność, a także zauważanie tego, jaki syf powoduje nielegalna imigracja na zachodzie oraz tego, jak Ukraińcy panoszą się w Polsce, to ruska narracja, to może ja jestem Ruskiem?
1
Tomasz Lis dzisiaj z ofensywą na Twitterze xD Chyba poszedł rozkaz
0
@pikass14 ten? https://zapodaj.net/images/aaef016c72e66.png Jestem na 7 odcinku, to jeszcze gra
0
@pikass14 jak na imię?
2
Chwalił się tu ktoś, że był w The Floor? Ciekawe, czy to ziomeczek od nas
https://zapodaj.net/images/b8d73620d5a33.png
1
@Kgorecki2500 ja już kończę i od razu trójka
0
@Murazor tacy jak wy informują, że sfałszowano wybory, bo wam się wynik nie podoba xd
1
@Kgorecki2500 dwójka to jest odświeżona tylko z nazwy
1
@NeroTFP1 najbardziej to właśnie Klenczona lubił. Ostatnio Czerwone Gitary grały u mnie i chciałem go zabrać, ale powiedział, że nie chce, bo tam już mało kto został z oryginalnego składu
4
@urbipl Ćwiąkała niech coś o Como nagra, a nie się bierze za politykę.
1
@NeroTFP1 mój dziadek :D
1
@blakkudium ten pozytywny raport to pewnie takie 3 z minusem xd
7
@tomek8756 to jasne. Winni są biali mężczyźni.
11
@urbipl i co nam zrobią? Zakazać tego gówna w Polsce natychmiast. Rząd na pewno nie będzie miał do tego jaj, ale prezydent powinien przedstawić taki projekt jak najszybciej.
0
@Mokaczino @Murazor @Karol145 macie zbiorową psychozę. Czasami mam wrażenie, że tacy jak Wy bardzo by chcieli, żeby Rosja rzeczywiście stanęła u naszych bram, żebyście mogli powiedzieć swoje "a nie mówiłem"
1
@Karol145 "A jak ty chcesz aby Ukraina miała łączność?" nie wiem, niezbyt mnie obchodzi internet obcego kraju.
4
@Kgorecki2500 szkoda
17
Zaczyna się smród, ale nietrudno było to przewidzieć
0
Daliby mecz Barcy
4
@Kgorecki2500 mój prezydent
2
@Safrani jeszcze to, że nie można usunąć metody płatności bez dodania nowej to jest jakieś nieporozumienie.
7
@Kgorecki2500 odbija ludziom i tyle. Ciekawe, że ludziom odbiło w tym temacie akurat, jak Ruscy napadli na Ukrainę, a przez tyle lat nikogo to nie obchodziło.
1
@blakkudium kurcze, nie pozwalali Kante chodzić w tym Ittihad? Biedaczek
0
Ale bramka Nico Paza, matko
1
@Safrani ludzie będą mniej jeść, żeby móc kupować tyle samo alkoholu co do tej pory. Na bank to ograniczy spożycie xd
0
Haha ale sędzia się darł do mikrofonu xD
0
Co ta obrona Como zrobiła, że chłop przez prawie całą połową nikogo nie miał przed sobą xd