1

@JohnKennedy odpowiedziałbym ile ich ginie, ale nie chcę bana

0

@Pomimo27 życie to jest puste pole

2

@Lanosss a co się stało z zasadą o numerach 1-25? W rezerwach go zarejestrowali? xD

8

@Cvzx czy tylko dla mnie ten wywiad jest obrzydliwy? "Hehe patrzcie, Rune desperat pisał do mnie 10 razy, ale ja jestem KOBIETĄ PREMIUM i facecik nie miał u mnie żadnych szans"

19

O kurcze, Alexis w LaLidze? Bardzo go lubiłem

0

@draxidox w sobotę sobie stoję i czekam na zmianę warty pod grobem nieznanego żołnierza, ale coś pełno policji, tajniaków. Czekam, czekam, podjeżdża bryczka i wysiada z niej para prezydencka :D Nie ma co, ma chłop aurę.

1

@blakkudium pierwsze wrażenie: o boże xd
drugie wrażenie: no może może

0

@clyde jutro rusza sprzedaż biletów na 2027 xd Trudno, zamawiam

3

Ale świetny koncert dała Daria wczoraj pod Narodowym. Robiąca wrażenie oprawa, pełno gości (Król i Igo, Artur Rojek, Kaśka Sochacka, PRO8LEM, Kacperczyk, Podsiadło oraz smyczki). A teraz trzeba czekać dopiero na wiosnę 2027. Nowa płyta i cztery koncerty @clyde

3

The Manchester United System 2013 - present | Danza Kuduro Zenek Martyniuk Mix

0

@katalonczyk987 ja na przykład mam Celestron SkyMaster 25x70mm. Kupowałem pod obserwację nocnego nieba, ale jest to wszechstronna lornetka, z której jestem zadowolony. Na Amazonie jest teraz za 450 zł

3

@CLS63AMG o mamo. Kiedyś miałem bazarówkę, a ostatnio w szafie znalazłem oryginał, o którym zapomniałem kupiony kiedyś na allegro

3

Dumbledore właśnie przekręca Slytherin na TVN7

1

@Safrani jak się przyzwyczaisz do tego, co oferują droższe telefony, to juz nie będziesz chciał zejść niżej. Od wielu lat mialem Samsungii z serii S, ale potem chciałem dać szansę czemu innemu i tańszemu, kupiłem Motorolę, to po miesiącu męczenia się znowu kupiłem Samsunga S

1

@Popitek12 no niech Punk i AJ Lee zabierają im te pasy

35

@catalanian09 10:05, a już znamy najgłupszy komentarz dnia

0

@tadzik447 bo Messi skończy karierę

0

2026 roku, nie nadchodź

1

@Kgorecki2500 każda z Mafii, a przynajmniej 1,2 i 4 opiera się na tych samych schematach i rodzajach misji, ale i tak nie ma się dosyć

0

Laporta grubolu, ściągaj nam Michała Wiśniewskiego

5

Nie wiem czemu, ale wkur... mnie ta Holandia ogólnie

1

@mordini123 pewnie za trudne dla przeciętnego recenzenta IGN czu Eurogamera

0

@clyde czemu przegrywamy tylko 1:0? :v

1

Czemu jeszcze nie przegrywamy? Powyzywałbym już

1

Jako naczelny krytykant reprezentacji Polski uważam, że robimy ich dzisiaj.

1

Co ten hymn Holandii taki krótki

5

@Katalończyk 99
a ch... ci do tego szczylu
Lenka

1

@Kgorecki2500 tak, jeśli opowiadają jakąś historię. Ale jeśli ktoś chce sobie walnąć na klacie tatuaż Tomka z "Tomka i przyjaciół" to nic mi do tego

0

@marcin62 ja się chyba jednak skuszę na Cronosa dla samego klimatu

7

@Czajka90 ta, beszczelni są

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?