PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JohnKennedy odpowiedziałbym ile ich ginie, ale nie chcę bana
0
@Pomimo27 życie to jest puste pole
2
@Lanosss a co się stało z zasadą o numerach 1-25? W rezerwach go zarejestrowali? xD
8
@Cvzx czy tylko dla mnie ten wywiad jest obrzydliwy? "Hehe patrzcie, Rune desperat pisał do mnie 10 razy, ale ja jestem KOBIETĄ PREMIUM i facecik nie miał u mnie żadnych szans"
19
O kurcze, Alexis w LaLidze? Bardzo go lubiłem
0
@draxidox w sobotę sobie stoję i czekam na zmianę warty pod grobem nieznanego żołnierza, ale coś pełno policji, tajniaków. Czekam, czekam, podjeżdża bryczka i wysiada z niej para prezydencka :D Nie ma co, ma chłop aurę.
1
@blakkudium pierwsze wrażenie: o boże xd
drugie wrażenie: no może może
0
@clyde jutro rusza sprzedaż biletów na 2027 xd Trudno, zamawiam
3
Ale świetny koncert dała Daria wczoraj pod Narodowym. Robiąca wrażenie oprawa, pełno gości (Król i Igo, Artur Rojek, Kaśka Sochacka, PRO8LEM, Kacperczyk, Podsiadło oraz smyczki). A teraz trzeba czekać dopiero na wiosnę 2027. Nowa płyta i cztery koncerty @clyde
3
The Manchester United System 2013 - present | Danza Kuduro Zenek Martyniuk Mix
0
@katalonczyk987 ja na przykład mam Celestron SkyMaster 25x70mm. Kupowałem pod obserwację nocnego nieba, ale jest to wszechstronna lornetka, z której jestem zadowolony. Na Amazonie jest teraz za 450 zł
3
@CLS63AMG o mamo. Kiedyś miałem bazarówkę, a ostatnio w szafie znalazłem oryginał, o którym zapomniałem kupiony kiedyś na allegro
3
Dumbledore właśnie przekręca Slytherin na TVN7
1
@Safrani jak się przyzwyczaisz do tego, co oferują droższe telefony, to juz nie będziesz chciał zejść niżej. Od wielu lat mialem Samsungii z serii S, ale potem chciałem dać szansę czemu innemu i tańszemu, kupiłem Motorolę, to po miesiącu męczenia się znowu kupiłem Samsunga S
1
@Popitek12 no niech Punk i AJ Lee zabierają im te pasy
35
@catalanian09 10:05, a już znamy najgłupszy komentarz dnia
0
@tadzik447 bo Messi skończy karierę
0
2026 roku, nie nadchodź
1
@Kgorecki2500 każda z Mafii, a przynajmniej 1,2 i 4 opiera się na tych samych schematach i rodzajach misji, ale i tak nie ma się dosyć
0
Laporta grubolu, ściągaj nam Michała Wiśniewskiego
5
Nie wiem czemu, ale wkur... mnie ta Holandia ogólnie
1
@mordini123 pewnie za trudne dla przeciętnego recenzenta IGN czu Eurogamera
0
@clyde czemu przegrywamy tylko 1:0? :v
1
Czemu jeszcze nie przegrywamy? Powyzywałbym już
1
Jako naczelny krytykant reprezentacji Polski uważam, że robimy ich dzisiaj.
1
Co ten hymn Holandii taki krótki
5
@Katalończyk 99
a ch... ci do tego szczylu
Lenka
1
@Kgorecki2500 tak, jeśli opowiadają jakąś historię. Ale jeśli ktoś chce sobie walnąć na klacie tatuaż Tomka z "Tomka i przyjaciół" to nic mi do tego
0
@marcin62 ja się chyba jednak skuszę na Cronosa dla samego klimatu
7
@Czajka90 ta, beszczelni są