PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek 26 lat, co tam się dzieje
0
@FcPortoFan1999 no wylazłem. Na gola Elche xD
0
Dajcie znać jak Alexis wejdzie na boisko
0
Wyjazdówka BVB
1
@Luciano99 niby ma być teraz mnie eventów, więc złote karty przetrwają dłużej, ale ja im nie wierzę
1
@JimMorrisonFCB ale to właśnie było fajne w tym promo. Boostowali zawodnikom różne statystyki do 90 iluś i zmieniało się to co pełnię księżyca. Na przykład Busquets miał 93 tempa. Chyba najlepszy i najbardziej kreatywny pomysł.
3
Gnoje chyba mnie kupili
5
@gumaz jeszcze nigdy nie zagłosowałem na Tuska
0
@mrboom najpierw ucięty siurek, a potem zostanie sznurek.
1
@Eklerek też chyba niedługo wymienię, bo sam telefon jest świetny. Biała wersja TOP
9
@Kgorecki2500
Sikorski mówi rzecz: flirting
Mentzen mówi rzecz: harrassment
3
@osa91 a to luz, zasługiwał na śmierć jednak
0
@Aragorn33 może było oferować coś więcej w swojej kampanii niż bezzwrotne pożyczki dla czornych na otwarcie biznesu
0
@marcin62 zgadza się
@karieraFCB2 o panie xd Szanuję
0
20 godzin w Hogwarcie i jeszcze się nie znudziło, a to już sukces
1
@shinthps o kurde, pamiętam to
1
@Popitek12 Diego Schwartzman
1
@Popitek12 piękna gra
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
@Popitek12 "przegrałem w tę grę 300 godzin, obrzydliwa jest"
1
@Hen ogólnie to jest przykre, że politycy nie potrafią znaleźć wspólnego języka w dosłownie żadnej sprawie. To już ich wyborcy, chociaż wspólnie je..ią Izrael
1
@Rifek no niestety obrzydliwa współpraca
0
@maatiixx kobieta zostaje brutalnie zamordowana przez czarnego (znowu), a ty wyskakujesz, że to przykrywka, bo coś tam coś tam lista epsteina. Kogo to obchodzi?
18
Uważam, że nie ma uja, że zbliżymy się do wyniku z poprzedniego sezonu. Raphinha musiałby powtórzyć kosmiczny sezon, Lewy jest starszy, obrona straciła najlepszego zawodnika, mieliśmy korzystną drabinkę. A to wszystko i tak starczyło tylko na półfinał.
1
@maatiixx ty zdrowy jesteś?
1
@JohnKennedy odpowiedziałbym ile ich ginie, ale nie chcę bana
0
@Pomimo27 życie to jest puste pole
2
@Lanosss a co się stało z zasadą o numerach 1-25? W rezerwach go zarejestrowali? xD
8
@Cvzx czy tylko dla mnie ten wywiad jest obrzydliwy? "Hehe patrzcie, Rune desperat pisał do mnie 10 razy, ale ja jestem KOBIETĄ PREMIUM i facecik nie miał u mnie żadnych szans"