0

@Eklerek 26 lat, co tam się dzieje

0

@FcPortoFan1999 no wylazłem. Na gola Elche xD

0

Dajcie znać jak Alexis wejdzie na boisko

0

Wyjazdówka BVB

1

@Luciano99 niby ma być teraz mnie eventów, więc złote karty przetrwają dłużej, ale ja im nie wierzę

1

@JimMorrisonFCB ale to właśnie było fajne w tym promo. Boostowali zawodnikom różne statystyki do 90 iluś i zmieniało się to co pełnię księżyca. Na przykład Busquets miał 93 tempa. Chyba najlepszy i najbardziej kreatywny pomysł.

3

Gnoje chyba mnie kupili

5

@gumaz jeszcze nigdy nie zagłosowałem na Tuska

0

@mrboom najpierw ucięty siurek, a potem zostanie sznurek.

1

@Eklerek też chyba niedługo wymienię, bo sam telefon jest świetny. Biała wersja TOP

9

@Kgorecki2500
Sikorski mówi rzecz: flirting
Mentzen mówi rzecz: harrassment

3

@osa91 a to luz, zasługiwał na śmierć jednak

0

@Aragorn33 może było oferować coś więcej w swojej kampanii niż bezzwrotne pożyczki dla czornych na otwarcie biznesu

0

@marcin62 zgadza się
@karieraFCB2 o panie xd Szanuję

0

20 godzin w Hogwarcie i jeszcze się nie znudziło, a to już sukces

1

@shinthps o kurde, pamiętam to

1

@Popitek12 Diego Schwartzman

1

@Popitek12 piękna gra

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

@Popitek12 "przegrałem w tę grę 300 godzin, obrzydliwa jest"

1

@Hen ogólnie to jest przykre, że politycy nie potrafią znaleźć wspólnego języka w dosłownie żadnej sprawie. To już ich wyborcy, chociaż wspólnie je..ią Izrael

1

@Rifek no niestety obrzydliwa współpraca

0

@maatiixx kobieta zostaje brutalnie zamordowana przez czarnego (znowu), a ty wyskakujesz, że to przykrywka, bo coś tam coś tam lista epsteina. Kogo to obchodzi?

18

Uważam, że nie ma uja, że zbliżymy się do wyniku z poprzedniego sezonu. Raphinha musiałby powtórzyć kosmiczny sezon, Lewy jest starszy, obrona straciła najlepszego zawodnika, mieliśmy korzystną drabinkę. A to wszystko i tak starczyło tylko na półfinał.

1

@maatiixx ty zdrowy jesteś?

1

@JohnKennedy odpowiedziałbym ile ich ginie, ale nie chcę bana

0

@Pomimo27 życie to jest puste pole

2

@Lanosss a co się stało z zasadą o numerach 1-25? W rezerwach go zarejestrowali? xD

8

@Cvzx czy tylko dla mnie ten wywiad jest obrzydliwy? "Hehe patrzcie, Rune desperat pisał do mnie 10 razy, ale ja jestem KOBIETĄ PREMIUM i facecik nie miał u mnie żadnych szans"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?