1

Ale te podwójne bandy reklamowe to patola xd Jedna wielka reklama

0

@Kgorecki2500 nie karm kota mlekiem

0

@4drian0 ta ławka to wyłącznie wina Rashforda

1

@DonCarletto żona Flicka niech lepiej szykuje słodkie ziemniaczki

1

Busquets zakończy karierę

71

@addept BREAKING NEWS: zawodnicy popełniają błędy

0

@fantasyoosh gratuluję

3

@tomek8756 do kogo w ogóle trafia taki przekaz?

0

@ProMILs wadą jest jakiekolwiek poparcie lewicy

1

@Eklerek nie no, tak to nie mam, ale przycina mi zawsze początek meczu. I praktycznie nie mogę znaleźć nikogo poniżej 30 pingu

1

@pride1899 xD do Bobka tylko z szacunkiem, żaden Lewandisney

1

@DragonxNF a właśnie książkę planuję przeczytać

2

@directedbyfcb ta, coś było z aktorem Drake'a. Ale jaką to nostalgię wywołuje

2

@directedbyfcb no, też bym sobie obejrzał :D I Drake'a & Josha

3

Tylko mi nie mówcie, że jedna z tych czarnych to Sam

0

@Ojciec5tkidzieci o, nie wiedziałem, że to już wyszło. Zwiastun w kinie przykuł moją uwagę i chciałem obejrzeć. Chyba nadal to zrobię, ale widzę, że to kolejna ekranizacja, której twórcy mają za nic materiał źródłowy

1

@JimMorrisonFCB w związku ze zwolnieniem Kimmela różni ludzie, w tym aktorzy (jak np. aktorka z She-Hulk) wzywają do anulowania subskrypcji xd

0

Ale że środowisko lewicowe obróci się przeciwko Disneyowi i będzie wzywało do bojkotu platformy i jej produktów, to tego chyba nie było w żadnym bingo. No ale jak Disney zwalniał Ginę Carano za jej poglądy, to było super.

0

@kuz TTBZ było fajnym programem, dopóki lewactwo go nie dopadło i tylko czorni mogą się przebierać za czornych

0

@Nazio_87 dzisiaj tłok jest pewnie, ale to i tak nie usprawiedliwia takiej prędkości. Ja na PC

0

Nieźle się ta fifa pobiera 3MB/s

1

@Kgorecki2500 ja kupiłem EA Play Pro xd

3

@blakkudium kiedy po meczu z Interem widziałem go płaczącego, od razu wiedziałem, że muszę zostać jego żołnierzem.

0

Po prostu wiedziałem, że to Ferranowiec napisał xD

1

@RosjaninBut niech go spytają, czy żona Biedronia nie potrzebuje zabiegów

2

@Kengo dla mnie Cubarsi to Longbottom

1

Ale mnie cieszą te brameczki Rashforda

0

Oho, Torresa ukłuli przed meczem. Zaraz dwie brameczki

1

Znowu można bronić Marcusa

0

Największy pozytyw to to, że koszulki dobrze wyglądają na boisku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?