PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Sysia11 ale jak widać podniosła. Genów się nie oszuka
0
@KamQiX nie no, co Ty gadasz
1
@Popitek12 a Argentyńczyk?
4
@mordini123 gdybyśmy grali na KMŚ, to któryś z naszych by wziął ZP. Palmer na 8 to jakiś żart.
51
Nie mówiłem, Marinka? To się musiało tak skończyć. A tera będą telefony, Marinka. Tera będzie: "senor Wojtek, może by pan stanął na bramce z Paryżem? Może by pan kurtularnie napił się kurakao?"
6
@damian16161212 a chłop to już nie może mieć okresu? To bardzo wykluczające co piszesz.
5
Był kocioł w pomocy, był kocioł na bramce :D
0
@malypuzon Ter Stegen zejdzie
1
Ale wciśnięty ten gol xd
2
Lubię Olmo, ale niech ktoś szepnie Pepowi, że Dani byłby rozwiązaniem jego problemów.
0
@barcanawieki oby gówno mieli do gadania
4
O, fajnie Araujo powalczył
0
Olmo tragedia, co jest
1
Ten ter Stegen to nie był jednak taki zły
0
hahaha co do jasnej dupy
0
Co ty robisz Olmo xd
0
szkoda, że nie weszło xd
1
@blakkudium ale składzik
0
Wrak piłkarski w wieku 20 lat, ale przynajmniej se poprowokować może xd
2
Wypieprzą ten Izrael w końcu czy nie
2
@Sulimo tak na szybko to
- seria A Plague Tale
- Mafia 2
- Ghost of Tsushima
i Max Payne
0
@Popitek12 pewnie jak zwykle ży..., Insomniac Games.
0
Czyli Wolverine realistycznie w 2027 roku, ale wygląda to dobrze.
0
Dobra dawać tego Wolverine'a już
1
@Rifek mój prezydent rozsławia język polski na cały świat. Czaskowski by powiedział potulnie "tak panie Amerykaninie, jak pan sobie życzy, już mówię po angielsku"
2
@Kessie gdyby chociaż nazwały to "Penalty" a nie jakieś nudne Legacy
54
Gdyby Real Madryt był potrawą, to byłby surströmmingiem. Absolutnie obrzydliwą, zdechłą, starą, zgniłą rybą, po której ludziom zbiera się na wymioty.
0
Tytuł na jednej ze stron: "Lewandowski i Szczęsny już się pożegnali. Zwrot w Barcelonie, Laporta potwierdził". Aż mnie kusiło, żeby kliknąć i zobaczyć, jaki idiotyzm ktoś wymyślił. Jak myślicie?
20
Ale co mieliśmy "tłok w pomocy" przez miesiąc to nasze.
2
To się pogodzili dwa koguty Gavi z Ferminem xd Jeden i drugi wypadli z gry