4

@Sysia11 ale jak widać podniosła. Genów się nie oszuka

0

@KamQiX nie no, co Ty gadasz

1

@Popitek12 a Argentyńczyk?

4

@mordini123 gdybyśmy grali na KMŚ, to któryś z naszych by wziął ZP. Palmer na 8 to jakiś żart.

51

Nie mówiłem, Marinka? To się musiało tak skończyć. A tera będą telefony, Marinka. Tera będzie: "senor Wojtek, może by pan stanął na bramce z Paryżem? Może by pan kurtularnie napił się kurakao?"

6

@damian16161212 a chłop to już nie może mieć okresu? To bardzo wykluczające co piszesz.

5

Był kocioł w pomocy, był kocioł na bramce :D

0

@malypuzon Ter Stegen zejdzie

1

Ale wciśnięty ten gol xd

2

Lubię Olmo, ale niech ktoś szepnie Pepowi, że Dani byłby rozwiązaniem jego problemów.

0

@barcanawieki oby gówno mieli do gadania

4

O, fajnie Araujo powalczył

0

Olmo tragedia, co jest

1

Ten ter Stegen to nie był jednak taki zły

0

hahaha co do jasnej dupy

0

Co ty robisz Olmo xd

0

szkoda, że nie weszło xd

1

@blakkudium ale składzik

0

Wrak piłkarski w wieku 20 lat, ale przynajmniej se poprowokować może xd

2

Wypieprzą ten Izrael w końcu czy nie

2

@Sulimo tak na szybko to
- seria A Plague Tale
- Mafia 2
- Ghost of Tsushima

i Max Payne

0

@Popitek12 pewnie jak zwykle ży..., Insomniac Games.

0

Czyli Wolverine realistycznie w 2027 roku, ale wygląda to dobrze.

0

Dobra dawać tego Wolverine'a już

1

@Rifek mój prezydent rozsławia język polski na cały świat. Czaskowski by powiedział potulnie "tak panie Amerykaninie, jak pan sobie życzy, już mówię po angielsku"

2

@Kessie gdyby chociaż nazwały to "Penalty" a nie jakieś nudne Legacy

54

Gdyby Real Madryt był potrawą, to byłby surströmmingiem. Absolutnie obrzydliwą, zdechłą, starą, zgniłą rybą, po której ludziom zbiera się na wymioty.

0

Tytuł na jednej ze stron: "Lewandowski i Szczęsny już się pożegnali. Zwrot w Barcelonie, Laporta potwierdził". Aż mnie kusiło, żeby kliknąć i zobaczyć, jaki idiotyzm ktoś wymyślił. Jak myślicie?

20

Ale co mieliśmy "tłok w pomocy" przez miesiąc to nasze.

2

To się pogodzili dwa koguty Gavi z Ferminem xd Jeden i drugi wypadli z gry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?