6

@pax i oczywiście pojawia się ulubione hasło paxa - "merytoryka" xd Ja widziałem jak traktujesz ludzi, którzy dają ci merytoryczne argumenty. Twoje ego nie pozwala ci przyjąć żadnego argumentu za merytoryczny. Ty chyba sobie wymyśliłeś, że jak ustawisz sobie dostojnego pana z wąsem na avatarze (tak, wiem kto to), to będziesz mógł traktować wszystkich z góry.

9

@pax fajne fikołki pax, lepsze niż przy ocenach

21

@pax @Moderacja @Redakcja to już taka normalność, że redaktor portalu wyzywa użytkowników od tępych? Co to są, standardy notatnika?

1

@Kgorecki2500 a fabuły BFa nie grasz?

1

@addept byś se dawno sprawdził w czasie pisania takich tekstów. Nie chcę dosadniej pisać.

1

@maroon ja to się np. dziwię jak żużlowcom kluby pozwalają na zawodach motocrossowych jeździć, przez co Gollob np. się rozwalił, albo że Kubicy pozwolili brać udział w tamtym rajdzie.

1

@maroon będą mistrzostwa świata i chyba razem z Izakiem będą prowadzić zespół. No chyba, że będzie grał xD

0

@Who_you_mam nie wiem o czym mówisz

1

@addept liga siódemek stworzona przez Pique

5

Newsik dla @Redakcja

5

Ale jajca, Lewandowski wszedł w Kings League

2

@Tasde @Vegeta88 @Gaucho ale trochę szacunku.

21

Wiecie, co mnie szokuje za każdym razem jak sobie o tym przypomnę?
To, że Aguero grał dla Barcelony

1

@Encore na twitchu Izaka albo Kings League

2

Losują grupy MŚ w Kings League i Izak będzie przemawiał xd

1

@blakkudium spoko logo wybrali. Chyba z najnowszej płyty

0

@zadafcb aa xd

0

@zadafcb na Smackdown takie coś było?

1

@Kgorecki2500 to tak sobie na tym zachodzie poradzili, że co pół roku rząd zmieniają?

0

@tomek8756 "Izrael popełnia samobójstwo", to mi się podoba

0

@Ojciec5tkidzieci u mnie choćby w Netto. W Żabkach też

1

@Ojciec5tkidzieci dalej można je kupić, fromage też

6

Mam jakiś sentyment do tej ekipy młodych z okolic sezonu 14/15, jak Rafa, Deulofeu, Jonathan dos Santos, Montoya itd. I czasami spojrzę jak sobie radzą

1

@maroon pośmialim się, pojedlim, wszystko działo się nad rzeką i koniec

1

Miewam dziwne sny. Ale że we śnie będę siedział z Putinem przy jednym stole i śmiał się z naszej lewicy, to tego bym się nie spodziewał. Mam nadzieję, że nie sprzedałem Polski.

7

Dziś premierę ma horror pt. "Bye Sweet Caroline".
Gra stylizowana na klasyczne filmy animowane


@Kgorecki2500 @macio_944 @marcin62 @clyde

1

@macio_944 mi się podobało, że można sobie pospacerować w Lądku Zdrój

2

Dziś czuję się Nowozelandczykiem

0

@gorgota mi to np. się odechciało grać po tygodniu, bo powychodziło tyle dobrych gier, że szkoda czasu na to

4

Tylko że to ty sam powiedziałeś "lecimy do Miami" gruby durniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?