1

@Popitek12 brawo, a pokaż screeny

0

@Encore e tam, Portugalia zawsze jest faworytem na MŚ, a nigdy tego nie udowadnia

2

Już nawet wiem, kogo to Maroko wyeliminuje @Popitek12
https://x.com/TouchlineX/status/1978090918918881478

1

@clyde ja np. nie wyobrażam sobie grania w azjatyckie czy np. francuskie gry po angielsku. Musi być oryginalny dubbing. Ale chyba też, odpalę polski xD

0

@Popitek12 proszę

0

@Kgorecki2500 ta strona brzmi jak totalny scam xd

0

@paweldunajecfcb 27 lat? Człowieku, to przecież Ty się dopiero urodziłeś.

2

@Roobo ja się cieszę, że idiotka grająca główną postać i idiotka twórczyni gry nie wystarczyły, żebym zbojkotował tę grę. Uwielbiam Tsushimę i świetnie bawię się w Yotei, która jest po prostu ulepszoną Tsushimą. Nowe bronie, parę nowych mechanik, na razie spoko historia i aktywności poboczne. Dla mnie warto.

@marcin62 z tym moczeniem się w wodzie to tak różnie, ale na pewno postać brudzi się od błota :D

1

@Kgorecki2500 niee xd Na allegro. Na razie takie. Może kiedyś coś lepszego :D

17

W Ghost of Yotei najbardziej lubię robić zdjęcia i filmiki całkowicie randomowym rzeczom, jak te lampiony https://zapodaj.net/images/9e6eb1b1c63db.jpg

A tu kilka pocztówek:
Góra Yotei https://zapodaj.net/images/e89cbb7f06da8.jpg
Morze https://zapodaj.net/images/d621614b5efde.jpg
Lisio https://zapodaj.net/images/81d3b636f1615.jpg

No i... kupiłem sobie ozdobne tanto. Jutro przyjdzie.
@Kgorecki2500 @clyde @marcin62 @MesQueUnClub_87

0

@4drian0 a może i tak

3

Ten nierealny sen chyba się skończy. Ja bym chciał, żeby został tu dłużej, ale to raczej musiałoby się wiązać z mniejszą pensją, niestety Arabia kusi.

1

@July_6_BcN ja ostatnio w Netto widziałem chłopa dosłownie wyglądającego jak Joan Garcia xd Jeszcze wysoki jak bramkarz

20

Nie chcę dostać bana, nie chcę dostać bana, nie chcę dostać bana.

1

@blakkudium niełatwo jest zatrzymać ciężarówkę

10

@Arden nieźle wygrał wybory, jak musiał poskładać koalicję z 4 partii, nie mówiąc o tym, że samo KO już się składa z iluś przystawek xd

10

Pajor jednak nie zerwała ACLa

0

@Herato odpowiedzi nie znałem, ale sprawdziłem. Mam do tego zawodnika dziwny sentyment, może trochę przez fifę, jego cieszynkę, ale może też przez to, że brał udział w jednym z moich absolutnie ulubionych meczów w historii, który zakończył się wynikiem 3-3. Zagadka dla Ciebie - jaki to był mecz? :D

0

@Dankho94isback z drugiej strony wiadomo, że nie wyjdzie i nie powie, że grubas, jego szwagier i Deco zabronili mu usadzić Yamala na ławce

5

@mordini123 prawdziwą grupą śmierci jest grupa E.

A nieważne, prawie każda jest xd Tylko nasza jakaś nijaka

5

@pax albo używasz formy grzecznościowej, albo nie. Nie ma znaczenia, że to zaimki dzierżawcze, bo nadal zwracasz się do kogoś, kogo niby szanujesz. Natomiast szacunku w twoich postach nie ma żadnego, bo świadczy o tym ich treść, w której rozmówcę próbujesz nieudolnie poniżać, a nie to, jaką literę postawisz. Tak jak zwrócono ci uwagę, gdybyś nie chciał skierować słowa "tępy" w jakiejkolwiek formie w stronę tamtego użytkownika, to nie zjawiałbyś się losowo pod tym postem i pod tym komentarzem, tyle. Ludzie to widzą, choćbyś próbował to zamaskować nie wiadomo jaką liczbą słów. Koniec, więcej mi się nie chce, bo jak byłeś największym arogantem tej strony, tak nim pozostaniesz.

0

@Spacedragon mozna odnieść wrażenie, że miłości między nimi nie ma. No ale my wiemy tylko tyle, co nam media powiedzą

0

@BISHBASHBOSH ten klub od środka to burdel. Ten news naprawdę nie szokuje.

4

Mam nadzieję, że Messi popierając któregoś kandydata w nadchodzących wyborach pogoni stąd grubasa, jego szwagrów, kuzynki i innych oszołomów. Szczerze, to mam nadzieję, że Pique wykona pierwszy krok, żeby pogodzić się z Messim, bo kandydatura Pique z poparciem Messiego nie miałaby szans na porażkę

3

@Kgorecki2500 mogli zrobić pokój stylizowany na jakiegoś femboya, a na monitorze screen z call of duty

1

@Encore to ktoś znany?

1

@Popitek12 ukradłeś już jakieś rowery mieszkańcom Japonii?

2

@Popitek12 ponoć po sukcesie Ghost of Tsushima i Ghost of Yotei, trzecia część ma nas przenieść na Bliski Wschód i nosić nazwę Ghost of Qatar

5

@pax

Znowu napisałeś "z dużej" i "z małej", panie redaktorze.

"próba nieudolnej dyskusji z twoje strony"
"jeśli chcesz, aby twój adwersarz"
"a taki padł zarzut z twojej strony"
"więc każdy czytając twoje"
"twój personalny komentarz"
"popatrz na tą dyskusję twoje argumenty"
"i twoje XD"

Trochę tego dużo, panie redaktorze, jak na wyrzucanie komuś, że nie używa wielkiej litery. Swoją drogą, równie dużo naliczyłem żałosnych prób dowartościowania się z twojej strony, ale myślę, że jeszcze za mało razy próbowałeś mi wmówić, że nie znam znaczenia słów. Ja rozumiem, że ikonka przy nicku daje ci poczucie wyższości, ale naprawdę jesteś nikim więcej, jak tylko jednym z tysięcy członków tej strony.

11

A to co @Encore

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?