PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@pax "odpowiedziałem" xd Rzeczywiście nie masz problemu. Szkoda, że jak ja ci to wytknąłem, to napisałeś jakieś bezsensowne:
"muszę Cię zmartwić, w naszym, to że nie w Twoim to już wszyscy obserwujący i czytający tą dyskusje już dążyli się o tym przekonać."
Swoją drogą, "tą dyskusję"? Naprawdę, panie redaktorze?
Nie odniosłeś się również do tego, że napisałeś:
"Zaimki w których zwracasz się bezpośrednio do osoby piszemy z dużej litery dlatego takie wyrazy jak "Ci" grzeczniej i zgodnie z wymaganiami języka polskiego piszemy z dużej litery. Warto tego się nauczyć, aby nie wyjść na ignoranta."
po czym jeden komentarz później sam zacząłeś pisać małą literą zwracając się do mnie. Rozumiem, że paxa mają szanować wszyscy, a pax nie musi nikogo? Znasz wiele słów, ale hipokryzja jest ci zdecydowanie obca.
0
@FcPortoFan1999 no on tam najlepsze reakcje miał :D
0
@FcPortoFan1999 la curva del partido to żadne przekleństwo!
18
Na świeżo po meczu, przypomnijmy sobie tę dyskusję
0
@pax rozumiem, że Gary'emu nie odpowiesz? :)
0
@Arkon cóż, Europa ma dość tego, co zrobiła z nią lewica. A skąd to określenie?
0
@adamek20151 być albo nie być. Karoca.
3
@pax tyle gadasz o nauce. Ciekawe, kiedy nauczysz się pokory i niepatrzenia na swoich rozmówców z góry. Ciekawe, kiedy nauczysz się akceptować krytykę twoich często odklejonych ocen. No ale tak, ta krytyka dla ciebie nie jest merytoryczna, bo jak zwykły użytkowniczek śmie podważać moje oceny, oceny PAXA.
0
@Arkon co to jest brunatna strona?
0
@Arkon nie myśl, że popieram Brauna. Każdy wie, że on robi i mówi dziwne rzeczy, ale dopóki nie jest u władzy, to aż tak mnie to nie rusza
7
A ten co teraz zrobił xd
6
Rzecznik prasowy tłumaczy Tuskowi, czemu na niego brzydko śpiewają?
1
@th@les brawo za uplastycznienie
0
@Arkon po prostu dla mnie większe znaczenie ma to, że Tusk z Kaczyńskim skłócili naród na wieki albo przepierdzielenie 70 mln na wybory kopertowe, a nie zgaszenie menory, której nie powinno tam być.
1
@pax pax, dlaczego niedzielnym popołudniem postanowiłeś wziąć udział AKURAT w tej dyskusji i odpisać AKURAT na komentarz, w odpowiedzi do którego będziesz mógł pośrednio zasugerować osobie ZUPEŁNIE PRZYPADKOWO o poglądach totalnie odmiennych niż twoje, że jest tępa?
0
@Arkon w sumie nie, bo w przeciwieństwie do tych, których wymieniłem, Braun żadnej szkody naszemu krajowi nie wyrządził. A to, że tu zdejmie flagę, tam odpali gaśnicę, to traktuję w kategoriach rozrywki. No i zgadzamy się w kwestii żydów.
1
@Schoogs w sensie najpierw robię wszystkie zlecenia, mity, zadania "sensei" itd. i przy okazji odkrywam mapę. "Zemstę" robię jak już nie ma nic innego
1
@Comentateiro no mówiłem, że co najwyżej do ciebie przekaz paxa trafi
0
@Schoogs jeśli chodzi o główny wątek, to póki co zabiłem Oni
0
@Schoogs ja na razie 40 ileś godzin, a mam wrażenie, że jestem trochę dalej niż na początku fabuły xd Niesamowicie mnie to wciągnęło, a ja bardzo nie lubię długich gier.
0
@Arkon nie wiem, czy nienawidzę, ale rzygać mi się chce, jak widzę: Tuska, Sikorskiego, Jachirę, Kaczyńskiego, Macierewicza, Kowalskiego, Terleckiego, Czarnka, i całą lewicę. Może kogoś jeszcze
5
@pax pax, dlaczego niedzielnym popołudniem postanowiłeś wziąć udział AKURAT w tej dyskusji i odpisać AKURAT na komentarz, w odpowiedzi do którego będziesz mógł pośrednio zasugerować osobie ZUPEŁNIE PRZYPADKOWO o poglądach totalnie odmiennych niż twoje, że jest tępy? No ja cię proszę, możesz sobie zakładać maskę jakiejś elity poprzez używanie dwóch tych samych rzadszych słów na krzyż, w co drugim zdaniu, ale w tym wypadku żadna maska ci nie pomoże. A to, jak sprawnie ci idzie ignorowanie merytorycznych argumentów, to akurat każdy widzi w ocenach pomeczowych. Chyba tylko Comentateiro możesz nabrać.
4
@pax niestety odnoszę wrażenie, że rozmawiam z chatemgpt, któremu napisałem, żeby używał kilku "dostojnych" słówek. Tak samo wyglądają twoje rozmowy z ludźmi pod artykułami o ocenach. Ty żadnej odpowiedzi i żadnych argumentów nie uznajesz za merytoryczne. Próbujesz zgrywać jakiegoś "final bossa" elokwencji, ale jesteś w tym wszystkim bardziej sztuczny niż Vinicius próbujący sztuczek technicznych. Dużo piszesz, ale wszystko jest puste i powtarzalne. I ta twoja sztuczność właśnie wyszła na tym, że nauczyłeś się kilku słówek, a słowa według ciebie piszemy "z dużej litery".
To ty się zgrywasz, że nie nazwałeś go tępym, ale to jak w dialogu:
- tato, moze nazwiesz mnie idiotą, ale...
- co, idioto?
Ale to też wiemy, że nie wszystkim byś tak odpisał. Na pewno nie komuś po jednym szału partyjnym.
4
@pax "Ty naprawdę nie znasz język polskiego" - po jakiemu to być, panie redaktorze?
Dlaczego pouczając mnie wcześniej, sam napisałeś teraz "twoje"? Gdzie podziała się grzeczność i wymagania języka polskiego? Jeszcze raz przypominam redaktorze polskojęzycznego portalu, wielką literą :)
Pominę już jak usilnie próbujesz wmówić mi nieznajomość słów języka polskiego, bo to tylko pokazuje twoje buractwo. Serwery strony ledwo zipią od twojego poczucia wyższości, ego i twojej buty.
1
@fotohobby i tak powinien postępować redaktor największego serwisu o Barcelonie w Polsce? Standardy notatnikowe.
7
@pax czyli tak jak mówiłem. Ustawiłeś sobie avatar i robisz roleplay dostojnego pana xd Trzymaj się tam.
Swoją drogą, "z dużej litery", panie redaktorze, to nie w naszym języku :)
1
@RafiVeB jest to całkiem zadowalające, że coś takiego jak uczenie się na błędach nie występuje w tej grupie.
2
@Lanosss i to pewnie nastąpi prędzej niż nam się wydaje xd
1
@fotohobby "Polska C", "populista Nawrocki". Rzeczywiście, nic takiego nie napisał. To, co napisał Myto oznacza, że woli być nazywany tępym przez takich jak Comentateiro niż głosować na PO. To naprawdę nie jest trudne.
1
Komentarz usunięty