PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944 nikt tego filmu nie robił z myślą o Oscarze. Ludzie mieli gadać i, niestety, gadają. Zarobek będzie. Dopiero teraz zwróciłem uwagę, jak chamsko skopiowali slogan filmu Miasto 44 - "Miłość w czasach apokalipsy"
2
Kobieta mówi w Milionerach, że jak do 10 doda się cztery zera, to wychodzi 10 tysięcy xd
10
@tomek8756 to "przejdźmy na Ty" za Borkiem mówiącym, że nie pamięta żeby byli na "ty" to jest coś cudownego
1
Zaraz na Polsacie Znachor z 2023 roku
4
Komentarz usunięty
2
@blakkudium aha, ubolewamy nad tym, ale pozwolimy xD Niczym malowanie kredą na ulicy
0
@Schoogs najlepsza zabawa jest podczas rozpalania ogniska i pieczenia ryby :D
1
Komentarz usunięty
1
@adamek20151 męczą mnie zarówno ci, którzy umniejszają Lewemu jak Alex, jak i ci, którzy są w stanie nasrać na Suareza w obronie Lewego, tak jak Ty to robisz. Cenię obu, natomiast Suareza w prime oglądało się po prostu lepiej.
2
Barcelona w solidarności z drużynami, które musiały brać udział w katorżniczych mistrzostwach świata, postanowiła potracić punkty na początku, bo przecież te zespoły spuchną w dalszej części sezonu, prawda? Brak udziału w KMŚ zapewni nam ogromną przewagę, PRAWDA? Barca postanowiła też wyglądać fatalnie pod względem fizycznym, żeby nikt się nie domyślił.
10
Ale przyjemnie się składało meble. Teraz sprawdzę wynik Barcelony, bo niestety nie mog... o boże, o kur**
1
@Gibbon_FCB SHf jest fajny, ale nie za tyle. Chyba że masz konsolę i np. odsprzedasz
1
@norbi77 nie no, GOTY to na pewno nie. Dla mnie też to jest praktycznie przedłużenie Tsushimy, ale jest sporo nowinek mimo wszystko. Kibicuję Clair Obscur, bo ten aktywny system turowy to chyba coś nowego rzeczywiście
0
@norbi77 ale czego innego oczekujesz i co ma gra wnosić? Jest fajny gameplay, jest jakaś fabuła, jest dobra grafika oraz funkcje, jakich inne gry nie mają, fajne mini gierki. Nie za bardzo rozumiem. Nikt nie wymyśli koła na nowo.
1
@norbi77 yyy dobrze się bawię w tej grze? Jeśli chcesz coś "nowego" to sprawdź sobie, jak gra wykorzystuje funkcje Dualsense. W pełni.
6
Pocztówka z Yotei
https://zapodaj.net/images/ceab8cb6f05da.jpg
Swoją drogą, gra oferuje również tryb graficzny inspirowany filmami Akiry Kurosawy
0
@Filipem jezu nie mogę patrzeć, jak ten Kosecki się ubiera. Totalny wieśniak
0
@Eklerek gdyby EA chciało rzeczywiście spowolnić, to mielibyśmy jedną drużynę na promo
0
@Tigermaus ale kto był na tej kolacji? Neymar?
2
@Tigermaus kto to jest RY i jakie oburzenie po przegranej ZP?
1
Swoją drogą, w Half Price do kupienia są takie puszki Pepsi Zero z Wukongiem
https://e-snacks.gr/data/products/GfolGZ5bIAABtbk.jpg
7
Jedne z najlepszych okładek, jakie widziałem, a na pewno najlepsze w tym roku.
https://zapodaj.net/images/ac6ef24772cca.png
@Kgorecki2500 @clyde @macio_944 @marcin62
11
Komentarz usunięty
0
@marcin62 no ta, ale widać, że szata jest wilgotna xd Zaraz chyba idę do sklepu, to potem dam znać czy się moczy :D
0
@marcin62 no a słońce od suchego materiału się nie odbija :D
0
@marcin62 przecież widać, że te ciuchy są przemoczone
2
@Eklerek i co w takim wypadku?
0
@Konradowskyy ogólnie to jest straszne, co się stało z Lisem. Kiedyś zawsze oglądałem jego program Tomasz Lis na żywo
1
@JimMorrisonFCB dziadki w ogóle od dawna nie koncertują, bo przede wszystkim nie ma z czym, a do tego jakieś problemy zdrowotne Larry'ego Mullena. Ale jak ruszą w trasę, to na bank będą w Polsce, a wtedy muszę tam być
1
@Walker ulubiony zagraniczny zespół. The Joshua Tree i All that you can't leave behind mogę słuchać bez przerwy