PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kounde to jest normalny ogólnie? Co on zrobił?
1
Viniciusa wyciągnęli z szatni xd
1
Wy się nie śmiejcie, bo jestem w stanie teraz uwierzyć, że Yamal zachowywałby się podobnie xd
1
Ej, bo to nadal jest tylko 2-1 xd
4
Yamal nie zdaje sobie chyba sprawy, że im bardziej cwaniakuje, tym większa i głośniejsza jest reakcja przeciwników kiedy mu coś nie wyjdzie. Może sobie gadać, że to na niego nie działa, ale jak widać działa. Dojdzie do tego, że każdy będzie go traktował jak wroga. A przecież za to samo nienawidzimy Viniciusa.
0
Gówno gra i takie strzały jeszcze oddaje xd
0
Oho, Yamal już zgięty i za kolanka się łapie
0
Dobra daj Araujo za Ferrana, bo już nie mogę na niego patrzeć
4
Uważam, że zdjęcie Yamala w takim meczu i przy takim wyniku zrobiłoby wiele dobrego dla jego kariery.
0
xddddddd Yamal zejdź człowieku
0
Skąd u piłkarzy ten idiotyczny nawyk siadania na murawie, zamiast natychmiastowego podniesienia się? Fermin minął się z piłką, akcja trwa, a ten usiadł.
1
Wojtulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
0
Jest źle, a potem patrzysz na ławkę i jest ku... jeszcze gorzej. Nie wiem, Roony'ego dajcie.
1
@ali3gator albo jest po prostu 18-latkiem, który najpierw gada, potem myśli.
1
@norbi77 a coś napisali już o faulu na Cubarsim?
0
Ferran nie kompromituj się. O ile że wstawi fotkę z tego strzału na instagrama?
1
Nie no ale jak łokieć w twarz to nie jest faul XD
0
Ale ta obrona jest gównem
10
Dobra reklama Adidasa
3
@macio_944 nie ma drugiego zawodnika w Barcy, który by mi tak działał na nerwy
0
Dobry jesteś Ferran
1
Fermin jest niesamowity xd
21
Ale by Puyol zaje*** jednemu i drugiemu przez łeb za to siadanie na murawie i rozkładanie łap
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rupert_Haubica on akurat za normalny na to. Stawiam na Viniciusa, Bellinghama albo Valverde
1
Czuję, że któryś z zawodników Realu dzisiaj strzeli i założy sobie koronę jak Yamal xd
0
Tak szczerze mówiąc, to Szczęsny jest totalnym ręcznikiem teraz xd
1
@wyrek no wiem i obawiam się, że tak przez cały mecz
0
Yamal to albo zagra masterclass albo się kompletnie spali, nic pomiędzy
1
To ile jeszcze sygnałów ostrzegawczych zanim Barca wyjdzie na boisko?