PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie no, Voldemort to chyba nie Redaktorze.
2
@SelloutCrowd to jasne, natomiast nie może być tak, że każda krytyka kolejnych pomysłów Unii zaraz spotyka się z armią ślepo zapatrzonych w nią żołnierzy, bo "piniondze dają, to siedź cicho"
0
@PatrychoO a, @Comentateiro kanapkę przywiózł mi Polak mówiący po polsku.
3
Panie Ferdku, a ja se będę dzisiaj jadł Drwala, a pan nie.
0
@barcanawieki czuję, że pewnie o to mu chodziło. Żeby mieć "dramę" z Lewym. Tylko czekać aż idiota rzuci mu wyzwanie w jakimś Fame MMA
10
A pamiętacie jak Ferrari mu zaje... kopa? Łzy szczęscia cisną mi się do oczu na samo wspomnienie.
0
@gumaz i to są właśnie Polki xD
1
@Marcelinho99 jak dla mnie antyukraińskie nastroje eskalują sami Ukraińcy, a nie konfederacja, Putin, czy ufoludki.
1
@Kgorecki2500 bo z omastą lepsze jest
1
@4drian0 nie jesteśmy gotowi na łysego Yamala, a na bank to zrobi xd
4
@misterio kurcze, to prawdopodobnie dzisiaj będzie do kupienia remake tej koszulki.
1
- nazywam się Paździoch, Marian Paździoch, GENERAŁ Marian Paździoch. Nastąpiła nieoczekiwana zmiana planów. Macie natychmiast, a może jeszcze szybciej, iść na pływalnię.
- zaraz, chwileczkę, ale przecież pułkownik Wołodyjowski mówił, że tutaj mamy czekać na królową.
- pułkownik Wołodyjowski to on mi może... ja mówię, a pan słucha, a jak mówię "iść na pływalnię", to znaczy "iść na pływalnię", zrozumiano?!
5
@D10SLEO już widzę nagłówki w TVNach i Onetach: "mecz przyjaźni", "braterski pojedynek", a na stadionie "jazda z kur****, hej Polska, jazda z kur****" xD
0
@Kgorecki2500 no nie wiem. Nie pamiętasz jak Dania ograła Argentynę na MŚ 2022?
5
@CurryTheGoat30 rozdarte serca będą u niektórych
0
@Comentateiro jeśli dla szanownego użytkownika weryfikacją jest to, że sam sobie coś założył i odpowiedział na zadane przez siebie pytanie, to oddział jest w tamtą stronę. Zdrowia życzę.
0
@Comentateiro proszę pisać na temat, albo wypierdzielać do siebie na górę.
0
@Comentateiro tylko jeśli głosuje na prezesa Kozłowskiego
0
Ciężko się ogląda pierwsze odcinki Kiepskich. Dopiero po jakichś 40 odcinkach się to rozkręca, ale i tak mój ulubiony okres ŚWK to ten, który nazywam "erą Krzysztofa Dracza".
0
@Safrani uśmiechięte ministerstwo edukacji woli znosić obowiązkowość lektur albo zajmować się brakiem ocen na wychowaniu fizycznym
5
Od rana oglądam TVN i nie dowierzam. Premier Polski onucą, która sieje rosyjską propagandę. Nigdy nie uwierzę, że to nasi bracia Ukraińcy przeprowadzili obydwa ataki, w wyniku których setki ludzi mogły stracić zdrowie lub życie.
1
@Popitek12 kurakao to ja se będę pił, a Pan nie
4
No i jest. Bez tej koszulki moja kolekcja nie miałaby sensu. Mam do tej trójki z sezonu 17/18 duży sentyment. Gdy ją widzę, mym oczom okazuje się obraz pięknego Paulinho Bezerry. A jeszcze udało się dorwać z najlepszym piłkarzem na świecie na plecach. Lepszy byłby właśnie tylko Paulinho.
https://zapodaj.net/images/085abc475779a.jpg
1
@fcbarcafan19 czasami jeżdżę pociągiem nazwamym na jego cześć
4
Komentarz usunięty
0
@RanDiFCB nie nie, jak tylko dostanę, to wrzucę
1
@Popitek12 pewnie, a jakiego?
0
@FCB24 e tam, ja lubię jak nasza kadra płonie, a na dużym turnieju to jeszcze lepiej
1
@Kgorecki2500 dziwne, że jeszcze nie ma komentarzy, że "nie mamy prawa oceniać bo Polska jest jeszcze gorsza!11" od Ukrofilów
0
@MichuZ44 o ile w trybie podobnym do UT licencję na kluby i ligi nie są dla mnie ważne, tak rzeczywiście UFl ma duży problem z twarzami, bo nie chce im się chyba ich robić. Bo licencję FIFPro mają