PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@esem91 z komentarzami chyba podobnie
2
@blakkudium jak malowane
15
@July_6_BcN do Ferrana
1
@Mario96w no właśnie reporter Doniec już donosi, że grzeją xD
3
@pioz123 masz, przejdzie ci
32
Jutro od rana Negreira będzie grzany, zapamiętajcie to.
1
@Karol145 w kościele przez księdza szerzenie nienawiści, w teatrze przez brygadę metafizyka, przyjęto.
1
Komentarz usunięty
4
@partymaker dokładnie, ter Stegen między słupki i jedziemy
0
Ale i tak obrzydliwe, że nawet w takim meczu Mbappe dołożył +1, bo karnego dostali. Słusznego, ale nie o to chodzi.
8
@Karol145 porównujesz stadion do teatru? xd Naprawdę?
1
Gramy aż strzelą
0
Ale ich gniotą xdd
0
No oczywiście xD
3
Komentarz usunięty
17
Mam wrażenie, że on od kilku lat robi karierę na tej samej anegdocie. Z czego jest znany Boateng? Z tego, że kiedyś musiał powiedzieć, że Messi jest najlepszy xd
2
Gołty
1
@Barclonismo jak dla mnie to on nie skończy kariery xd
0
Eee co to za gówno było xD Fajnie że 10 na 1
0
To która baba wyjdzie pomóc Cenie? Bo chyba nie Nikki xd
0
@Karol145 stały se czekając aż Iyo skoczy xd
2
Tera cicho, bo GOAT wchodzi na ring @Popitek12
5
Mam wrażenie, że Miami to albo kogoś totalnie rozdupca, albo samo jest totalnie rozdupcane. Nic pomiędzy.
6
Ile ten Allende zimą? Z Celtą by trzeba pogadać
4
W MLS to mógłby jeszcze pograć Alba
5
O, nawet paletkorz jest na meczu
4
No ładnie dupnął na 3-1
0
xDD dłużej Charlotte nie mogła się ustawiać w tej pozycji.
3
Niezła ta obrona Miami
2
Nie wiem, walki bab są dla mnie po prostu nudne.