2

@esem91 z komentarzami chyba podobnie

2

@blakkudium jak malowane

15

@July_6_BcN do Ferrana

1

@Mario96w no właśnie reporter Doniec już donosi, że grzeją xD

3

@pioz123 masz, przejdzie ci

32

Jutro od rana Negreira będzie grzany, zapamiętajcie to.

1

@Karol145 w kościele przez księdza szerzenie nienawiści, w teatrze przez brygadę metafizyka, przyjęto.

1

Komentarz usunięty

4

@partymaker dokładnie, ter Stegen między słupki i jedziemy

0

Ale i tak obrzydliwe, że nawet w takim meczu Mbappe dołożył +1, bo karnego dostali. Słusznego, ale nie o to chodzi.

8

@Karol145 porównujesz stadion do teatru? xd Naprawdę?

1

Gramy aż strzelą

0

Ale ich gniotą xdd

0

No oczywiście xD

3

Komentarz usunięty

17

Mam wrażenie, że on od kilku lat robi karierę na tej samej anegdocie. Z czego jest znany Boateng? Z tego, że kiedyś musiał powiedzieć, że Messi jest najlepszy xd

2

Gołty


1

@Barclonismo jak dla mnie to on nie skończy kariery xd

0

Eee co to za gówno było xD Fajnie że 10 na 1

0

To która baba wyjdzie pomóc Cenie? Bo chyba nie Nikki xd

0

@Karol145 stały se czekając aż Iyo skoczy xd

2

Tera cicho, bo GOAT wchodzi na ring @Popitek12

5

Mam wrażenie, że Miami to albo kogoś totalnie rozdupca, albo samo jest totalnie rozdupcane. Nic pomiędzy.

6

Ile ten Allende zimą? Z Celtą by trzeba pogadać

4

W MLS to mógłby jeszcze pograć Alba

5

O, nawet paletkorz jest na meczu

4

No ładnie dupnął na 3-1

0

xDD dłużej Charlotte nie mogła się ustawiać w tej pozycji.

3

Niezła ta obrona Miami

2

Nie wiem, walki bab są dla mnie po prostu nudne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?