3

xdddddd jezu jaki fart

1

Schodzi Dri, wchodzi Dro

0

Oj tu coś się chyba odje... z tą całą młodzieżą. Dużó czasu jeszcze

0

A Laporta co wykrzywił mordę jak pałąk od wiadra. Uśmiechnij się wuja.

0

Ale szybkośc Rasha

3

Rash im robi zaraz Danza Kuduro z defensywy

4

Strzelił i się zabił xD

0

Olmulaaaaaaaaaaaaaaa kochany

0

No to mamy przesrane xD

0

XD Simeone jeszcze lepszy

0

Rafaaaa, to trzeba trafić

1

Kurde, aż źle się dzisiaj patrzy na Robercika. Nic nie wychodzi

0

@Kitek1640 to żadna nowość przecie. Już choćby Valdes miał takie

1

Ej, a była orkiestra po golu? Ostatnio się śmiałem, ale teraz w sumie brakuje xd

0

Ogólnie to dla mnie jest idealnie, jak w każdej formacji jest co najmniej jeden doświadczony zawodnik, prawie dziadek.

1

Ogólnie to lubię, jak piłkarz coś zepsuje i od razu szuka winy w trawie albo w butach :D

2

RMTV zapala światła w biurach

3

xDD Wojtas tu robi czerwoną kartkę

0

Fajnie Raphinha zagrał do Olmo teraz

0

Genialne Balde XD

1

O, wyszedłem do kuchni

1

To jest naprawdę niesamowite, jaki wpływ na Cubarsiego miał Inigo. Co się z nim dzieje w tym sezonie

1

Bez Araujo i de Jonga brakuje charakteru na boisku

0

Ty no nie wiem xd

1

Może wynika to z tego, że obejrzałem z jeden mecz Atletico w tym sezonie, ale dzisiaj to ja się serio o ten mecz nie obawiam.

0

@kuz w żadnej akurat

2

Ja naprawdę jestem zadowolony z tego, że ten stadion, pomijając dach, będzie wyglądał praktycznie tak samo jak stare Camp Nou. Mam tylko nadzieję, że bebechy są dobrze zrobione.

0

@fejkenq warto se zagrać w 26? Nigdy nie grałem w żadnego FMa

0

@NeroTFP1 ja kibicuję Argentyńczykom tylko kiedy grają przeciw Polsce

1

@kanver_ ta bo Lewy nie miał pojazdu za to xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?