PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MessiForeverTheBest ekstra porównanie xd Obsadziłbyś Ruska na sekretarza ONZ do spraw pokoju na świecie, jeśli takie stanowisko istnieje/by istniało? xd
11
Nie ma to jak obsadzać na to stanowisko kogoś, kogo kraj został zalany przez niekontrolowaną imigrację
0
@Zelazny_Mike i powiedz tylko coś złego na Ukrainę, to zaraz jesteś ruskim propagandzistą xD Obrzydliwy kraj
1
@BorzyKrzys ten fragment najlepszy, bo sytuacja podobna jak z Domem dobrym. Część bab serio chodzi na te filmy i nie potrafi odróżnić aktora od granej przez niego postaci, matko xd
1
@partymaker a czyli już nie lubimy Fermina? Niedługo pewnie wszyscy będą jechać Martina od ogórów jak po Interze xd
3
@macio_944 tylko jaki procent nawołuje do wyjścia z Unii? Niewielki, który nawet nie jest u władzy. A kto u władzy kwestionuje choćby w najmniejszym stopniu UE i jej zbytnie ingerowanie w niepodległość państwa oraz niektóre decyzje? Nikt, bo piniondze dają. I tu znowu mamy dwie skrajności, nic pomiędzy.
0
@NeroTFP1 są ludzie, którzy płacą za odblokowanie artykułów na Wyborczej i kupowanie onlyfansa juz tak źle nie wygląda.
1
Normalnie xd
0
@norbi77 ja się nie śmieję z jego problemów psychicznych, ale on idzie szamańską drogą Umtitiego.
7
@norbi77 a ja myślałem, że wycieczka do trzech miast w Izraelu w trakcie sezonu
0
@buglikos ulubiony zawodnik po Messim
0
Gościu w żółtawej kurtce przy schodach w 6 sekundzie chyba złapał kubek xD
1
Tu będzie albo 4-1 albo 2-2
0
Balde jest tak tępym zawodnikiem. Balde biec, Balde kopać
2
Co robisz Robert dzisiaj xD
0
Chciałoby się krzyknąć: "o Kourde"
0
hahahaha Żul co robi dzisiaj
2
Musimy to wygrać z dwóch powodów. Uciszyć pajaca z komentatorki i uciszyć pajaców na Camp Nou
0
Fajnie że nikt nie przeciął takiej piłki xD
1
Obiecują Flickowi, że się poprawią, zagrają jeden mecz dobrze i dzisiaj takie gówno
2
I tak by rękę odgwizdali Pedriemu xd
2
Jak drużyna nie leży, to nie leży. To, że w LE przegraliśmy grając jakimiś Aklomachami to jeszcze ok, ale dzisiaj jest póki co kompromitacja.
1
Słuchajcie tego. Sprzedajemy Yamala, bierzemy Salaha, a za resztę kasy kupujemy Kane'a, środkowego obrońcę i lewego obrońcę.
0
Flicka już nosi
0
Co zrobił Balde? xd
0
Nie no zajebiście
1
W sumie niech mu dadzą rzuty wolne, bo gorzej się nie da
1
Jakiś czas temu Martin też chyba nieźle ebnął z dystansu, nie?
0
@mientusek1407 Gerardo Martino
0
Pomalujcie ten tunel, na Boga