2

@MessiForeverTheBest ekstra porównanie xd Obsadziłbyś Ruska na sekretarza ONZ do spraw pokoju na świecie, jeśli takie stanowisko istnieje/by istniało? xd

11

Nie ma to jak obsadzać na to stanowisko kogoś, kogo kraj został zalany przez niekontrolowaną imigrację

0

@Zelazny_Mike i powiedz tylko coś złego na Ukrainę, to zaraz jesteś ruskim propagandzistą xD Obrzydliwy kraj

1

@BorzyKrzys ten fragment najlepszy, bo sytuacja podobna jak z Domem dobrym. Część bab serio chodzi na te filmy i nie potrafi odróżnić aktora od granej przez niego postaci, matko xd

1

@partymaker a czyli już nie lubimy Fermina? Niedługo pewnie wszyscy będą jechać Martina od ogórów jak po Interze xd

3

@macio_944 tylko jaki procent nawołuje do wyjścia z Unii? Niewielki, który nawet nie jest u władzy. A kto u władzy kwestionuje choćby w najmniejszym stopniu UE i jej zbytnie ingerowanie w niepodległość państwa oraz niektóre decyzje? Nikt, bo piniondze dają. I tu znowu mamy dwie skrajności, nic pomiędzy.

0

@NeroTFP1 są ludzie, którzy płacą za odblokowanie artykułów na Wyborczej i kupowanie onlyfansa juz tak źle nie wygląda.

1

Normalnie xd

0

@norbi77 ja się nie śmieję z jego problemów psychicznych, ale on idzie szamańską drogą Umtitiego.

7

@norbi77 a ja myślałem, że wycieczka do trzech miast w Izraelu w trakcie sezonu

0

@buglikos ulubiony zawodnik po Messim

0

Gościu w żółtawej kurtce przy schodach w 6 sekundzie chyba złapał kubek xD

1

Tu będzie albo 4-1 albo 2-2

0

Balde jest tak tępym zawodnikiem. Balde biec, Balde kopać

2

Co robisz Robert dzisiaj xD

0

Chciałoby się krzyknąć: "o Kourde"

0

hahahaha Żul co robi dzisiaj

2

Musimy to wygrać z dwóch powodów. Uciszyć pajaca z komentatorki i uciszyć pajaców na Camp Nou

0

Fajnie że nikt nie przeciął takiej piłki xD

1

Obiecują Flickowi, że się poprawią, zagrają jeden mecz dobrze i dzisiaj takie gówno

2

I tak by rękę odgwizdali Pedriemu xd

2

Jak drużyna nie leży, to nie leży. To, że w LE przegraliśmy grając jakimiś Aklomachami to jeszcze ok, ale dzisiaj jest póki co kompromitacja.

1

Słuchajcie tego. Sprzedajemy Yamala, bierzemy Salaha, a za resztę kasy kupujemy Kane'a, środkowego obrońcę i lewego obrońcę.

0

Flicka już nosi

0

Co zrobił Balde? xd

0

Nie no zajebiście

1

W sumie niech mu dadzą rzuty wolne, bo gorzej się nie da

1

Jakiś czas temu Martin też chyba nieźle ebnął z dystansu, nie?

0

@mientusek1407 Gerardo Martino

0

Pomalujcie ten tunel, na Boga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?