PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Do przyszłego roku przyjacielu. Ale jeszcze najpierw trzeba zrobić dym w Nowym Jorku.
1
@Giwera jednak chyba yamahoozie polka
5
GOAT Polki na ekranie
2
Banda Jankesów zapomniała syna i myślą, że we Francji policjanci będą przed nimi klękać bo PAŃSTWO Z AMERYKI przyjechało
4
@blakkudium dobra, to akurat okropne xd
0
@Bzyczekk film o żydach*, niestety.
7
Ten wujek też zdrowy xD "Jeśli to ci poprawi humor, to ja zapomniałem okularów do czytania"
1
@Popitek12 ale jak, skoro Bóg w wigilię się jeszcze nie narodził
0
Patologia znowu zapomniała o dziecku
2
@tomek8756 i takie momenty w polskiej polityce to lubię
1
Lecimy z Kevinem
1
@marcin62 kiedyś na instagramie przewijały się filmiki, że chłop pytał randomów o losowe słowa i tworzył z tego freestyle i to było fajne. Teraz są filmiki, jak baba pyta o losowe słowa, wrzuca do Suno AI i jest bardzo dumna, że "stworzyła" utwór xD
1
@blakkudium fajnie, bo czerwone koszulki to ja bardzo lubię, a od dawna dostawaliśmy co najwyżej bramkarskie. Ta z sezonu 07/08 to było coś
https://www.elmuseodelfutbol.com/wp-content/uploads/2018/12/0008_Capa-2-600x600.jpg
1
@jedrek7000 Messi ma siostrę? xd
4
- no to nie wiem, co ja mam Panu dać
- Panie, a rusz pan głową. No co mężczyzna mężczyźnie może najlepszego dać?
- no yyy, bo ja wiem... miłość
- Panie, pan żeś jest normalny?
- n-niee... panie, no to ja już głupi jestem. Normalnie nie wiem, no panie, chyba Panu flaszkę kupię i pierdziel się pan
- no! No widzi pan, no i o to chodzi. A najlepiej dwie, żeby potem nie gonić
11
@norbi77 popsuję to trochę, ale na filmiku to on ewidentnie na Fermina patrzy :D
3
@Rysiu zawsze kiedy jestem w Warszawie, odwiedzam jego grób, bo to artysta, który od zawsze mi towarzyszy. Tata od samego początku jest ich fanem, no i tak przeszło na mnie.
9
24 lata temu zmarł nagle Grzegorz Ciechowski. Artysta, który wyprzedził czasy. Przy okazji tej piosenki, polecam obejrzeć Stan Strachu, do którego napisał ścieżkę dźwiękową. Dla mnie to trochę świąteczny film. Tradycyjnie oglądam go w tym czasie. @JimMorrisonFCB @Walker
7
Lubiłem go. Pamiętam jak w sezonie prowrót Rafy i Deulofeu to było coś wielkiego, po czym Deulofeu jeszcze w presezonie został odpalony xd
20
@arasz1819 marnujesz się tu. Za ten ostatni tekst na twitterze dostałbyś z 300 lajków od ebniętych razem
1
@NeroTFP1 Niemcy to by musieli chyba Arabów zaciągać do wojska, a Ukraina po wojnie to pewnie wróci do bycia nikim
7
Od soboty 20 grudnia do poniedziałku 29 grudnia można obejrzeć Znachora 18 razy w telewizji.
0
Co oni do tych kart dodają xD Oskrobali puchar Ligi Mistrzów i zadowoleni. Szkoda, że taki obrzydliwiec na karcie.
6
Yamal nie jest zawodnikiem, za którym przepadam najmocniej w tym klubie, ale tu akurat brawo
1
@maroon a jak Ci buziaczka pośle?
1
@fcbarcafan19 ale bycie u władzy nieźle odbiera rozum. Oni se te zdjęcia robili i czego się spodziewali? Że to wszystko trafi do rodzinnego albumu?
0
Zawsze mnie rozwala jak można tak kopnąć z wolnego xD To już bardziej rozumiem strzał w trzecie piętro
1
@Derpowsky w Polsce by śpiewali "wstałeś, wstałeś, uju udawałeś"
15
I gwizdy na Yamala bo nie skończył w karetce xD
4
I jeszcze uśmiech na mordzie, co za śmieć