0

@CurryTheGoat30 ta klub z Sewilli nie ma nic lepszego do roboty niż podkładać się Realowi xd

5

Czyli tak czy inaczej mu go ściągną xd

0

@mekston nigdy nie pamiętam

36

Sytuacja z Garcią i Martinem przypomniała mi jak Modrić popchnął Bale'a czy tam kogoś i Real dostał za to rzut karny.

3

@Gaucho beka jakby ręką zagrał xd

4

Jeśli w Pucharze Króla ma bronić Ter Stegen, a nie Szczęsny, to ja już wolę, żeby Garcia wszystko grał.

0

Haha ale zaebał

0

No i po Pedrim xd

0

Jak to nie jest gol XD

1

@FcPortoFan1999 wiesz pan już, czym jest "obsrany remis"? Na razie do 70. minuty

5

Te dwa kluby to chyba tylko Iniesta potrafił zjednoczyć poprzez pamięć o Danim Jarque

1

Co ta obrona robi xdd

0

@APTAPT to o Rashfordzie?

0

@Messiah10 @SiempreCule10 tylko szkoda, że gramy w takich jedynie okazyjnie. W sezonie 23/24 też się zdarzyło. A właśnie chciałbym, żeby dla odmiany to był główny kolor.

6

A w ogóle to fajnie te bordowe spodenki pasują

1

To nieźle xD Gaviego usunął
https://x.com/grok/status/2007533208502493614

0

Lewandowski to żyje jeszcze?

0

@Karol145 tak tak, a na Polskę napadli naziści, a nie Niemcy.

2

Żeby tylko dzisiaj nie wpadł jakiś obsrany remis albo gorzej. Liczę na łomot

0

@Karol145 fajnie, że przyznałeś, że ta rasistowska, zacofana, homofobiczna, katolicka, nastawiona krytycznie do imigracji Polska to w tej chwili najlepsze miejsce do życia. Cieszy mnie to, Karolu. Trochę jakbyś stawiał to miejsce wyżej od innych, nie? PS. Nikt nie odbiera zasług dawnej lewicy. Ale tak samo jak UE, lewica na przestrzeni lat zmieniła się. Na coś obrzydliwego.

0

@Faro pozwoliłbym sobie na komentowanie Harry'ego Pottera kiedy tylko bym chciał.

6

@esem91 koleżanka chce tylko hiszpańskiego milionera o imieniu Pedro. To żadne wymagania.

1

@July_6_BcN ponoć Alejandra to całkiem popularne imię dla Wenezuelek

0

@Karol145 mam prawo stawiać swój kraj na pierwszym miejscu i uważam to za zdrowe podejście, Europejczyku. Ja wiem, że dla Ciebie na pierwszym miejscu jest Unia i jej lewicowe fanaberie, a potem może dopiero Polska.
Specjalnie dla ciebie ujmę inaczej to, o co się pultasz. Jako lewicowiec nie jesteś w pozycji, żeby mówić komukolwiek, co psuje dzisiejsze społeczeństwo i co jest dla niego szkodliwe.
Dopowiem Ci coś, zanim sam to zrobisz. Nie jestem za wyjściem Polski z UE i uważam, że zawdzięczamy jej to, jak teraz wygląda ten kraj, ale obecna Unia to jest syf w porównaniu do tego, czym była wiele lat temu i należy ją krytykować. A Ty jak tylko przeczytasz najmniejszą krytykę UE, to zaraz robisz się czerwony i pieprzysz coś o wschodzie, Rosji, Braunach itd. To dopiero jest szkodliwe.

1

@tomek8756 co jest kurde noc jest kurde

5

@tomek8756 xD "ale tak to nie"

2

@NeroTFP1 pierwsza odpowiedź fajna xd

2

Zjadłby czasem takie angielskie bagno
https://x.com/aroundgroundsss/status/2007456123276726740

0

Po tych świętach i sylwestrach to się nawet nie czuje, że dziś sobota i za parę godzin meczyk. Ale potem przypomina się, że gramy z Los Perros... znaczy Los Pericos i jest fajnie.

0

@Karol145 nie ma nic złego w umiarkowanym nacjonalizmie. O wolności słowa jako lewicowiec też lepiej nic nie mów, bo dzisiaj narażasz się na ostracyzm jeśli według ciebie chłop, który nosi sukienkę, nie jest kobietą, a za antyimigranckie memy puka do ciebie policja. Na szczęście nie w Polsce i oby tak zostało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?