2

Jeśli chodzi o Eleven, to nikt mnie nie irytuje jak ten pulchny, co niby jest fanem Barcy, a zawsze tasuje Viniciusa do Realu jak nie wiem.

0

Dobra znajdź tu coś sędzia xD

0

Robeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeert

5

Wyobrażacie sobie z poważną mordą kibicować tak obrzydliwie grającej drużynie jak Real? xD

1

Apeluję o dodanie ławek rezerwowych

0

Raphaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0

Dobra tu już powinien mieć asystę xD

1

O Boże Raphinha xd

0

@La Pulgaa i nie powinien być świętą krową

0

@Soetie za zupkę chińską na głowie

1

Widziałem już wystarczająco, Roony na boisko

0

On na pewno tak nie chciał, prawda?

1

Wojtek robi z tego karnego, a Ter Stegen stoi na linii :D

0

Skład Realu spokojnie mógłby brać udział w PNA

6

@Bilon87 co ty, dziś 3 punkty i powiększamy przewagę w tabeli

5

Darude Sandstorm w studio i zadowoleni

3

Wyłączaj człowieku ten Bayern i El Clasico studio machen kur...

0

@marcin62 ja, grając w Cyberpunk, nie odczuwałem za bardzo tej więzi między grą a kulturą kraju, dlatego grałem po polsku. Co innego np. Wukong, którego przeszedłem po chińsku czy właśnie seria Ghost of, A Plague Tale, Yakuza itd.

1

@AlexDark00 no i Lewy był w pewnym momencie mistrzem w danej dyscyplinie. Co ma mistrzostwo świata do tego? To Messi nie był mistrzem tego sportu przed zdobyciem mundialu?

1

@Kgorecki2500 przecież Night City jest w Polsce, o co chodzi.

@marcin62 w graniu w Tsushimę/Yotei po japońsku czy w A Plague Tale po francusku, czyli gry mocno połączone z kulturą danego kraju, to nic nadzwyczajnego. Ale Cyberpunk?

0

@Nazio_87 rosołek

6

Chad Hansi vs Virgin Xabi


2

@th@les ci sami Francuzi pewnie myślą, że Maria Skłodowska i Chopin to Francuzi. Masz po prostu niezbyt bystrych znajomych. Spytaj ich z ciekawości. Dla niepoznaki o "Marię Curie".

1

@AlexDark00 ja nie muszę nic wsadzać. Czempion stulecia już został za to nagrodzony.

2

@FCB24 z całym szacunkiem do reszty, bo to artyści swoich dyscyplin, ale nikt tak nie rozsławił Polski na świecie i nie wypromował sportu w Polsce oraz nie namówił tylu dzieciaków na wyjście na dwór, co Lewandowski. Nikt nie wychodzi na dwór, bo chce zostać Małyszem albo Stochem. Lewy w pewnym momencie był najlepszym spośród tysięcy konkurentów, a nie spośród 30 osób na świecie uprawiających niszowy sport zawodowo.

0

@Arden najwięksi psychopaci zawsze wyglądają niepozornie

0

@urbipl co na to Pepsi

1

@Gibbon_FCB usłyszałem Tears for Fears na zwiastunie i neuron został aktywowany. Ale najpierw Rodzina do wynajęcia

4

@betonito nie zdziwię się, jak RMTV zacznie w tym zaraz szukać spisku

0

@Bzyczekk no ale Jaszczak to tam się bardzo dobrze sprawdził. Natomiast jak się bierze Matę, Rogera, czy tego tragicznego bramkarza, to czego szukać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?