PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeśli chodzi o Eleven, to nikt mnie nie irytuje jak ten pulchny, co niby jest fanem Barcy, a zawsze tasuje Viniciusa do Realu jak nie wiem.
0
Dobra znajdź tu coś sędzia xD
0
Robeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeert
5
Wyobrażacie sobie z poważną mordą kibicować tak obrzydliwie grającej drużynie jak Real? xD
1
Apeluję o dodanie ławek rezerwowych
0
Raphaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
0
Dobra tu już powinien mieć asystę xD
1
O Boże Raphinha xd
0
@La Pulgaa i nie powinien być świętą krową
0
@Soetie za zupkę chińską na głowie
1
Widziałem już wystarczająco, Roony na boisko
0
On na pewno tak nie chciał, prawda?
1
Wojtek robi z tego karnego, a Ter Stegen stoi na linii :D
0
Skład Realu spokojnie mógłby brać udział w PNA
6
@Bilon87 co ty, dziś 3 punkty i powiększamy przewagę w tabeli
5
Darude Sandstorm w studio i zadowoleni
3
Wyłączaj człowieku ten Bayern i El Clasico studio machen kur...
0
@marcin62 ja, grając w Cyberpunk, nie odczuwałem za bardzo tej więzi między grą a kulturą kraju, dlatego grałem po polsku. Co innego np. Wukong, którego przeszedłem po chińsku czy właśnie seria Ghost of, A Plague Tale, Yakuza itd.
1
@AlexDark00 no i Lewy był w pewnym momencie mistrzem w danej dyscyplinie. Co ma mistrzostwo świata do tego? To Messi nie był mistrzem tego sportu przed zdobyciem mundialu?
1
@Kgorecki2500 przecież Night City jest w Polsce, o co chodzi.
@marcin62 w graniu w Tsushimę/Yotei po japońsku czy w A Plague Tale po francusku, czyli gry mocno połączone z kulturą danego kraju, to nic nadzwyczajnego. Ale Cyberpunk?
0
@Nazio_87 rosołek
6
Chad Hansi vs Virgin Xabi
2
@th@les ci sami Francuzi pewnie myślą, że Maria Skłodowska i Chopin to Francuzi. Masz po prostu niezbyt bystrych znajomych. Spytaj ich z ciekawości. Dla niepoznaki o "Marię Curie".
1
@AlexDark00 ja nie muszę nic wsadzać. Czempion stulecia już został za to nagrodzony.
2
@FCB24 z całym szacunkiem do reszty, bo to artyści swoich dyscyplin, ale nikt tak nie rozsławił Polski na świecie i nie wypromował sportu w Polsce oraz nie namówił tylu dzieciaków na wyjście na dwór, co Lewandowski. Nikt nie wychodzi na dwór, bo chce zostać Małyszem albo Stochem. Lewy w pewnym momencie był najlepszym spośród tysięcy konkurentów, a nie spośród 30 osób na świecie uprawiających niszowy sport zawodowo.
0
@Arden najwięksi psychopaci zawsze wyglądają niepozornie
0
@urbipl co na to Pepsi
1
@Gibbon_FCB usłyszałem Tears for Fears na zwiastunie i neuron został aktywowany. Ale najpierw Rodzina do wynajęcia
4
@betonito nie zdziwię się, jak RMTV zacznie w tym zaraz szukać spisku
0
@Bzyczekk no ale Jaszczak to tam się bardzo dobrze sprawdził. Natomiast jak się bierze Matę, Rogera, czy tego tragicznego bramkarza, to czego szukać?