- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1554 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
55 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1554 Culés
1
Piękna weryfikacja socci xDD Miesiąc temu hucznie zwane mistrzostwo świata przeciwko drużynie z kazachskiej okręgówki, a teraz 3 porażki w grupie przeciwko pół-piłkarzom pół-influencerom i powrót do Polski xDD Tego typu "sporty" (?XDDD) nie będą miały sensu, dopóki zamiast prawdziwych zawodników będą w nich występowali nieudacznicy, którym nie wyszło w prawdziwym sporcie.
0
@Bzyczekk Tradycja.Trzy mecze i do domu.
0
@Bzyczekk no ale Jaszczak to tam się bardzo dobrze sprawdził. Natomiast jak się bierze Matę, Rogera, czy tego tragicznego bramkarza, to czego szukać?
1
@PatrychoO Roger był przynajmniej jedynym sportowcem spośród grona kelnerów (emerytowanym co prawda), natomiast dzięki Macie czy Izaakowi dostali wgl szansę zagrać dla więcej niż 50-ciu osób, bo nikt nie zorganizowałby takiego turnieju dla nikomu nieznanych pół-amatorów o przerośniętych ambicjach.
0
@Bzyczekk No właśnie będą miały sens dopóki każdy będzie miał szansę wystapić w takich rozgrywkach. Dopóki będą grać tam amatorzy i półzawodowcy to będzie miało sens, bo będzie zabawa. Wjadą zawodowcy, wjedzie hajs skończy się zabawa. A nie o to chodzi w tych rozgrywkach. Kings L to jest wizja futbolu według G.Pique. Nie ma twardych zasad, jest zabawa. I tak to trzeba odbierać.
Nie znałem tego typu rozgrywki i po pierwszym meczu Polaków na tych mistrzostwach, obejrzałem kilka innych, żeby zrozumieć same zasady tej gry.
Dopóki jest to w tej formie to będzie zabawa i fajnie będzie się to ogladać.
Wejdzie kasa i poważni zawodnicy, chuj bombki strzeli.
0
@severius Pisałem o socce a nie o Kings League, jak wielkim przerostem formy nad treścią jest organizowanie turnieju określanego mianem mistrzostw świata dla pół-amatorów, którzy wygrali go jedynie dzięki temu, że lepsi czteroligowcy nie mieli ochoty na wzięcie udziału.
Jeśli o chodzi o Kings to dobrze to obecna formuła tych rozgrywek jest dobra, jednak wątpię, że Geri zastanawiałby się długo, gdyby profesjonalni piłkarze zechcieli się przebranżowić na jego ligę.