7

A propos WOŚP, na Allegro można licytować wizytę w TV Republika i kubek z logo stacji z autografem jedynej w swoim rodzaju Danuty Holeckiej

1

@Trojanek23 o ile brzydzę się tym, jak upolityczniono WOŚP i Woodstock, tak uważam, że za to, jaką akcję charytatywną rozkręcił, to Owsiak może se brać część hajsu nawet do kieszeni

8

@Fartlow oficjalna strona klubu, któregokolwiek.

1

Wrestling ma więcej niż jedną rodzinę królewską @Popitek12

8

Jestem w pierwszym rzędzie przeciwników Ter Stegena i to z czasów jak wyżebrał w biurach pierwszy skład kosztem Bravo, ale nie udawajcie tutaj, że nie walczylibyście o każdy grosz ze swoim pracodawcą.

1

@Azazel_Pazuzu potem patrzysz pochodzenie konta: Azja Południowa

0

@escarabajo albo martwy jak to pasażer zazwyczaj

0

@clyde ja lubię sypać pieprz cytrynowy

2

@Faro Grzesiek to wafelek

2

@MichuZ44 a babcia pewnie "jezu diabeł"

4

@dzefrej234 mocne AI

2

@Pedri16Future ja się pytam, dlaczego ktoś stawia nas w tym kraju przed wyborem, w którym taki odpad jak Jaś Kapela ma rację?

1

xD wiedziałem, że Yamala da

0

A ja se będę jadł frytki z erfrajera, a wy nie.

0

Ale bramaa, ludzie

4

Fermineczeeeeeeeek

0

@s0nar11 natomiast teksty o zabobonach, komunałach i średniowieczach usłyszysz od nich często ;)

3

Z daleka fajne te stroje. Jestem fanem jasnych odcieni bordo i granatu na naszych koszulkach. Gorzej z bliska.

1

O kurde, bo to o 20 dzisiaj

4

- No druga w nocy przecież jest! Jak to w Rzeszowie?! A co ty co jasnej cholery robisz w Rzeszowie?! Jak to spacerujesz?! Wracaj w tej chwili do domu!
- Niech pani zapyta czy nie ma z nim mojego męża, bo nie odbiera telefonu.
- Marian, pani Halinka pyta, czy jest z tobą pan Ferdek. Nie ma, rozstali się pod Czestochową.
- No ale niech pani zapyta, gdzie poszedł.
- Marian, gdzie pan Ferdek poszedł? Jak to ruszył na Berlin?! Halo... Halo!

10

Tymczasem ten wiecznie drugi: "łoter łoter łoter".
Pijcie wino ze sprajtem i zajadajcie lejsami, ludzie.

0

@Soetie tak, kupuję jakiś w netto. Fajny jest

3

@blakkudium typ będzie gotowy na półfinały Ligi Mistrzów i zesra się, że Flick będzie miał to w dupie xD A potem ZAŻĄDA odejścia

4

@NeroTFP1 pasowałby do Globe Soccer Awards w kategorii "Najlepszy prezydent Stanów Zjednoczonych w tej chwili", choć rywalizowałby mocno z Netanyahu

0

@clyde wbrew opiniom, a raczej życzeniom o byciu świeckim państwem, jesteśmy katolickim państwem. Ale jak zwykle to zależy od intencji. Jeden ci w ten sposób dosra, a drugi bedzie mówił to z życzliwością.

5

Chory pomysł, ale gdyby tak zorganizować Superpuchar Hiszpanii w... Hiszpanii?

0

@blakkudium kim jest zawodnik, który rok temu prawie opuścił klub?

2

@4drian0 cudownie jest mieć PS5

3

Redaktor Chowański piszący ten artykuł:
https://zapodaj.net/images/36550990af9f5.jpg

1

@ProMILs i od góry i od boku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?