1

@Kgorecki2500 e tam, nie taka zła ta gra

2

@Encore Dembele ława xD Zdrowy ten autor tweeta

0

@Karol145 pytam, co zmieniło się konkretnie w twoim życiu. W moim zmieniło się tyle, że słyszę obrzydliwą mieszankę rusko-ukraińskiego języka częściej, niż bym tego chciał. Ale przecież bez wkładu Ukraińców podobno nasze państwo by padło, tak mi mówili.

0

@Karol145 no po prostu pytam. Odpowiesz?

0

@Karol145 co konkretnie zmieniło się w Twoim życiu w związku z napaścią Rosji na Ukrainę

0

@mordini123 tylko Znachor. Rzutkami to ja se sam mogę porzucać

5

@urbipl a u nas niby ile, że nie ma Polski na liście xd

5

0

@Transu96 człowiek zobaczył Alexisa i Vidala i się podjarał

0

Pierwszy mecz w lidze weekendowej i nie mogę ruszać swoimi zawodnikami xD
Zwracam to

2

@Eklerek w jednym meczu buga miałem, teraz już nie

1

Kupiłem se jednak fifę. Czy ja dobrze widzę, że jest jakiś bug, że w trakcie meczu nie da się przeprowadzić zmian? xd @Kgorecki2500

0

@draxidox chłop tam jest gościem w ich programie

0

@Aragorn33 no nie wiem, we mnie sympatii nie wzbudzają, a jednak wolałbym format na żywo i potem ewentualną analizę w osobnym materiale, ale zdaję sobie sprawę, że pewnie ten materiał obejrzałoby już mniej osób. Natomiast ten chłopak co go przydzieli do nich, kompletnie nie daje sobie rady.

2

Te oszołomy są, jakie są, ale czasami śmieszne ma teksty ten Jaszczur xD

1

@partymaker dziękuję

1

Nadrobiłem film "Better Man" o Robbiem Williamsie. Fajne kino, na poziomie Rocketmana. Dobrze się to oglądało, tym bardziej, że lubię piosenki Williamsa. Ciekawy ten zabieg z przedstawieniem siebie jako małpa. @Ojciec5tkidzieci

0

@Hosh a czy ja kiedykolwiek piałem z zachwytu nad kanałem zero? xd W historii kanału obejrzałem może z dwa filmiki

4

@kuz pacjentów z psychiatryka to w sumie w Dzień Dobry TVN można często obejrzeć

4

@Karol145 ooo to już nawet Miller jest ruską onucą? xD Przecież Tobie i Tobie podobnym odpalają się drgawki jak tylko ktoś coś myśli/robi inaczej niż jedyna słuszna opcja. Ostatnio nawet z Rymanowskiego zrobiono wroga. No i chyba w takim razie trzeba by też zakazać postów związanych z osobami, które kiedyś chciały resetu relacji z Rosją, co?

1

@Adran360 kino też mają dobre

7

@Sysia11 ale tempo tam mają xD

0

@MatBac1991 patetyczne?

0

@Encore ciekawe, czy Araby nie mogą przeżyć, że wzięli Ronalda, co sprowadza na stadiony po 5 tysięcy ludzi, a nie Messiego.

4

Pajac z wodogłowiem

0

@partymaker kto jest gejem? Pewnie braciak?

1

@Safrani był kiedyś w Kanale Sportowym w programie Kamela i gadali o parodiowaniu modlitwy w Tańcu z Gwiazdami, a ten do niego wypalił takim tekstem

0

@michaleu jak 3. sezon Odwilży? Obejrzałem póki co jeden odcinek tego sezonu

2

@Safrani i jeszcze taki śmieć bez wartości potem w wywiadzie będzie mówił do Kamela "co ty, zatwardziały katol jesteś?".

0

Obejrzałem pierwszy odcinek serialu "Niebo. Rok w piekle" i w sumie nuda trochę. Może później będzie lepiej, jak obejrzy się kilka odcinków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?