0

@4drian0 oglądam sobie od wczoraj early access u stremera. Fajne, ale nie dla mnie, jak to soulslike'i :D Ten miesiąc należy do REr

2

A czy Ty masz już swój zestaw z McDonalda z figurką z Przyjaciół? @Popitek12

2

Da się to zauważyć. Ja muszę przyznać, że za Yamalem niezbyt przepadam, tak jak nie przepadałem choćby za Albą, ale jednocześnie doceniam jego umiejętności. Nie uważam też, że Yamal zrobił cokolwiek, żeby być traktowanym przez trybuny na równi z Viniciusem.

0

@ifoa moje ulubione "A BO POLACY TEŻ ŹLI". Gdzieś mam co Ukraińcy myślą sobie na Ukrainie, dopóki siedzą w tej dziurze. Natomiast jeśli wydostaje się to poza ich obrzydliwy, skorumpowany kraj, jak w przypadku Mudryka, to jest to już dla mnie problem.

2

@ifoa udawać głupiego w takich badaniach każdy potrafi

22

Cała akcja z Mudrykiem pokazuje, że Ukraińcy doskonale wiedzą, do czego doszło na Wołyniu. Ale "ony nie wiedzjeli, ony ich tam nie uczą o tym"

1

@macio_944 ha, zwycięstwo

2

@zmiana_plana @krycha2201 nic nie ma, pousuwali

2

Jakby co, to można elegancko kupić Cat Culera w sklepie Barcy. Nagle nie ma limitów xD

2

Gerard Martin Fan Club

2

O Negreirze śpiewają? xD

0

Ogólnie niech go sprzedadzą, ale mimo wszystko jakoś cieszy ten gol

3

Może jednak wszystko z głową u niego w porządku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Jeszcze ten strzelił xD

1

A gdyby tak zrobić se fryzurę na Dominica Mysterio. Znalazłaby się jakaś Liv Morgan? @Popitek12

0

Oj nasza obrona coś tu odwali dzisiaj xD

0

I cyk brameczka

0

@Michall99 a z tą głową?

1

Oho, Yamal się rozdupcył chyba

0

@wyrek @Bartula sam nie przepadam szczególnie za Yamalem, ale nie wiem, czy zrobił coś, żeby Hiszpanie jechali z nim na każdym stadionie.

2

Na Yamala gwiżdżą na coraz większej liczbie stadionów. Madryt jakimś cudem zdołał tych ludzi przekonać, żeby traktować go jak Viniciusa

0

@maroon w nos daje na pewno

6

@Fog_W_1899 chyba jednak większa beka z tych, co są niezdolni do życia, bo przez miesiąc jest zimno. Właśnie ty pokazujesz, że jesteś totalnym piwniczakiem, bo gdybyś wychodził na spacery zimą, to nie telepałbyś się w takiej temperaturze

2

@Jonyx o, ja rano piję wodę przegotowaną, imbir, cytrynę i miód

6

Jutro moja kolej spłakać się o zimę w gorących jak płatek śniegu, bo mam delikutaśny organizm nieprzystosowany do miesiąca chłodu. Chodźcie na spacery ludzie, to potem nie będziecie chorować 5 razy w roku.

0

@Cataloniec94 jaki zakaz?

2

@Laminedependencia u nas to zawsze jest chociaż miesiąc miodowy z nowym trenerem xD Tam widzę grubo od początku

1

@Kozinho. ta bo koszulka, płaszcz i rękawiczki to cebulka xd

2

@Kozinho. a ja np. nie mam problemu ze spacerem w taką pogodę, szczególnie jak świeci słońce. I wystarczą dwie, maksymalnie trzy warstwy oraz szalik (opcjonalnie) i rękawice.

0

@Arden u Ronalda to tam pewnie co miesiąc botoksowane jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?