PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Laminedependencia u nas to zawsze jest chociaż miesiąc miodowy z nowym trenerem xD Tam widzę grubo od początku
1
@Kozinho. ta bo koszulka, płaszcz i rękawiczki to cebulka xd
2
@Kozinho. a ja np. nie mam problemu ze spacerem w taką pogodę, szczególnie jak świeci słońce. I wystarczą dwie, maksymalnie trzy warstwy oraz szalik (opcjonalnie) i rękawice.
0
@Arden u Ronalda to tam pewnie co miesiąc botoksowane jest
22
W alternatywnej rzeczywistości
0
@BezglutenowyPedri mi się najbardziej podoba logika ludzi, którzy tego bronią: "czemu płaczesz o fikcyjną postać w fikcyjnej historii??" Zresztą w tym filmie gra Zendaya i "Elliot" Page, o czym my mówimy xD
2
Będziemy tam, nieważne jak złe to będzie
1
@Zelazny_Mike poczekaj jeszcze trochę, a Tusk znowu będzie apelował o reset relacji z Rosją
0
@Andi18 ta bardzo kolorowo nie ma xd
0
@DariaFCB wy macie jakieś rozdupcone organizmy ludzie xD Ja chodzę w płaszczu, pod którym mam koszulkę lub bluzę, rękawiczki i czasami szalik i jest ok
30
Człowiek patrzy, że taki Denis Suarez ma już 32 lata i się dziwnie robi xd Taka informacja robi na mnie większe wrażenie kiedy chodzi o zawodnika, o którym się zapomniało, niż o takiego, którego karierę cały czas się śledzi
0
@Katalończyk 99 te pliki to głównie maile, w których umawiali są wizyty na wyspie itd.
1
@JimMorrisonFCB jest jednak szansa, że na wyspie go nie było, ale pojawia się z tego co widzę w mailach. Ale już ma syf narobiony
15
Czytam, że Bono też jest w plikach Epsteina xD To gówno trzeba czytać i modlić się, żeby nie znaleźć nazwiska swojego ulubionego aktora, muzyka, czy celebryty. Na szczęście Makłowicz czysty.
16
No i tam jeszcze Todibo był
1
@Karol145 idiotyczne było to rumble. Pełno lucha klaunów, zero legend, Uso dwukrotnie powtarzający wejściówkę, Reigns zwycięzcą
3
"Ilu klaunów i Meksykańców chcesz w Royal Rumble?"
Triphe H: "Tak" @Popitek12
2
To niezły "Entrant #1" @Popitek12 xd
1
@Popitek12 a najbardziej to mnie wkurza nic nierobienie z Priestem
1
@Popitek12 coś w tym jest. Ogólnie lubię Cardonę, ale to już nie to samo bez jego woo woo woo.
2
woo woo woo @Popitek12
1
@Popitek12 to na bank mu chatgpt napisał xD
0
@Esteban_ nie położył rękawic, za szybkie to było
0
Jazdaaaa, Styles chyba nie kończy @Popitek12 @Esteban_
0
@Esteban_ bez sensu, myślałem, że no contest albo dq będzie jakieś
4
Ogólnie to lubię Sol Rucę. Fajnie jakby dostała push @Popitek12 @mordini123 @zadafcb @D10SLEO @Pawlak1992 @Karol145 i inne szanowne państwo
4
Baby walczą w tych kostiumach zakrywających wszystko za arabskie pieniądze, a potem wrócą do USA i będą krzyczeć, że w Stanach patriarchat i piekło kobiet xd @Popitek12
5
Ładne @blakkudium
1
Ciężki dziś wybór. Royal Rumble, Barcelona, Harry Potter i Czara Ognia. Wszystko w tym samym czasie
2
@Popitek12 i co z tego wyszło?