2

@Laminedependencia u nas to zawsze jest chociaż miesiąc miodowy z nowym trenerem xD Tam widzę grubo od początku

1

@Kozinho. ta bo koszulka, płaszcz i rękawiczki to cebulka xd

2

@Kozinho. a ja np. nie mam problemu ze spacerem w taką pogodę, szczególnie jak świeci słońce. I wystarczą dwie, maksymalnie trzy warstwy oraz szalik (opcjonalnie) i rękawice.

0

@Arden u Ronalda to tam pewnie co miesiąc botoksowane jest

22

W alternatywnej rzeczywistości

0

@BezglutenowyPedri mi się najbardziej podoba logika ludzi, którzy tego bronią: "czemu płaczesz o fikcyjną postać w fikcyjnej historii??" Zresztą w tym filmie gra Zendaya i "Elliot" Page, o czym my mówimy xD

2

Będziemy tam, nieważne jak złe to będzie

1

@Zelazny_Mike poczekaj jeszcze trochę, a Tusk znowu będzie apelował o reset relacji z Rosją

0

@Andi18 ta bardzo kolorowo nie ma xd

0

@DariaFCB wy macie jakieś rozdupcone organizmy ludzie xD Ja chodzę w płaszczu, pod którym mam koszulkę lub bluzę, rękawiczki i czasami szalik i jest ok

30

Człowiek patrzy, że taki Denis Suarez ma już 32 lata i się dziwnie robi xd Taka informacja robi na mnie większe wrażenie kiedy chodzi o zawodnika, o którym się zapomniało, niż o takiego, którego karierę cały czas się śledzi

0

@Katalończyk 99 te pliki to głównie maile, w których umawiali są wizyty na wyspie itd.

1

@JimMorrisonFCB jest jednak szansa, że na wyspie go nie było, ale pojawia się z tego co widzę w mailach. Ale już ma syf narobiony

15

Czytam, że Bono też jest w plikach Epsteina xD To gówno trzeba czytać i modlić się, żeby nie znaleźć nazwiska swojego ulubionego aktora, muzyka, czy celebryty. Na szczęście Makłowicz czysty.

16

No i tam jeszcze Todibo był

1

@Karol145 idiotyczne było to rumble. Pełno lucha klaunów, zero legend, Uso dwukrotnie powtarzający wejściówkę, Reigns zwycięzcą

3

"Ilu klaunów i Meksykańców chcesz w Royal Rumble?"
Triphe H: "Tak" @Popitek12

2

To niezły "Entrant #1" @Popitek12 xd

1

@Popitek12 a najbardziej to mnie wkurza nic nierobienie z Priestem

1

@Popitek12 coś w tym jest. Ogólnie lubię Cardonę, ale to już nie to samo bez jego woo woo woo.

2

woo woo woo @Popitek12

1

@Popitek12 to na bank mu chatgpt napisał xD

0

@Esteban_ nie położył rękawic, za szybkie to było

0

Jazdaaaa, Styles chyba nie kończy @Popitek12 @Esteban_

0

@Esteban_ bez sensu, myślałem, że no contest albo dq będzie jakieś

4

Ogólnie to lubię Sol Rucę. Fajnie jakby dostała push @Popitek12 @mordini123 @zadafcb @D10SLEO @Pawlak1992 @Karol145 i inne szanowne państwo

4

Baby walczą w tych kostiumach zakrywających wszystko za arabskie pieniądze, a potem wrócą do USA i będą krzyczeć, że w Stanach patriarchat i piekło kobiet xd @Popitek12

5

Ładne @blakkudium

1

Ciężki dziś wybór. Royal Rumble, Barcelona, Harry Potter i Czara Ognia. Wszystko w tym samym czasie

2

@Popitek12 i co z tego wyszło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?