14

Na trailer gta VII będę chyba przechodził na emeryturę xD

1

@PIWOSZ89 No a za Pisu to co najwyżej samochody

5

Jak dziś wygramy to będę pił całą noc, a jak przegramy to też.

21

Liczę, że wejdziemy do finału, ale jest jedna rzecz, której nam nikt nie odbierze bez względu na końcowy rezultat - odzyskaliśmy szacunek w Europie i dostaliśmy fantastyczny sezon, dzięki Hansi.

0

To, żeś Hansi poszalał łohoho. Oby się nie powtórzyła Osasuna. Z drugiej strony jak się uda to mega profit na rewanż z Interem.

0

Podobno zawsze jak jest finał w Monachium po tytuł sięga drużyna, która nigdy wcześniej nie wygrała. Oby tym razem się nie sprawdziło.

1

@magister97r Prawdziwa legenda współczesnego basketu, całe moje życie gość był u steru ostróg z wielkimi sukcesami, odmienił całą organizację.

14

To jaką dzieciak zrobił robotę w tym meczu nie da się opisać słowami, myślę że gdyby plotki, że nie zagra sprzed meczu okazały się prawdziwe to nie mówilibyśmy teraz „oj ciężko będzie w Mediolanie” tylko „czas się pakować na ryby”.

4

@4Fabregas4 Z pewnością możliwość rotacji i dodatkowi gracze w zdrowiu nas osłabią xD

3

Po przeczytaniu tytułu myślałem, że będzie coś w stylu „Co oni pie****ą, jaka kontuzja? Idę biegać” xD

2

Wszystkie znaki na niebie układają się przeciwko nam
- brak zaliczki u siebie
- rewanż na Giuseppe Meaza
- Kontuzja Kounde
- Marciniak jako główny arbiter
Może jeszcze frytki do tego? Hansi ma teraz level hardcore, pozostaje jedynie wiara w tego cudotwórcę.

34

Nie był to dobry mecz Wojciecha, natomiast linii defensywnej tragiczny.

2

Obrona dno niestety i jest jak jest. Jeszcze bym nas nie skreślał, ale będzie turbo ciężko o ten finał.

6

Twierdzenie Flicka: Gole przeciwnika = x, gole Barcy = x+1

0

Brazol wrócił ale rakieta

1

Klasyczek my milion okazji i dupa, oni strzał i gol

2

Argentyno oddaj nam Raphinhe

0

Strzelimy jeszcze ze 2 napewno, byle nie stracić już

0

Dzieciak nas uutrzymuje przy życiu

1

Takiej tragedii to się najstarsi madryciarze nie spodziewali

0

I po marzeniach

1

Ferran do zmiany dawać Lewego

1

Wejście w mecz jak za Xaviego

0

nosz kurwa ale farfocel

0

Uff jest Yamalek, oby za mocno nie ryzykował

0

Steven Gerrard Aston Martin dzisiaj mecz życia, mark my words

7

@BonusKiller Masz racje, te 40 goli w sezonie w szczególności nas osłabiło.

0

Arsenal jest sam sobie winien, sytuacje sobie stworzyli, natomiast jak grając u siebie nie wykorzystujesz setek jak jesteś w plecy z wynikiem i wiedząc, że rewanż jest na wyjeździe to odpadasz i tyle. Mam nadzieję, że nasze harpagany dzisiaj tak nie zawiodą na Monjuic.

0

Arsenal wraca brawo

1

Arsenal się rozpędza powoli, mogliby coś strzelić bo na to Psg patrzeć nie mogę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?