Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Na trailer gta VII będę chyba przechodził na emeryturę xD
1
@PIWOSZ89 No a za Pisu to co najwyżej samochody
5
Jak dziś wygramy to będę pił całą noc, a jak przegramy to też.
21
Liczę, że wejdziemy do finału, ale jest jedna rzecz, której nam nikt nie odbierze bez względu na końcowy rezultat - odzyskaliśmy szacunek w Europie i dostaliśmy fantastyczny sezon, dzięki Hansi.
0
To, żeś Hansi poszalał łohoho. Oby się nie powtórzyła Osasuna. Z drugiej strony jak się uda to mega profit na rewanż z Interem.
0
Podobno zawsze jak jest finał w Monachium po tytuł sięga drużyna, która nigdy wcześniej nie wygrała. Oby tym razem się nie sprawdziło.
1
@magister97r Prawdziwa legenda współczesnego basketu, całe moje życie gość był u steru ostróg z wielkimi sukcesami, odmienił całą organizację.
14
To jaką dzieciak zrobił robotę w tym meczu nie da się opisać słowami, myślę że gdyby plotki, że nie zagra sprzed meczu okazały się prawdziwe to nie mówilibyśmy teraz „oj ciężko będzie w Mediolanie” tylko „czas się pakować na ryby”.
4
@4Fabregas4 Z pewnością możliwość rotacji i dodatkowi gracze w zdrowiu nas osłabią xD
3
Po przeczytaniu tytułu myślałem, że będzie coś w stylu „Co oni pie****ą, jaka kontuzja? Idę biegać” xD
2
Wszystkie znaki na niebie układają się przeciwko nam
- brak zaliczki u siebie
- rewanż na Giuseppe Meaza
- Kontuzja Kounde
- Marciniak jako główny arbiter
Może jeszcze frytki do tego? Hansi ma teraz level hardcore, pozostaje jedynie wiara w tego cudotwórcę.
34
Nie był to dobry mecz Wojciecha, natomiast linii defensywnej tragiczny.
2
Obrona dno niestety i jest jak jest. Jeszcze bym nas nie skreślał, ale będzie turbo ciężko o ten finał.
6
Twierdzenie Flicka: Gole przeciwnika = x, gole Barcy = x+1
0
Brazol wrócił ale rakieta
1
Klasyczek my milion okazji i dupa, oni strzał i gol
2
Argentyno oddaj nam Raphinhe
0
Strzelimy jeszcze ze 2 napewno, byle nie stracić już
0
Dzieciak nas uutrzymuje przy życiu
1
Takiej tragedii to się najstarsi madryciarze nie spodziewali
0
I po marzeniach
1
Ferran do zmiany dawać Lewego
1
Wejście w mecz jak za Xaviego
0
nosz kurwa ale farfocel
0
Uff jest Yamalek, oby za mocno nie ryzykował
0
Steven Gerrard Aston Martin dzisiaj mecz życia, mark my words
7
@BonusKiller Masz racje, te 40 goli w sezonie w szczególności nas osłabiło.
0
Arsenal jest sam sobie winien, sytuacje sobie stworzyli, natomiast jak grając u siebie nie wykorzystujesz setek jak jesteś w plecy z wynikiem i wiedząc, że rewanż jest na wyjeździe to odpadasz i tyle. Mam nadzieję, że nasze harpagany dzisiaj tak nie zawiodą na Monjuic.
0
Arsenal wraca brawo
1
Arsenal się rozpędza powoli, mogliby coś strzelić bo na to Psg patrzeć nie mogę