0

Roboty atakują przed klasykiem, ustawka Pereza jak nic

1

@Gibbon_FCB Trzeba się cieszyć, że to w Sobotę, a nie w środku tygodnia xD

2

Ta skuteczność tak naprawdę dziwić nie powinna. Wczorajszy atak był oparty na zajechanym 17 latku, niedoszłym gwiazdorze, który cały sezon przesiedział na ławie i Rekinie, który jak odpali to kozak, ale stabilności formy nie ma bo jest bardziej jokerem niż titularem. Brak Lewego odbija się czkawką, dobrze że Olmo odpalił celownik i uratował 3 punkty.

1

Fati z golem dzisiaj? ależ by to było piękne

1

Jak dziecko normalnie, ale to tylko potwierdza jak dobrym fachowcem jest Hansi, słabi przy nim odpadają. Nie ma dla nich miejsca w tym klubie.

4

Najsłabszy sędzia w lidze? Dajmy go na VAR w finale pucharu krajowego!!! Ta liga to jedno wielkie nieporozumienie xD

0

@mrlogic90 Nie napinaj się tak xD Święta są

7

I jak zwykle zmarnowane 2 godziny xD

0

Piękny spalony Bobbiego

0

@Criss18Barca Jak się podzielą wypłatą to można pomyśleć

7

Rezerwy Athleticu grają, jakby za dużo sałatki jarzynowej pojedli, a Real, Real po swojemu

6

Jakby Athletic wyszedł dziś normalnym składem to już kibice do domów by się zbierali pewnie

1

Ale stypa na tym meczu, może by tak zrobić rzut monetą?

0

A co białym szkodzi przegrać? I tak już gorszy ten sezon dla nich nie będzie xD

0

I cyk w sierpniu tebas nam nie zezwala na rejestrację jednego z graczy bo trzeba tablet kupić xD

2

Balansujemy na cienkiej linii, zostało 10 meczy. Możemy wygrać wszystko, albo przegrać wszystko z kretesem. Zalecam powstrzymać się do końcówki maja z kozaczeniem w mediach bo jak się wszystko wywali to gorzkie lato się szykuje i reszta nam nie da szybko zapomnieć. Na razie nie mamy nic, zrobiliśmy tylko kolejny krok w stronę sukcesu, ale trzeba zachować spokój i koncentrację. Poza tym uczenie realu jak się robi remontade to hipokryzja bo nie raz im się to udało, a to że teraz są w kryzysie to inna sprawa, ale nie ma co ich lekceważyć.

4

Oby Olmo do końca już był zdrowy tego mu życzę i wszystkim tutaj.

28

@GREGRTS Każda kontuzja jest na tym etapie kluczowa i nas mocno osłabia, a co do Lewego to zawsze może odpalić i uciszyć hejterów, więc strata jest poważna.

0

Może nie był to najlepszy mecz, ale wyjść z 3:1 też trzeba umieć, bo już chyba każdy klął w niebogłosy, a jednak chłopaki się wzieli w garść i za to im chwała.

0

Takie mecze to podwójne zwycięstwo, niedość że mamy 3 punkty, to jeszcze madryciarzom żal dupy ściska. Takie święta to ja rozumiem xD

4

Gra się do końca, brawo panowie takimi meczami zdobywa się mistrzostwa, z piekła do nieba, teraz real podwala z Bilbao i zrobi się luźniej w lidze i tego wszystkim życzę

3

Więcej takich wypowiedzi panie Materazzi prosimy, będzie się miło do tego wracało po dwumeczu.

10

Flick ma rację, jest to chore i szkodzi całej dyscyplinie, natomiast nie liczyłbym na to, że coś się zmieni bo Tebas ma wszystkich gdzieś, nie interesuje go nawet własny biznes, gość jest zwyczajnie niekompetentny i dopóki będzie na tym stanowisku to Hiszpańska piłka będzie się staczać.

0

Już wolę, żeby otwarcie mówili, że wielkich transferów nie będzie bo nie ma kasy niż jak rok temu, że Nico bierzemy praktycznie od ręki, a potem wyszło jak wyszło. Póki co zasady 1:1 nie mamy, więc nie ma o czym gadać.

2

Najsmutniejsze, że tutaj szejki mają największy luz mogą kompletnie odpuścić ligę i lepiej się regenerować na ligę mistrzów. Arsenal niby też, ale jednak na Nothingam lekko muszą zerkać, natomiast jak My albo Inter wejdzie do finału to już na oparach.

3

Oj będę tęsknił Carletto, natomiast wątpię, że go zwolnią na miesiąc przed końcem sezonu, raczej po sezonie mu podziękują

0

To u siebie trzeba tak 5 władować, żeby na spokojnie dowieźć w rewanżu.

0

Ale będą męczarnie, ale trzeba im się zrewanżować, oby sędzia im nie pomógł jak ostatnio.

2

piękna końcówka

0

Ale od razu jakaś taka przyjemniejsza ta liga mistrzów będzie bez realu, serce się raduje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?