Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 mnie też liczyłem, że tą jedną brameczke zdobędą
4
Ale ich porobił tam wszystkich hahaha
1
Leoooooooo ucisza la bambe i detronizuje Miro !!!!
0
I dupa Miro jeszcze na tronie pozostaje
1
Powinno być penalty albo dwa nawet
6
Leo dziś zostaje najlepszym strzelcem w historii mundialu
0
Mogą przełożyć na jakąś lepszą godzinę bo o 23 to i tak nie obejrzę w środku tygodnia
6
Smutne, że żyjemy w czasach gdzie byle kto może powiedzieć byle co i idzie to w świat. Chłop pewnie słowa z Raphą nie zamienił, ale będą o nim gadać i to się dla niego liczy.
0
To jeszcze czekamy na real, aby się włączył do gry.
1
Złota piłka dla Ferrana nie mam wątpliwości
8
Simon na takim bezrobociu, że w sumie mógłby usiąść z Joanem i Rayą na ławce i by dużej różnicy nie było
2
Oficjalnie Republika Zielonego Przylądka > Arabia Saudyjska
8
Yamalek gooooooool w końcu
1
@FcPortoFan1999 w Porto to wam takie klimaty nie straszne wiadomo
4
@Kgorecki2500 kto nie narzeka ten nie Polak taka prawda
3
Trzech na jednego banda łysego
0
Lamine „głos rozsądku” Yamal
1
Zanim wróci to Brazylia może zdążyć odpaść także spokojnie
1
To jak już mi wynik popsuli to manitke bym obejrzał
4
Po Hiszpanii i Brazylii będę kibicował Japończykom na tym mundialu
4
Ueda do Barcelony halo Deco !!!
3
Ale tam się stykało z linią jak w Katarze z Niemcami niesamowite
2
Gołym okiem widać rozwój niebieskich samurajów na przestrzeni lat, podobno do 2050 mają cel zostać mistrzem świata.
4
W końcu u nich ciemno, a u mnie jasno
0
Zemściło się pajacowanie Adingry
8
Chłop co miał patele na upokorzenie Niemców
2
Flick już by miał czerwo podwójne standardy u Niemców
0
Niemce to w 90 zaczną grać dopiero
8
@Kessie ładuje sąsiadowi brameczke
1
@FcPortoFan1999 Z Japonią 5:5