1

@FcPortoFan1999 mnie też liczyłem, że tą jedną brameczke zdobędą

4

Ale ich porobił tam wszystkich hahaha

1

Leoooooooo ucisza la bambe i detronizuje Miro !!!!

0

I dupa Miro jeszcze na tronie pozostaje

1

Powinno być penalty albo dwa nawet

6

Leo dziś zostaje najlepszym strzelcem w historii mundialu

0

Mogą przełożyć na jakąś lepszą godzinę bo o 23 to i tak nie obejrzę w środku tygodnia

6

Smutne, że żyjemy w czasach gdzie byle kto może powiedzieć byle co i idzie to w świat. Chłop pewnie słowa z Raphą nie zamienił, ale będą o nim gadać i to się dla niego liczy.

0

To jeszcze czekamy na real, aby się włączył do gry.

1

Złota piłka dla Ferrana nie mam wątpliwości

8

Simon na takim bezrobociu, że w sumie mógłby usiąść z Joanem i Rayą na ławce i by dużej różnicy nie było

2

Oficjalnie Republika Zielonego Przylądka > Arabia Saudyjska

8

Yamalek gooooooool w końcu

1

@FcPortoFan1999 w Porto to wam takie klimaty nie straszne wiadomo

4

@Kgorecki2500 kto nie narzeka ten nie Polak taka prawda

3

Trzech na jednego banda łysego

0

Lamine „głos rozsądku” Yamal

1

Zanim wróci to Brazylia może zdążyć odpaść także spokojnie

1

To jak już mi wynik popsuli to manitke bym obejrzał

4

Po Hiszpanii i Brazylii będę kibicował Japończykom na tym mundialu

4

Ueda do Barcelony halo Deco !!!

3

Ale tam się stykało z linią jak w Katarze z Niemcami niesamowite

2

Gołym okiem widać rozwój niebieskich samurajów na przestrzeni lat, podobno do 2050 mają cel zostać mistrzem świata.

4

W końcu u nich ciemno, a u mnie jasno

0

Zemściło się pajacowanie Adingry

8

Chłop co miał patele na upokorzenie Niemców

2

Flick już by miał czerwo podwójne standardy u Niemców

0

Niemce to w 90 zaczną grać dopiero

8

@Kessie ładuje sąsiadowi brameczke

1

@FcPortoFan1999 Z Japonią 5:5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?