Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spokojnie Laporta chałupę sprzeda w razie czego nie ma się co martwić
6
Ja podziwiam działania transferowe United najpierw Maguire potem Mount a teraz jeszcze Alonso chcą. Oni to chyba lubią
2
Ale bekę muszą z nas mieć w całej Europie w żadnym klubie takich chorych akcji nie ma
6
Barcelona po raz kolejny udowadnia że niemożliwe staje się możliwe nawet Here we go od Fabrizio nie jest tutaj pewnikiem
18
Panie Cancelo zbaw nas od Roberto
0
Tylko żeby się nie połamał od razu bo obronę to my mamy światową ale w szpitalu ciągle
2
Jak w 45 wszedł Eric to myślałem że poddajemy mecz, na szczęście Ferran nam to uratował jak nie będzie w wyjściowej w następnym to będzie to kryminał, świetny Lamine szkoda że mu nie wpadła chłopak zasługuje na gola jak mało kto. Lewy mimo gola i tak mega słabiutko dobitka na pustą z metra nic nie zmienia w jego dyspozycji.
3
Duet Alonso - Roberto to takie tyczki do mijania, że w naszej ekstraklasie by się nie odnaleźli
0
No panie Alonso świetny mecz jestem pod wrażeniem
3
Gorszy z braci się wypowiedział jak widać nie tylko gorszy ale i głupszy.
8
Odważne słowa jak na zawodnika PSG
14
W zeszłym sezonie starałem się bronić Xaviego ale tym razem nie jestem w stanie
0
Ah ci Niemcy do teraz za Lewego się mszczą
6
Świat byłby piękniejszy gdyby media podawały informacje na temat początku negocjacji, a następnie samo potwierdzenie transferu bez tego wszystkiego pomiędzy.
7
Czyli trzeba liczyć tak na Grudzień będzie gotowy do gry