0

@Sewren122 Czyli niczym nie różni się od pozostałych graczy ofensywnych u nas. Brak jakichkolwiek wyróżniających się indywidualności każdy jest przeciętniakiem, więc Ferran zasługuje na grę tak samo jak inni. Nie jestem jakimś jego fanem ale pomimo braku skuteczności w ostatnich meczach stawiamy ciągle na tych samych. Almeria fajny przeciwnik by Rekin mógł coś pokazać.

2

Nawet na taką Almerie Ferran na ławce współczuję chłopu

1

Czekam na aktualizacje, że operacja i po sezonie przecież to im dalej w las tym gorzej mowa o trzech tygodniach a się skończy na trzech miechach znając życie ehh

0

Laporta liczy, że rywale dostaną załamania xD powinni to na wielkiej tabliczce przy wejściu na nasz stadion przybić może zadziała

0

@Pawel1985 W sensie chodzi ci o naszą formę czy ich? Czemu byś nie oceniał? Możesz rozwinąć? Pozdro

1

Nie tak źle Napoli też bez większej formy gra w sumie dobrze wiadomo ciężko będzie z naszą grą ale mogło być gorzej

1

Obecnie naszą grą w obronie i w ataku nic sobą nie reprezentujemy nie jest to poziom 1/8 ligi mistrzów oby do lutego się to zmieniło sezon zmiennym jest. Jakbyśmy mieli grać dzisiaj to nie mamy szans z nikim ale za dwa miechy kto wie choć i tu trzeba być mocno sceptycznym.

0

Byłoby bardzo fajnie jakby to się wydarzyło tylko, że nie jestem przekonany czy dawanie takiej kasy naszemu zarządowi to dobry pomysł. Jeszcze wykręca z tego 10 miliardów długu i co wtedy?

0

Bardzo słabe te odpowiedzi. Co konferencja to samo praktycznie. Musimy poprawić skuteczność i tak w kółko a potem następny mecz i jest to samo jak tu można ufać takiemu człowiekowi niech się przyzna, że nie ma pojęcia jak to poprawić i przynajmniej będzie jasno i klarownie a nie wciska ludziom kit.

1

Raphinia to 60 baniek w błoto

15

Xavi i tak powie na konferencji, że jest dobrze i oco nam chodzi

1

No i autobus postawiony to nasze asy w ataku mają przewalone. Raphinia coś ty zrobił????

1

Co ten Franio odwala

1

Felix już spokojnie dwie żółte mógł zlepić gdyby nie to, że sędzia ma wywalone

1

No dobrze że na pustą z metra bo coś czuję, że inaczej byśmy nic nie zdobyli

1

@mildan1704 Dobry trener sprawia, że słabi gracze zaczynają dobrze grać także jeżeli zawodnicy zaliczają regres to odpowiedź nasuwa się sama.

0

Ja nie wiem widać że liczą na kontry i piłki za linię obrony, a my dalej obrona wysoko xD Toć to kwestia czasu jak nam strzelą Peña wszystkiego nie uratuje.

1

Śpią chłopaki w obronie nie wiedzą co sie dzieje, brak komunikacji. Peña już dwa gole uratował

3

Dziwne to jest stwierdzenie, że ktoś opuszcza statek. Wszyscy tkwimy w gównie po pachy i należy docenić wierność fanów, a to że w tym gównie nam niewygodnie i się już po dłuższym czasie ludziom wylewa niezadowolenie to dość naturalne ile można? Trochę takie niezrozumienie sytuacji. Zamiast opowiadać jakieś wyświechtane frazesy może lepiej powiedzieć co zrobić żeby sytuację poprawić.

3

Ja liczę, że jeszcze kilka meczów w dupe dostaniemy pod rząd i w końcu dojdzie do zmiany trenera. Inaczej będziemy dalej raz na 10 spotkań grać dobrze a reszta piach i będzie tylko gorzej. Czas upaść twardo na samo dno i się odbić niż powoli dzień po dniu o jeden schodek w dół spadać. W żadne budowy Xaviego nie wierzę skład jest klasowy, długo ze sobą grają i nie ma w tej kwestii pola do tłumaczenia się.

2

Rekin ugryzł chociaż coś w tym miernym meczu

0

Zero zagrożenia pod Bramką przeciwnika my gramy z Anterpią czy z Bayernem? Bo już się pogubiłem

0

@KondiCules Jaja se robię mordo nie spinaj się tak

1

Romeu to musi być jakiś agent Madrycki nie wierzę że można być tak słabym piłkarzem

8

Brawo Romeu !!!!!

0

XDDD co my robimy

0

Fort to chyba porady od Roberto brał xd

1

Czyli nic się nie zmieni dalej będziemy grać to samo i nic nie ugramy. Już nawet zawodnicy w trenera nie wierzą ale Grubas poklepał więc nic się nie stało i do przodu!

1

@zombie luzik :) oby się sytuacja polepszyła wyjdzie to wszystkim na dobre unikniemy niepotrzebnych nerwów

0

W sumie to jestem za odwołaniem Xaviego ale w sumie jesteśmy w stanie ogarnąć w środku sezonu jakiegoś porządnego trenera?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?