Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Stójcie dalej w miejscu to napewno się coś zmieni
2
Brawo Xavi ty geniuszu brawooooo
0
Xavi zapowiadał dominację a wyszła kompromitacja. Nasze chłopaki cudowne się ruszają spokojnie i z takim luzem jakby 3:0 prowadzili normalnie
2
Ja tylko jestem ciekaw jaką Ancelotti ma bekę z taktyki Xaviego
8
Ania dobrze trafiła wynik tylko nie w te stronę
3
Lewyyyyyy brawo
0
Ani to chyba chodziło, że Lewemu dwa razy piłka odskoczy
0
Mam nadzieję, że Vinicius walnie jeszcze z 3 gole i wypierdzieli Wuefistę ze stołka mam dosyć
2
Obrona kurwa obrona gdzie jest obrona
4
Ińaki mógł wyjść do tego …
0
Ja bym dał szansę Feliksowi Lewy w klasykach nie błyszczy
4
Ładnie tam mają w stolicy poprzestawiane xD parodia jakaś oni naprawdę w swoim wykreowanym świecie żyją.
2
Byłoby fajnie się trzymać DNA Barcy tylko, że Barca zawsze słynęła przy tym z świetnie wyszkolonych technicznie piłkarzy obecnie jest to niestety straszne drewno, piłki odskakują podania nie dochodzą, mnóstwo strat, nieskuteczny pressing. Także takie trochę gadanie dla gadania pana trenera. Akurat na klasyk spodziewam się dobrego występu jednak motywacja na białych zawsze jest mimo ostatnich słabych meczów, ale szanse że chłopaki coś odwalą i stracą kontrolę nad meczem są ogromne i to mnie martwi.
5
Ja nie wiem jaki jest sens takich informacji. Z jednej strony nie stać nas na rejestrację Gaviego, a z drugiej mówimy o bajońskich kwotach za nowych zawodników. Nie brzmi to za poważnie
9
Zagraliśmy dobrze ostatnie 5 minut a Denzel już się czuje jakby był Pepem
0
Oriol się rozgrzewa czyli Xavi poddaje mecz
3
Jestem po ogromnym wrażeniem kibiców, że jeszcze nie zaczęli opuszczać stadionu i żądać zwrotu za bilety. To jest jakaś amatorka jakby sobie paru chłopa dla zdrowia wyszło popykać na orliku.
9
Zastanawiam się co gorsze ośmieszyć się i odpaść dzisiaj czy dostać piękny wpierdol w finale?
0
@ziomal88 No ratuje ale ja mówię o pojedynczej sytuacji a nie o całym meczu
1
Zrobił Araujo jak dziecko ehh
3
Ale ten mecz biednie wygląda przy wczorajszym
1
Znowu nakręcanie jak to my w końcu dobrze nie zagramy, nowy rozdział a przyjdzie mecz i będą się słaniać na nogach po boisku bez pomysłu i chęci a Osasuna wyjdzie z zapałem i nas zje. Obiecanki zwykłe
15
Co wy piszecie, że fart. Ja tam po tych naszych męczarniach z Almeria, Las Palmas i Barbastro drżę przed tym Unionistas.
10
Jak widać pierwsze lekcje od Lewego ma odebrane Vitor
3
Ale ma wejście młody no no
3
Niby fajnie ale z drugiej strony klepną Xaviego po plecach ten powie na konfie że pierwsza połowa nieakceptowalna ale w drugiej byliśmy super i dalej będzie piach grany przyjdzie pożądny przeciwnik i będą bęcki ehhh
3
Ale fart hahah dajcie Roque strzelać
5
Dajcie znać jak Balde kiedyś celnie poda
0
Wuefista nie wiem na co czeka jak bardzo Roque byłby nieprzygotowany nie da się gorzej od Lewego zagrać tego meczu. Co w 92 wejdzie? Potańczyć chyba
3
Lewy dostał w cymbał i od razu bramka jaja jak berety