0

@Takitamx Popełniasz błąd logiczny „jeśli piłkarz jest na spalonym … to nie ma spalonego” polecam się zastanowić jak to w końcu jest nie wiem przespać się z tym ciężkim dla ciebie zagadnieniem i wrócić z wnioskami. W meczu był spalony pozdrawiam.

0

@Masp Masz pojęcie o piłce jakiekolwiek? Spalony jest w momencie kopnięcia przez zawodnika podającego piłka nie musi do nikogo dolecieć xD

1

@brudziana z Sociedad cię cieszyła? XD

8

XDDDD Romeu chciał nas sprzedać za paczkę fajek

0

@BISHBASHBOSH Niezgodze się zdecydowanie. Lewy ma słaby sezon, oglądam każdy mecz. Ogólnie zasługiwał na krytykę. Dzisiaj zasługuje na ciepłe słowa. 95% jego gry w tym sezonie to strata piłki przy pierwszym kontakcie i przegrane pojedynki z obrońcą. Po drugie krytyce podlega większość składu dlatego nie wiem czemu uparliście się na Lewego widzicie tylko cześć całości. Przecież jak przez długi czas był kontuzjowany nikt o nim nie pisał i obrywało się reszcie. Każdy ma prawo do swojego zdania i nie podoba mi się taka próba zamykania ust bo mi się nie podoba. To jest duża społeczność i nie możesz wymagać by każdy myślał w taki sposób jak ty a jak tego nie rozumiesz to nie wiem czy jest to miejsce dla Ciebie. Krytyka jest dobra i w przypadku Lewego była masę razy uzasadniona masa przeciętności z jego strony w tym sezonie. Rok temu na początku sezonu zbierał zasłużone Laury niestety się to zmieniło również zasłużenie.

0

Noi karniaczek jak nie idzie co za ulga bo tak by klepali to 97 minuty

1

@LatajacyHolender pierdolisz głupoty, porównanie do zazdroszczenia z dupy on ma grać dla mojego klubu jak najlepiej, dostaje się każdemu kto gra słabo nie rób z Lewego jakiegoś wyjątkowego pod tym względem. Gra słabo to mu się dostanie, gra dobrze dostanie pochwale to takie proste a nie umiesz tego ogarnąć? Swoją drogą współczuje jak masz problem bo ktoś coś powie o twoim idolu mnie takie rzeczy nie ruszają bo co mnie obchodzi co myśli jakiś random z netu

1

No No Lewy jak ty mi zaimponowałeś teraz

1

Lamine aktorzyna

0

@Onlikox Xavi stwierdził, że Vinicius na lewym ataku i trzeba ustawić fortece a tym czasem Haaland mu na środku wyskoczył xD

2

Jak komentator porównuje nas do Polski w meczu z Mołdawia to ja nie wiem czego jeszcze potrzeba, żeby Xaviego wywalić

2

Jak tego Denzel nie ugra to nie wiem chyba wspólne wyjście na basen i może nawet opera bo restauracja nie daje efektów jak widać

4

Tego Samu trzeba kupić, a nie czekaj Xavi zniszczy chłopakowi tylko karierę …

0

@Kacper1305 przecież Samu też strzelił xD

1

Felix jedyny poszedł po rozum do głowy i ładuje z dystansu zamiast wtaczać się na siłe w ten autobus

1

Lewy prawdziwy zabójca, jestem spokojny przy tym bramkarzu Neuer może się schować … Już widzę jutrzejsze nagłówki „cierpienia Barcy z Deportivo Alves”

1

To jest Samu czy Samuel Eto’o? Co jest?

6

Mam wrażenie, że nic się nie zmienia i tylko dostajemy czcze gadanie Xaviego. Teraz Deportivo zastawia autobus i będziemy robić cały mecz niecelne wrzutki. Czekam na wpuszczenie Oriola i Alonso

0

Jak tam spotkanie panie Xavi? Coście zrobili???

0

Ja bym wolał jakby skupili się na poprawieniu skuteczności pressingu, lepszym ruchu bez piłki, lepszym wykorzystaniu posiadania piłki. Dośrodkowania są do poprawy oraz koncentracja. Więcej rozwiązań taktycznych. Lepszy sztab medyczny. Jak to poprawicie chłopaki to wtedy na kolacje i będzie lepiej.

0

Podobno po tym spotkaniu nastroje są pozytywne i cały klub jest dobrej myśli przed nadchodzącym spotkaniem.

0

@BISHBASHBOSH Tu się zgodzę, zdecydowanie Xavi nie ma planu i przez to chłopaki klepią to samo cały mecz w sposób powolny i przewidywalny. Forma Lewego mnie boli i niestety trwa to za długo praktycznie cały ten rok kalendarzowy wygląda słabo. Jest też możliwość, że nie pasuje do tego systemu i gdzie indziej by się lepiej odnalazł nie wiem.

1

@Kimi88 Dawanie lewemu najniższej może i jest przesadą, ale mówienie, że gra choć trochę dobrze jeszcze bardziej. Może nie jego wina ale gra słabo i to jest fakt. Nie przyjmie, nie kiwnie nie rozegra, nie stworzy zagrożenia. Praktycznie nie istnieje od paru miesięcy.

2

Przecież Xavi ma zero reakcji, zero pomysłów. Stoi i patrzy ze smutną miną. Trener wielki jego mać. Cały mecz klepane powoli z lewej na prawą. Niecelne wrzutki, zero zaskoczenia. Zespół z ekstraklasy by to z nami ugrał. Lewy niech więcej zdjęć z siłowni wrzuci bo nie starcza jeszcze, żeby jakikolwiek pojedynek fizyczny z obrońcą wygrać.

0

Ktoś liczy dośrodkowania, które nam nic nie dały? Ciekawa statystyka by mogła być.

3

Xavi po meczu „zasłużyliśmy na przegraną taki mecz nie może się powtórzyć”. A w następnym ta sama śpiewka.

0

Tak powinnismy grać, ładnie rozgrywali coś czego u nas brak ładne dogranie, zasłużyliśmy sobie może się obudzą w końcu.

0

@tomasthc Ta i pisze to zapłakany 14 latek, który myśli że zrobi na kimś wrażenie. Jak dla ciebie Sociedad to dobry klub to współczuje. Wiesz czemu wyglądali dobrze? No pomyśl czy to też dla ciebie za trudne? Dzieje się tak bo my graliśmy słabo i im na to pozwoliliśmy. To, że grają lepiej niż przeciętny klub w La liga i robi to na tobie wrażenie cóż twoja sprawa nie wnikam. I się tak nie unoś bo to tylko portal internetowy a się zachowujesz jak bym ci krzywdę poważną zrobił.

4

Grając w ten sposób wyjdziemy z tej śmiesznej grupy a następnie odbijemy się od ściany

0

@tomasthc Aha czyli Sociedad to teraz elita na poziomie Bayernu, City i Realu. Spoko nie wiedziałem, że aż tak się pozmieniało xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?