1

Czekam na aktualizacje, że operacja i po sezonie przecież to im dalej w las tym gorzej mowa o trzech tygodniach a się skończy na trzech miechach znając życie ehh

0

Laporta liczy, że rywale dostaną załamania xD powinni to na wielkiej tabliczce przy wejściu na nasz stadion przybić może zadziała

0

@Pawel1985 W sensie chodzi ci o naszą formę czy ich? Czemu byś nie oceniał? Możesz rozwinąć? Pozdro

1

Nie tak źle Napoli też bez większej formy gra w sumie dobrze wiadomo ciężko będzie z naszą grą ale mogło być gorzej

1

Obecnie naszą grą w obronie i w ataku nic sobą nie reprezentujemy nie jest to poziom 1/8 ligi mistrzów oby do lutego się to zmieniło sezon zmiennym jest. Jakbyśmy mieli grać dzisiaj to nie mamy szans z nikim ale za dwa miechy kto wie choć i tu trzeba być mocno sceptycznym.

0

Byłoby bardzo fajnie jakby to się wydarzyło tylko, że nie jestem przekonany czy dawanie takiej kasy naszemu zarządowi to dobry pomysł. Jeszcze wykręca z tego 10 miliardów długu i co wtedy?

0

Bardzo słabe te odpowiedzi. Co konferencja to samo praktycznie. Musimy poprawić skuteczność i tak w kółko a potem następny mecz i jest to samo jak tu można ufać takiemu człowiekowi niech się przyzna, że nie ma pojęcia jak to poprawić i przynajmniej będzie jasno i klarownie a nie wciska ludziom kit.

1

Raphinia to 60 baniek w błoto

15

Xavi i tak powie na konferencji, że jest dobrze i oco nam chodzi

1

No i autobus postawiony to nasze asy w ataku mają przewalone. Raphinia coś ty zrobił????

1

Co ten Franio odwala

1

Felix już spokojnie dwie żółte mógł zlepić gdyby nie to, że sędzia ma wywalone

1

No dobrze że na pustą z metra bo coś czuję, że inaczej byśmy nic nie zdobyli

1

@mildan1704 Dobry trener sprawia, że słabi gracze zaczynają dobrze grać także jeżeli zawodnicy zaliczają regres to odpowiedź nasuwa się sama.

0

Ja nie wiem widać że liczą na kontry i piłki za linię obrony, a my dalej obrona wysoko xD Toć to kwestia czasu jak nam strzelą Peña wszystkiego nie uratuje.

1

Śpią chłopaki w obronie nie wiedzą co sie dzieje, brak komunikacji. Peña już dwa gole uratował

3

Dziwne to jest stwierdzenie, że ktoś opuszcza statek. Wszyscy tkwimy w gównie po pachy i należy docenić wierność fanów, a to że w tym gównie nam niewygodnie i się już po dłuższym czasie ludziom wylewa niezadowolenie to dość naturalne ile można? Trochę takie niezrozumienie sytuacji. Zamiast opowiadać jakieś wyświechtane frazesy może lepiej powiedzieć co zrobić żeby sytuację poprawić.

3

Ja liczę, że jeszcze kilka meczów w dupe dostaniemy pod rząd i w końcu dojdzie do zmiany trenera. Inaczej będziemy dalej raz na 10 spotkań grać dobrze a reszta piach i będzie tylko gorzej. Czas upaść twardo na samo dno i się odbić niż powoli dzień po dniu o jeden schodek w dół spadać. W żadne budowy Xaviego nie wierzę skład jest klasowy, długo ze sobą grają i nie ma w tej kwestii pola do tłumaczenia się.

2

Rekin ugryzł chociaż coś w tym miernym meczu

0

Zero zagrożenia pod Bramką przeciwnika my gramy z Anterpią czy z Bayernem? Bo już się pogubiłem

0

@KondiCules Jaja se robię mordo nie spinaj się tak

1

Romeu to musi być jakiś agent Madrycki nie wierzę że można być tak słabym piłkarzem

8

Brawo Romeu !!!!!

0

XDDD co my robimy

0

Fort to chyba porady od Roberto brał xd

1

Czyli nic się nie zmieni dalej będziemy grać to samo i nic nie ugramy. Już nawet zawodnicy w trenera nie wierzą ale Grubas poklepał więc nic się nie stało i do przodu!

1

@zombie luzik :) oby się sytuacja polepszyła wyjdzie to wszystkim na dobre unikniemy niepotrzebnych nerwów

0

W sumie to jestem za odwołaniem Xaviego ale w sumie jesteśmy w stanie ogarnąć w środku sezonu jakiegoś porządnego trenera?

0

@zombie A kim ty jesteś, żeby mnie oceniać randomie z internetu. To że nie rozumiesz moich argumentów bo zwyczajnie nie jesteś wystarczająco rozgarnięty nie oznacza, że są one mierne. Uważasz się za lepszego od innych bo jesteś dłużej na stronie? Współczuję. Ja uważam swoją wypowiedź za prawidłową i zgodną z rzeczywistością.

0

@zombie Dobra przeczytaj uważnie bo czwarty raz tłumaczyć tego samego nie będę. Napisałem „jesteśmy na drodze”. Co oznacza, że w tym momencie jeszcze nie, ale w przyszłości możemy być. Nie zakłada to na 100% jest to tylko przypuszczenie. Dodałem „z taką grą” co w domyśle oznacza „z Xavim” możemy oczywiście to zmienić by nie doprowadzić do powyższego. Dramatyzowania nie ma w tym za grosz. Jedynie spokojne spojrzenie na sytuacje i ocena. Jedyną fikcje tworzysz ty bo nie rozumiesz nawet co napisałem i potem ci takie głupoty wychodzą i marnujesz mój czas przez to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?