Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCBparasiempre No i co z tego, że na codzień? To nie są Polskie słowa. Są na równi z deadline. Czego nie rozumiesz? To że mieszkasz w jakiejś dziurze zacofanej to już nie mój problem. Ja używałem tego słowa już w szkole 15 lat temu także zobacz jak bardzo zacofany jesteś. Ty mówisz o sprzedaży Polski? Obudź się człowieku bo ten kraj został sprzedany dawno temu i właśnie w tak nieświadomych i zacofanych Polakach upatrywałbym upadek tego kraju bo nawet nie wiesz co się wokół ciebie dzieje. Apeluje to ciebie człowieku obudź się !!!
16
@FCBparasiempre Mocna hipokryzja z twojej strony bo jednak słowo komputer, weekend akceptujesz i używasz na codzień a nie są to polskie słowa. Jak chcesz być taki ortodoksyjny używaj proszę „pudelko elektryczne z podłączonym monitorem” i „koniec tygodnia”. Już nie mówię o twoim podejściu to stagnacji w języku zamiast go rozwijać co jest mega słabe. Zapożyczenia z innych języków stanowią marny promil z całości zasobu słownictwa używanego przez polskie społeczeństwo, a ciebie o to boli dupa bo nie potrafisz zaakceptować, że wszystko idzie do przodu i wylewasz żale w Internecie bez jakichkolwiek sensownych argumentów. Ja słowa deadline używam na codzień w swojej pracy tak jak miliony Polaków.
3
@FCBparasiempre Na moje to walczysz z wiatrakami to jest proces, którego już nie powstrzymasz, a nawet będzie się rozpędzać.
8
@FCBparasiempre Tak dokładnie deadline oznacza ostateczny termin i jest to często używane w polskim języku jak inne zapożyczenia futbol, komputer czy też weekend.
1
Brawo Lewy prawdziwy Polak z ciebie
8
Osasuna gra w 10 to Xavi stwierdził że musi być po równo i daje Oriola xd
4
O kurwa Oriol to nie są żarty Xavi chce to przegrać
0
Tygrys co za wejście w końcu błysnął
1
No niestety tylko czekać aż nas Athletic z LM wychrzani nie można grać w ten sposób i oczekiwać dobrych wyników my się sami o to prosimy.
4
Zobaczcie jak łatwo sobie ustawić taktykę na nas z perspektywy przeciwnika. Albo parkujesz autobus i się będziemy męczyć a być może jakąś kontrę nam zrobią bo wysoko obrona. Albo zdusić nas pressingiem i wtedy już kompletnie nasi nie wiedzą co się dzieje. Proste rozwiązania wystarczą nawet nie trzeba się jakoś specjalnie starać żeby z nami wygrać.
2
Jak się będą tak kruszyć to niedługo Oriolem w ataku będzie trzeba grać. Yamal będzie teraz co mecz 90 minut
2
Z premier league po tym co tu się stało nikt go nie weźmie za wysoki poziom, bardziej jakiś średniak Ligue 1 albo eredivisie
1
Już niech nie kombinuje zawodników mamy świetnych i perspektywicznych z których dobry trener jest w stanie zrobić elite piłkarską. Pozbyć się niepotrzebnego szrotu typu Oriol, Roberto, Raphinia, a nie jakieś ogromne rewolucje.
5
Tak to na pewno jest to czego chłopakom brakowało ten brakujący element układanki. Jestem przekonany, że po kilku głębszych obmyślą lepszą taktykę niż Xavi bo w sumie gorzej już być nie może prawda?
3
Do chalupy Żula drzwi są zawsze otwarte zupełnie jak do naszej bramki
29
Ja się tylko modliłem podczas weryfikacji, żeby nam przypadkiem nie przyznali tego karnego bo okrzykom o Negreirze by nie było końca. Największa pajacerka Xaviego do kamery po odwołaniu karnego.
0
Nie no ale to pytanie o ligę mistrzów to już taka abstrakcja, ten dziennikarz chyba sobie jaja z Xaviego robi.
10
@L_06 Na moje to wcale nie graliśmy jakoś lepiej w zeszłym. Poprostu obrona była świetna i Mats ratował masę setek. Często nie dowierzałem czemu nam nie strzelili. Cała reszta była na podobnym poziomie. Teraz jak obrona już nie działa wszystkie niedoskonałości wyszły na wierzch.
0
Co się dzieje w tym klubie zawodnicy mają sprane mózgi i nie widzą, że trener źle wykorzystuje ich na boisku i nie ma pomysłu na nich oraz nie rozwija a te biedaki jeszcze go bronią. Co mecz jest coraz gorzej. Parę miechów temu myślałem że jesteśmy na dnie a my co tydzień kopiemy jeszcze głębiej.
1
Właśnie obejrzałem powtórkę bo nie mogłem na żywo. Co za pajacerka w pierwszej połowie i w końcówce. To jest esencja gry Xaviego jak to wylało Chryste panie. Jak go nie zwolnią rano będę w szoku to już przekracza wszelkie granice. Grali chłopaki przez 11 minut a reszta to jest naplucie fanom w twarz.
2
Jak po sezonie wywalić jutro rano bo ligi mistrzów nie będziemy oglądać za rok z nowym trenerem. To są jakieś żarty
1
@Kalin33 No jedyna opcja, że przyciągnie go marka, mieszkanie w ładnym miejscu i ambicja odbudowy klubu.
0
Szanse, że Klopp zawita do nas są mniej więcej takie jak to, że Mbappe albo Haaland tu trafią. Gość nawet jeżeli będzie chciał od razu nowy klub bez robienia sobie przerwy to dostanie o wiele lepszą ofertę z innego klubu który przedstawi mu perspektywiczny projekt.
4
A tam już wolę żeby Denzela zwolnili niż te parę baniek
37
Gdyby nie Yamal i Fort to tego meczu w ogóle nie dałoby się oglądać. Także ja dziękuję chłopaku za możliwość oglądania cię w akcji.
2
Czyli zostało 20 meczy do wymęczenia tak naprawdę. Dzięki uprzejmości wuefisty w gratisie dostaniemy jeszcze brak ligi mistrzów za rok. Xavinieta ruszyła i nic jej nie zatrzyma … przed przywaleniem w mur.
3
W każdym poważnym klubie Xavi już by dawno poleciał tylko u nas taka zielona wyspa
3
Czas się skupić na walkę o ligę mistrzów w przyszłym sezonie tyle nam zostało
6
Roberto na ratunek dobre Czawi jeszcze Oriola dawaj
11
Nie ma co narzekać na Yamala swoje zrobił piękny gol co do sytuacji ostatniej trzeba docenić przejęcie i ogranie bramkarza. Zabrakło zimnej krwi w tym wieku normalne. Widać że umiejętności są tylko głowę trzeba polepszyć