0

Ja tam nie chce BVB bo będą gadać eee łatwą grupę mieli, słabe Napoli a potem najłatwiejsze BVB. Trzeba coś po środku dajcie Atletico, PSG i można grać myślę są w zasięgu.

16

Noi prawidłowo, nie wychodzi się na boisko z innym nastawieniem niż zwycięstwo. Możemy konkurować z każdym tylko musimy grać przez cały mecz tak jak wczoraj przez pierwsze 20-30 minut. Jeszcze z tydzień czy dwa temu bym powiedział, że fajna opcja to Bayern ale coś ostatnio się odblokowali. PSG, BVB czy PSV w zasięgu ale równie dobrze możemy się zbłaźnić niczym z Villareal. Wszystko zależy jakie chipy będą panie Xavi.

15

Cubarsi dzisiaj jak profesor a dopiero ma 17. Cieszy to bardzo z Araujo mamy środek obrony na lata.

7

Nawet Bożydar po Oriolu ciśnie xD

18

Roberto trzeba przyznać dobrą zmianę dał dzisiaj. Mamy to ćwierćfinał i kaska są nasze

4

Jak z łysym i kapitanem utrzymany ten wynik do końca to będę się cieszył jakbyśmy Ligę mistrzów wygrali bo to jednak niezłe osiągnięcie

3

No to po meczu Oriol i Roberto sabotaż

2

Cholera Cubarsi go nadepnął mamy farta chyba że był spalony

6

Żeby coś ugrać to trzeba zapiepszać 90 minut a nie 20 -30 tego nam brakuje. Świetny początek ale potem już oddanie inicjatywy i mocny zjazd.

0

Feeeerrminator Vamos

1

Jeśli chodzi o obronę i pomoc to najlepsze co mamy obecnie bez zaskoczenia. Jedynie Raphinha budzi wątpliwości pewnie będzie na lewej stronie bo po prawej musi być Lamine, a to nue jest dla niego dobra pozycja może Felix byłby lepszym wyborem. No nic niech się dzieje oby po awans panowie Vamos.

15

W pełni się zgadzam z panem trenerem. Roberto, Oriol i Raphinha to obecnie postrach Europy.

2

Tak czysto obiektywnie to Girona gra o wiele lepszy sezon i to jest cud, że jesteśmy tylko ten jeden punkt za nimi. Mieli tylko jeden kryzys niedawno, a tak grali solidnie i powtarzalnie. Nie to co u nas 1 dobry mecz na 10.

10

Biedaczek ten Vinicis niewiniątko pokrzywdzone przez wszystkich, jakże mi przykro. Szkoda, że jak łapał Orbana za szyję to nie był taki biedny.

6

Gooooooolazo Lamine dzieciaku dziękuję

1

Guiu przyjęcie gorsze od Lewego w kryzysie

1

Kuźwa kopnął jak panienka zamiast zapitolić z pełnej i takie są efekty

2

Lewy na ławce? Zapisuje w kalendarzu

3

Ciekawy artykuł w życiu bym nie pomyślał, że takie relacje występują w Femení. Panie grają świetnie i godnie reprezentują nasze barwy.

13

Vinicius dzięki rasistowskim działaniom kibiców w laliga zapewnił sobie nietykalność na boisku. Tylko czekać aż znokautuje kogoś kopem w jajca i nie poniesie żadnych konsekwencji. Ten świat zmierza w złą stronę.

1

Wolę żeby nie grał w klasyku i się porządnie wyleczył. Z naszą obecną grą i tak nie mamy czego szukać w klasyku, więc na moje możemy nawet Oriolem grać. Nie ma sensu wyprówać sobie żył kiedy różnica klas jest tak spora, a na zmiany się nie zanosi bo Xavi i tak woli klepać to samo co mecz.

1

Ja bym chciał wejść do głowy Xaviego i poznać tok myślowy który doprowadził go do pomysłu, że Oriol pomoże nam to wygrać

0

Jest Oriol na ratunek

0

Jak patrzę jak nas duszą to bym brał remis w ciemno na naszą bramkę się nie zanosi póki co

4

Tera do rotacji wchodzi Łysy i pan kapitan na najbliższe mecze także oczy będą boleć jak noga Franka

3

Pedri już nigdy nie odzyska pełnego zdrowia masakra

2

Cancelo co dziabnął jakby to wpadło …

1

Jest jakiś powiew pozytywizmu bez fajerwerków. Nie robią głupich błędów nie gotują się w obronie od początku. Widać lepszą kontrolę na sytuacją na boisku. Cancelo ciągle ma sporo miejsca na lewej flance może to jest sposób na dzisiaj umie dograć Portugalczyk pokazał to nie raz.

37

Dobrze, że Yamal na ławce będzie kim zrobić dobrą zmianę, jak wejdzie świeży w 60-70 może zrobić różnice.

0

W sumie Bellingham miał wejście jak Lewy mocna wiosna i od nowego roku ucichł. Lewy już po kryzysie więc powinien dogonić i powalczyć na spokojnie, jego gole są teraz bardzo potrzebne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?